Wspaniały95% poleceń
9.0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Alpenpark Resort

Kod oferty: WAK596166
Kod oferty: WAK596166
obiekt, budynek główny, teren hotelu, basenobiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, teren hotelubasenpokójpokójpokójłazienkałazienkarestauracjalobby barlobby barrestauracjaSPASPASPAsaunadla dziecidla dzieci
obiekt, budynek główny, teren hotelu, basen
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
basen
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Promocja

SnowTrex - NARTY 2021/2022Zmiana rezerwacji GRATIS - do 6 tygodni przed wyjazdem możesz zmienić hotel lub termin przy zachowaniu długości pobytu i liczby uczestników. Dodatkowo bezpłatna rezygnacja do 30.09.2021 r. (obowiązuje najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem).

Opis oferty

Region: InnsbruckOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK596166

Miasto

Seefeld

Kraj

Austria

Położenie

Nowoczesny, 4 gwiazdkowy hotel Alpenpark Resort położony jest ok. 500m od centrum Seefeld. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 150m od hotelu i zabierze Państwa do najbliższego wyciągu, oddalonego o ok. 500m lub do oddalonej o ok. 1,5km kolejki górskiej Rosshütte. Teren do narciarstwa biegowego znajduje się ok. 500m od obiektu.

Wyposażenie

Do ogólnego wyposażenia hotelu składającego się z 3 połączonych ze sobą budynków, należy recepcja, Wi-Fi, winda, restauracja, pokój do śniadań, bar, piwnica z winami, biblioteka z kącikiem do czytania, pokój wypoczynkowy, kącik internetowy, a także pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego. Bezpłatne miejsca parkingowe są do Państwa dyspozycji. Za opłatą dostępny jest także garaż (ograniczona dostępność) oraz stacja do ładowania pojazdów elektrycznych.

Przestronna strefa wellness jest bezpłatnie do Państwa dyspozycji (godz. otwarcia wg info. na miejscu). W jej skład wchodzi strefa dla rodzin z krytym basenem, strefą do pływania na zewnątrz i brodzikiem, a także strefa dla dorosłych.

W strefie dla dorosłych znajdą Państwo saunę fińską, bio saunę, łaźnię parową, sanarium, kabinę z podczerwienią, jacuzzi, kąpiele solankowe i pokój wypoczynkowy. Ponadto za opłatą mogą Państwo skorzystać z solarium, masaży, a także różnorodnych zabiegów wellness (wg informacji na miejscu).

Należące do hotelu studio fitness z urządzeniami do cardio i ćwiczeń siłowych jest bezpłatnie do Państwa dyspozycji. Ponadto na miejscu oferowany jest bezpłatny program animacyjny m.in. z wędrówkami w rakietach śnieżnych lub różnorodnymi aktywnościami sportowymi, muzyką na żywo i wypożyczalnią sanek (wg informacji na miejscu). Hala do squasha (na zapytanie), piłkarzyki, bilard oraz tenis stołowy są dostępne za opłatą.

Klub dla dzieci w wieku 3 do 12 lat, a także klub dla niemowląt od 6miesiąca życia do 3 roku życia oferowany jest 6 dni w tygodniu w parku przygód dla dzieci "Filo". W jadalni dla dzieci serwowane są ponadto posiłki pod nadzorem opiekunów (na zapytanie, wg informacji na miejscu). Na zapytanie na miejscu mogą Państwo zarezerwować opiekę dla dzieci (za opłatą).

Wyżywienie

Wliczone w cenę wyjazdu pełne wyżywienie składa się z obfitego bufetu na śniadanie i bufetu po południu. Po południu do Państwa dyspozycji jest bufet brunch w jadalni lub podwieczorek dla narciarzy w strefie rodzinnej wellness (patrz info. na miejscu). Na kolację oferowane jest 4-daniowe menu do wyboru z napojami bezalkoholowymi z bufetu. Raz w tygodniu serwowany jest także bufet z przystawkami i deserami. Także raz w tygodniu w hotelu organizowana jest uroczysta kolacja (patrz info. na miejscu). Mogą Państwo codziennie przed godz. 11:00 zgłosić brak chęci skorzystania z obiadokolacji i trzymają Państwo bon na posiłki i napoje o wartości 13,- € na osobę do zrealizowania w restauracjach Batzenhäusl, Am Kurpark lub Alt Seefeld (zastrzeżone prawo do zmian, wg info. na miejscu). W wigilię (24.12) serwowane będzie 7-daniowe menu, natomiast w sylwestra w ramach wyżywienia HB oferowana będzie kolacja sylwestrowa.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy do wypożyczeniaMenu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg informacji na miejscu)Przechowalnia bagażuUdział w programie sportowym (wg informacji na miejscu)Wypożyczalnia sanek (ograniczona dostępność)Wypożyczalnia gier towarzyskich (wg informacji na miejscu)Muzyka na żywo (3 x w tyg.)Sejf (w pokoju)Opieka nad dziećmi (wg opisu)Akcesoria dla dzieci (wg informacji na miejscu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej (i na wypożyczenie sprzętu, nie dotyczy pakietów w obniżonych cenach)

Opcjonalnie płatne na miejscu

SolariumMasażeZabiegi upiększająceOpieka nad dzieckiem (na zapytanie)SquashPiłkarzyki, bilard, tenis stołowyGaraż: ok. 9,- € / nocStacja ładowania pojazdów elektrycznych

