Średnia ocena1 opinia100% poleceń
2,0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Gotznerhof

Kod oferty: WAK331740

Promocja

Gwarancja zwrotu pieniędzy - koronawirus GRATIS

SnowTrex - NARTY 2020/2021

Gwarancja zwrotu pieniędzy - koronawirus GRATIS
Oferta z gwarancją zwrotu pieniędzy (jeśli na 1 dzień przed rozpoczęciem podróży - ze względu na pandemię koronawirusa - obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet, będą zamknięte - możesz bezpłatnie anulować rezerwację)

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy + dostawka

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

19.12.2020 Sobota

Wykwaterowanie

26.12.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK331740Region: InnsbruckOrganizator: SnowTrex

Miasto

Götzens

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Przytulny obiekt Gasthof Götznerhof położony jest ok. 500m od centrum Götzens i ok. 6,5km od terenu narciarskiego Mutteralm (wyciągu Nockspitzbahn). Do przystanku autobusowego dla narciarzy jest ok. 30m. Różnego rodzaju sklepy znajdą Państwo ok. 20m od obiektu. Do wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, restauracja, bar hotelowy, kawiarnia, lounge z TV, kącik zabaw dla dzieci oraz przechowalnia nart. Bezpłatne miejsca parkingowe do Państwa dyspozycji (ograniczona dostępność). Ponadto mogą Państwo bezpłatnie korzystać ze strefy wellness (16:00 - 21:00) z sauną, jacuzzi oraz łaźnią parową; solarium dostępne za opłatą. PokojeKomfortowe pokoje wyposażone są w łazienkę lub prysznic/WC, TV sat., sejf, telefon, radio, suszarkę oraz częściowo balkon. WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie HB obejmuje obfite śniadanie w formie bufetu z kącikiem bio i 3-daniowe menu do wyboru z barem sałatkowym i deserowym lub kolację w formie bufetu.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Solarium

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Ważne wskazówki

Dzieci do 5. roku życia włącznie pod opieką jednego z rodziców korzystają z wyciągów bezpłatnie i nie otrzymują własnego vouchera na karnet. W przypadku samodzielnego korzystania z wyciągów (np. kursy narciarskie) wymagane jest zakupienie karnetu na miejscu. Więcej informacji otrzymają Państwo w kasach wyciągu.

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkon

Pokój rodzinny prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.2 oddzielone optycznie lub drzwiami lub położone obok siebie (brak drzwi łączących) pokoje sypialneczęściowo balkon

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkon

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkon

Dojazd

Kolej: Innsbruck (ok. 10km) Przelot: Innsbruck (ok. 10km), Salzburg (ok. 190km), Monachium (ok. 170km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Ze względu na obecną sytuację gwarantujemy dodatkowo na wszystkie nowe rezerwacje prawo do bezpłatnej rezygnacji aż do 30.09.2020. Prawo obowiązuje najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem i dotyczy nowych rezerwacji dokonanych po 20.03.2020. Warto skorzystać i z radością czekać na przyszły sezon!

Informacje dotyczące płatności

W przypadku nowej rezerwacji, zaliczkę należy uiścić bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji. Oczywiście nie tracą Państwo tym samym prawa do bezpłatnego anulowania rezerwacji, ponieważ w przypadku rezygnacji z wyjazdu zwrócimy Państwu wpłacone środki.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski muttereralmpark - mutters/götzens

Maks. wysokość: 1800mMin. wysokość: 920mWys. miejscowość: 868mWyciągi łącznie: 6Orczyki: 3Krzesełka: 1Gondole: 2Trasy łącznie: 16kmTrasy zielone/niebieskie: 7kmTrasy czerwone: 8kmTrasy czarne: 1km

Region narciarski ski plus city pass

Maks. wysokość: 3210mMin. wysokość: 856mWyciągi łącznie: 111Orczyki: 55Krzesełka: 32Gondole: 24Trasy łącznie: 308kmTrasy zielone/niebieskie: 100kmTrasy czerwone: 168kmTrasy czarne: 40kmTrasy do skialpinizmu: 27km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
2°C
Temperatura w nocy
-4°C
Liczba godzin słonecznych
3

Przewodnik

Opis Obiektu

Axamer Lizum stanowiło jeden z głównych ośrodków podczas zimowej Olimpiady w Insbruku w 1964 i 1976. Można nawet powiedzieć, że Axamer Lizum zostało zbudowane z przeznaczeniem na Olimpiadę.

