Wspaniały4 opinie92% poleceń
8.8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Wirlerhof

Last minute
Kod oferty: WAK638396
budynek głównyobiekt, budynek głównybasen, SPApokójpokójpokójpokójpokójsiłowniadrink bardrink barrestauracjarestauracja
budynek główny
obiekt, budynek główny
basen, SPA
pokój
pokój

Nasi klienci docenili

 • jeden z najdłuższych, oświetlonych reflektorami torów saneczkowych w Tyrolu (6 km)
 • okolica bogata w piękne widokowo trasy, liczne bacówki, obiekty gastronomiczne
 • Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Dolina PaznauntalOrganizator: NekeraKod oferty: WAK638396

  Kraj

  Austria

  Położenie

  Do centrum miejscowości ok. 2km. Bezpośrednio przy przystanku ski busa, bezpośrednio przy terenach narciarskich, możliwość zjazdu na nartach do obiektu..

  Wyposażenie

  Hol powitalny z recepcją, kącik internetowy za opłatą, narciarnia, winda, restauracja, restauracja a-la-carte, bar, kawiarnia, klub nocny.

  Zakwaterowanie

  Pokoje dwuosobowe (ok. 22m2): prysznic, WC, telefon, TV sat., radio, sejf, balkon, WiFi za opłatą. Pokoje trzyosobowe: (ok. 22-29m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe.

  Sport

  Siłownia.

  Wellness

  Kryty basen (12 x 7m), sauna, whirlpool. Za opłatą: solarium, masaże.

  Dzieci

  Pokój gier i zabaw, brodzik.

  Wyżywienie

  Z dwoma posiłkami: bogaty bufet śniadaniowy z kącikiem zdrowej żywności, kolacja wybór z 4 dań, obowiązkowa kolacja swiąteczna i noworoczna.

  Opłata klimatyczna

  Ok. 2,70 EUR/dzień/os. od 15 lat.

  Parkowanie

  W cenie, garaż ok. 9 EUR/dzień.

  Zwierzę domowe

  Hotel nie akceptuje zwierząt.

  Przyjazd od godz. 14:00, wyzjad do godz. 10:00. UWAGA. Droga Silvretta zamknięta zimą.

  Kategoria nekera

  4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki

  Cena zawiera

  Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

  Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

  Mocne strony

  • bezpośrednio przy stokach narciarskich

  • możliwy zjazd na nartach do obiektu

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Środa
  02.06.2021

  Wykwaterowanie

  Środa
  09.06.2021

  Opinie

  8.8
  Lesław xx
  Doskonały na rodzinny tygodniowy wypad na narty. Bardzo dobra atmosfera, przyjazna i pomocna obsługa. Dobrze utrzymane stoki, w niedalekiej odległości. Ciekawa oferta wellness, bardzo przyjemny basen. Pokoje przestronne z duża łazienką, prysznicem. W hotelu wszędzie jest czysto. Po cichu gra przyjemna dla ucha muzyka. Minusem może być cena, a także własny dojazd. Czy wybierzemy samolot czy samochód i tak wyjdzie bardzo drogo.
  9.2
  Piotr xx
  W hotelu poczułem się jak w domu. Jak ktoś jest zapalonym narciarzem może tu spędzić nawet i trzy tygodnie. Ja miałem okazję spędzić aż dwa i tylko dwa. Jedzenie smaczne, kuchnia stara się w miarę możliwości urozmaicać potrawy. Nigdy się nie zdarzyło aby jakieś danie było nie świeże lub zimne. Obsługa pierwsza klasa. Stoki są dosłownie obok hotelu. Pokoje są komfortowe i przytulne. Warto dodać że w pobliżu jest parę miejsc gdzie można zrobić zakupy za rozsądną cenę.
  8.4
  Ireneusz xx
  Miałem wraz rodziną bardzo przyjemny pobyt w tym hotelu. Atmosfera stworzona przez obsługę jak i wyposażenie restauracji, pokoi sprawia że czuliśmy się prawie jak w domu. Pokoje nieźle wyposażone. Jedzenie smaczne, niemonotonne. W okolicy jest parę sklepów. Stoki narciarskie i szkółka narciarska dla dzieci jest tuż przy hotelu. Stoki są różne, ale nie ma tutaj jakiś super ekstremalnych warunków dla wyczynowców. Raczej pełna rekreacja. Ogólnie hotel można polecić.
  8.8
  Natalia xx
  Perfekcyjny na narty, ale wokół zero innych rozrywek. Hotel z bardzo przyjazną atmosferą. obsługa nie nastawiona tylko na napiwki ale przede wszystkim na gościa. Hotel po niedawnej renowacji. Pokoje śliczne i przytulne. Hotel posiada także znakomity basen i centrum wellness. Jedzenie smaczne, dość duży wybór. Posiłki są serwowane w bardzo nastrojowej restauracji. Wszędzie było bardzo czysto, od progu drzwi wejściowych po restauracje, basen, i pokój. Uważam hotel za godny polecenia.

  Mapa

  Pogoda

  22°C
  11°C
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

  - zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
  - albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki dla Testu PCR i 48H dla testu antygenowego.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

  Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny. Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  W Dolinie Paznauntal na zapalonych narciarzy czeka 235 kilometrów tras. Z kolei latem do odwiedzenia regionu zachęcają szlaki turystyczne o długości 300 kilometrów. Rejon narciarski Silvretta Arena gwarantuje śnieg od końca listopada do początku maja.

  Centrum rozrywkowym regionu jest miejscowość Ischgl. Także inne miejscowości regionu - Galtur, See i Kappal usatysfakcjonują alpejczyków o rozmaitych gustach i umiejętnościach. Można wybierać w strukturze tras, od łatwych na stokach poniżej Ballunspitze (Galtur), do trudnych - trasa zjazdowa Ablittkopfe w Kappl. Dodatkowe atrakcje to 1,5 kilometrowy stok dla snowboardzistów łącznie z funparkiem oraz wieża do lodowej wspinaczki.

  W tyrolskim Ischgl można także skorzystać z innych rozrywek: rowery górskie, park linowy, nordic walking, wspinaczka, rafting i canyoning, pływanie, tenis.

  Kamery