Fantastyczny1 opinia100% poleceń
10
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Almhof Lackner

Last minute
Kod oferty: WAK648428
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen
pokój
pokój
restauracja
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

ubezpieczenie Covid-19 gratis

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratis

ubezpieczenie Covid-19 gratis
Ubezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).

Nasi klienci docenili

 • Hintertux - przez wielu narciarzy uważany za najlepszy lodowiec w Austrii.
 • Mnóstwo śniegu przez cały rok z trasami dla każdego.
 • Dziesięć regionów narciarskich połączonych wspólnym karnetem.
 • Wiele miłych knajpek, kawiarni i cukierni z przepysznymi ciastami.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  13.05.2021 Czwartek

  Wykwaterowanie

  20.05.2021 Czwartek

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK648428Region: Dolina ZillertalOrganizator: Europe Mountains

  Region

  Ried im Zillertal

  Opis

  Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę. Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

  Hotel Almhof Lackner oferuje komfortowe pokoje w miejscowości Ried im Zillertal. Położony 400metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Zillertal.

  Goście obiektu Hotel Almhof Lackner mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. balkon oraz sejf w pokoju, jak również parking niestrzeżony. WI-FI we wszystkich pokojach jest dostępny.

  Po całym dniu goście mogą naładować baterie w należącej do Hotel Almhof Lackner strefie wellness. Znajdą w niej m.in. basen kryty, łaźnia parowa oraz sauna fińska.

  Hotel Almhof Lackner jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Zillertal, w którym do dyspozycji jest 620km tras narciarskich.

  Dwójka klasyczny dla 1 z balkonem

  1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, balkon, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - classic, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, powierzchnia 20m², suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

  Czwórka superior dla 2-4 osób z balkonem almhof

  1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa dla 2 osób, balkon, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - superior, ogrzewanie, pokój z kilkoma łóżkami, powierzchnia 25m², prysznic, sejf w pokoju, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

  Czwórka komfort dla 2-4 osób z balkonem

  1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa dla 2 osób, balkon, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - comfort, ogrzewanie, pokój z kilkoma łóżkami, powierzchnia 25m², suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

  W cenie

  Kolacja wigilijna - 6 dań

  Kolacja noworoczna

  Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie

  Leżaki

  Dostęp do internetu

  Parking

  Internet Wi-Fi

  Strefa Wi-Fi

  Kolacja noworoczna (opcjonalnie)

  Wysokie krzesło dla dziecka

  Śniadania w formie bufetu

  Obiadokolacja 4-daniowa z wyborem

  Dwa posiłki plus

  Wieczory tematyczne

  Pełne wyżywienie

  Ciasto

  Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  Płatne na miejscu

  Wynajem rowerów

  Pralnia

  Usługa prasowania odzieży - opcjonalnie

  Zwierzęta mile widziane - 12 euro za zwierzę/noc

  Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

  Odległości

  Centrum - 423m.

  Wyciągi - 2km.

  Wyżywienie

  W Święta Bożego Narodzenia kolacja wigilijna, w okresie sylwestra kolacja sylwestrowa, śniadania w formie bufetu, obiadokolacja (4 - dania), rodzaj wyżywienia- dwa posiłki plus, rodzaj wżywienia- pełne wyżywienie, ciasto.

  Parking

  Parking niestrzeżony.

  Usługi narciarskie i rowerowe

  Schowek na narty i buty, wynajem rowerów, przechowalnia rowerów, suszarka na buty.

  Internet

  WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

  Usługi spa i wellness

  Basen kryty - 60m², łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, kabina z podczerwienią, sauna fińska, wellness 300m².

  Sport w hotelu

  Ogród, taras, wieczory tematyczne, wypożyczalnia rowerów elektrycznych.

  Usługi dla dzieci

  Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, plac zabaw dla dzieci, menu dla dzieci - na życzenie.

  Usługi hotelowe

  Restauracja, pralnia, usługa prasowania odzieży, przechowalnia bagaży, ogródek piwny, leżaki, bar, pokój śniadaniowy, parasole przeciwsłoneczne, lobby hotelowe, zakaz palenia w hotelu.

  Zwierzęta

  Zwierzęta mile widziane.

  Informacje o hotelu

  Liczba pięter - 3, mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, zakwaterowanie - od 14.00, wymeldowanie - do 10.00, liczba wind - 1.

  Lokalizacja hotelu

  Stacja pkp - 750m, centrum miasta - 150m, lotnisko - 56,6km, przystanek autobusu - 720m, spokojna okolica, przystanek skibusa - 0m, wyciągi - 1,5km, pole golfowe - 3,5km.

  Warunki rezygnacji

  Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

  Warunki płatności

  Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  20°C
  Temperatura w nocy
  8°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

  - zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
  - albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR.
  Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

  Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny.

  Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Dolina Zillertal to jedna z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych dolin w Tyrolu. Rozciąga się pomiędzy pasmem Tuxer Alpen, a Alpami Kitzbühelskimi, gdzie wąskimi zakolami wije się rzeka Ziller. Wzdłuż całej doliny rozlokowało się szereg przytulnych, tętniących własnym rytmem miejscowości wypoczynkowych. Kurorty te dostarczają wszelkich przyjemności dla ducha i ciała. Wspaniałe widoki na szczyty górskie, alpejskie łąki, tradycyjna, drewniana architektura oraz wieżyczki kościołów tworzą razem niezapomniane wrażenia.

  Przy wejściu do doliny króluje Jenbach leżący nad brzegami rzeki Inn, która z kolei stanowi główny szlak komunikacyjny ze wschodu na zachód całego landu. Jadąc dalej mijamy Fügen, Kaltenbach, Aschau. Następnie docieramy do Zell am Zillertal, miasteczka będącego sercem doliny. W przeszłości był to ośrodek górniczy, a dzisiaj stanowi główne miasto handlowe i wypoczynkowe. Następnym dużym ośrodkiem jest Mayrhofen - mekka narciarstwa i snowboardu, dalej Finkenberg i w końcu bajeczne tereny Tux i Hintertux, gdzie znajdują się lodowce czynne przez cały rok. Tu miłośnicy białego szaleństwa będą czuć się jak w raju!

  Dolina rzeki Ziller to jeden z największych rejonów narciarskich w Austrii. Dysponuje on aż 10 ośrodkami alpejskimi, gdzie można korzystać z 366 tras i 147 wyciągów. Z myślą o narciarzach powstał wspólny karnet Zillertal Superskipass oraz doskonale funkcjonujący system skibusów.

  Latem promowane są tu z dużym powodzeniem wycieczki górskie. Podczas letnich wędrówek przyda się z kolei Zilleler Card. Jest to bilet wycieczkowy, ważny na terenie całej doliny i upoważniający do korzystania z kolejek linowych, pociągów, autobusów i basenów. Znaną siecią szlaków turystycznych jest Zillertaler Höhestrasse w paśmie Tuxer Alpen. Trasy prowadzą między innymi z takich ośrodków jak Ried, Kaltenbach, Aschau, Zell, czy Ramsau. Dodatkową atrakcją są górskie chaty leżące ponad 1000 m n. p. m., które zapewniają jednorazowy nocleg. Inną formą spędzania wolnego czasu może być rafting na rzece Ziller, tenis, paralotniarstwo, czy też jazda konna lub na rowerze.

  Sezon narciarski trwa od grudnia do kwietnia. Na lodowcu można jeździć na nartach przez cały rok.

  Snowparki

  Zimowy urlop w Dolinie Zillertal to możliwość korzystania z aż 7 snowparków: Betterpark Hintertux, Familypark, Vans Penken Park, Kristall Park Hochzillertal, Snowpark w Gerlos, Action-Park Kreuzwiese i Vans Penken Park. Pierwszy z nich - Betterpark Hintertux - jest położony na ponad 3.000 m n.p.m. Został zaprojektowany przez Willy'ego Kaufmana - uznanego projektanta snowparkowych atrakcji. Można tu także potrenować na 100-metrowym superpipe. Dla początkujących polecamy Familypark znajdujący się na wysokości 2.100 m n.p.m. Znajdziemy tu 3 linie: kicker line, rookie line i fun line. Snowpark Vans Penken Park w regionie Mayrhofen, położony jest na słonecznym zboczu szczytu Penken i składa się z aż 5 różnych części: Medium Area, Advanced Area, Pro Area, Halfpipe i Kidspark.

  Apres ski

  Po zejściu z narciarskich stoków miło zaskoczy nas bogata oferta turystyczna tego regionu. Będziemy mogli wybrać się na przejażdżkę saniami konnymi, pogramy w kręgle, curling. W Fügen skorzystamy z kąpieli w basenach termalnych, czeka tu także na nas tor saneczkowy. Region obfituje także w liczne imprezy okolicznościowe - m.in. bardzo znaną i lubianą przez narciarzy jest impreza otwarcia sezonu na lodowcu Hinertux. Poniżej lodowca znajdują się świetne warunki do freeride'u. Dolina tętni życiem także po zachodzie słońca - oferuje nam liczne bary, restauracje, kluby i dyskoteki.

  Mapa tras

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Monika M. Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2011Rodzina z dziećmi
  Bardzo polecam,czysty przyjemny hotel z przemiła obsługą.JEDZONKO REWELACJA-pyszne.A cena? Bardzo dobra.GORĄCO POLECAM