Atrakcje turystyczne

Tereny narciarskie spełniają wszystkie możliwe standardy i posiadają wszystkie możliwe udogodnienia, prawie tak samo jak w osławionym Insbruku. Tradycyjna i malownicza miejscowość Axams leży po słonecznej części pogórza, może stanowić docelowe miejsce zjazdów z wyżej położonych terenów. W rejonie Axmas znajduje się również trasa dla początkujących narciarzy.
Ośrodek narciarski Axamer Lizum położony jest w odległości 17 km od stolicy Tyrolu Innsbrucku. Leżący u stóp malowniczego łańcucha górskiego Kalkkögel ośrodek oferuje przybywającym tu narciarzom tereny narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności.
Dla amatorów saneczek wytyczono 8 km tor saneczkowy łączący Axamer Lizum z Axams. Sanki można wypożyczyć na miejscu.

Apres ski

Dużą zaletą miejscowości są poza stokowe atrakcje. Znajduję się tu centrum rozrywki z krytym basenem, basenem dla dzieci, zjeżdżalnie, sauna i solarium. Axamer Lizum jest częścią Innsbruck Gletscher Ski Pass, który dodatkowo obejmuje wyciągi w Tulfes, Mutterer Alm, Igls i lodowcu Stubai.
Sezon narciarski trwa tutaj od grudnia do kwietnia.

Ceny skipassów

Dni
Wysoki sezon
Niski sezon
6
Dorośli 168
Dzieci 103
Dorośli 151
Dzieci 0

Mapa tras

Opinie

Opinie dodane przez

2.0
eeeee
Pobyt - Maj 2008wyjazd firmowy

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że w dniu 16.06.2020 r. zniesione zostały obostrzenia dla obywateli polskich przyjeżdżających do Austrii, o ile posiadają miejsce zamieszkania w Austrii lub Andorze, Belgii, Bułgarii, Danii, Niemczech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Irlandii, Islandii ,Włoszech (z wyłączeniem Lombardii), Chorwacji, Łotwie, Liechtensteinie, Litwie, Luksemburgu, Malcie, Monako, Holandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, San Marino, Szwajcarii, Słowenii, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Watykanie i Cyprze.

W razie ewentualnej kontroli na granicy osoby te będą musiały uprawdopodobnić, iż w okresie 14 dniu poprzedzających przekroczenie granicy nie były w innym kraju niż wyżej wymienionym. Oznacza to, że obywatele polscy mieszkający w Austrii lub w wyżej wymienionych krajach, przyjeżdżający do Austrii, i ile w okresie ostatnich 14 dniu przed wjazdem byli jedynie w jednym z wymienionych państw, nie muszą przedkładać na granicy badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2, nie muszą również odbywać 14 dniowej kwarantanny. Tranzyt jest możliwy bez ograniczeń.

W przypadku obywateli polskich przejeżdżających do Austrii z innych krajów niż wyżej wymienione w dalszym ciągu obowiązują następujące obostrzenia:

Osoby wjeżdżające do Austrii zobowiązane są do posiadania i przedłożenia na granicy lekarskiego zaświadczenia potwierdzającego negatywny wynik badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2. Zaświadczenie powinno być wydane w języku niemieckim, angielskim, włoskim lub francuskim (przykładowe zaświadczenia poniżej) Zaświadczenie nie może być starsze niż 4 dniu.

Bez zaświadczenia lekarskiego dozwolony jest wjazd do Austrii obywatelom Austrii oraz osobom posiadającym w Austrii zwykłe miejsce zamieszkania (gewöhnlicher Aufenthalt) lub miejsce zameldowania (Haupt-, Nebenwohnsitz), które bezzwłocznie poddadzą się 14 dniowej niekontrolowanej domowej kwarantannie i poświadczą to własnoręcznym podpisem. Kwarantanna będzie mogła zostać zakończona, o ile w okresie jej trwania wynik wykonanego testu na obecność SARS-CoV-2 będzie negatywny.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00