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,80 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć psy (12,- € /noc, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wstęp na kryty basen dla dzieci możliwy jest jedynie w towarzystwie osoby dorosłej. Wstęp do strefy saun i studia fitness nie jest dozwolony dla dzieci. Zakwaterowanie może nastąpić w budynku głównym lub budynkach sąsiednich. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob. prysznic/wc (ok. 13m?, dreitor), fb

Pokój z pojedynczym łóżkiem, TV, telefonem, sejfem i kącikiem wypoczynkowym

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon lub taras

Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/wc (ok. 18m?, dreitor), fb

Pokój z podwójnym łóżkiem, TV, telefonem, sejfem i kącikiem z miejscami do siedzenia

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon lub taras

Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (ok. 35m?, residenz nord), fb

Pokój z podwójnym łóżkiem, pojedynczą wysuwaną kanapą, TV, telefonem, sejfem i kącikiem z miejscami do siedzenia

Łazienka z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów

Osobne WC

Balkon lub taras

Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (ok. 38m?, residenz süd), fb

Pokój z podwójnym łóżkiem, pojedynczą wysuwaną kanapą, TV, telefonem, sejfem i kącikiem wypoczynkowym

Łazienka z wanną lub prysznicem

Osobne WC

Balkon lub taras

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Seefeld in Tirol (w miejscowości), Innsbruck (ok. 25km)Przelot: Innsbruck (ok. 25km), Monachium (ok. 165km), Salzburg (ok. 200km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Ponadto oferujemy Państwu bezpłatną rezygnację do 30.09.2021 r. dla wszystkich rezerwacji w nadchodzącym sezonie 21/22. Ważne do najpóźniej 14 dni przed wyjazdem. Więc zarezerwuj teraz!

Jeśli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z procesem rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski region olimpijski seefeld

Maks. wysokość: 2064mMin. wysokość: 964mWys. miejscowość: 1200mWyciągi łącznie: 26Orczyki: 19Krzesełka: 5Gondole: 2Trasy łącznie: 34,9kmTrasy zielone/niebieskie: 24kmTrasy czerwone: 8,9kmTrasy czarne: 2km

Region narciarski olimpijski region seefeld

Maks. wysokość: 2064mMin. wysokość: 964mWyciągi łącznie: 26Orczyki: 19Krzesełka: 5Gondole: 2Trasy łącznie: 34,9kmTrasy zielone/niebieskie: 24kmTrasy czerwone: 8,9kmTrasy czarne: 2km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
26.12.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
02.01.2022

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub
9.2
Beat
Pobyt - Wrzesień 2013
Bardzo dobry i zadbany hotel. Dzieci są mile widziane i znajdą się tu zdecydowanie pod dobrą opieką. Obsługa jest perfekcyjna pod każdym względemGodny polecenia dla rodzin.
9.2
Willy
Pobyt - Wrzesień 2012
Byliśmy bardzo zadowoleni! Piesze wycieczki, wellness, super jedzenie, rozpieszczanie! Nam się podobało. Ponieważ nigdy nie byliśmy tam w głównym sezoJak dla nas super!
9.2
Andreas
Pobyt - Sierpień 2013
Bardzo chętnie tu jeszcze przyjedziemy, serdecznie polecamy. Wi-Fi w pokojach bardzo wolno działa, ale podczas urlopu można z tym żyćChętnie tu wrócimy

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
95%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie o Alpenpark Resort

Mapa

Pogoda

2°C
-4°C
3

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- Dzieci poniżej 10 roku życia.
- Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
- Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Innsbruck - malowniczo położona stolica Tyrolu (nad rzeką Inn, otoczona zjawiskowym masywem górskim Karwendel), jest niezawodną gwarancją udanego, zimowego wypoczynku. Czekają tu na nas trasy o łącznej długości ok. 280 km (najdłuższy zjazd znajduje się na terenie Stubaier Gletscher, ma ok. 10 km). Innsbruck jest znany narciarzom szczególnie ze względu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie, który odbyły się tu w 1964 i 1976 r.

Region Olympia SkiWorld Innsbruck obejmuje: Glungezer, Nordpark, Patscherkofel, Axamer Lizum, Kühtai, Muttereralm, Rangger Köpfl, Schlick 2000 i Stubaier Gletscher. Wszystkie te tereny narciarskie znajdują się blisko Innsbrucka i są połączone z nim bezpłatną linią skibusów.

Znajdziemy tu głównie trasy o łatwym i średnim stopniu trudności (sporym wyzwaniem i sprawdzianem narciarskich umiejętności jest trasa na terenie Patscherkofel lub 1-kilometrowa trasa "Karrinne" w Nordpark). Największą zaletą i atrakcja turystyczną regionu Olympia SkiWorld jest lodowiec Stubai - przez wielu narciarzy uznawany za najlepszy w Alpach.

Apres ski

Stolica Tyrolu to prawdziwa alpejska metropolia, obfitujaca w bardzo różnorodną ofertę Apres Ski. Innsbruck słynie z pięknej starówki, skrywa wiele zabytków (m.in. zamek cesarski Hofburg, zamek Ambras i Stadtturm - wieżę miejską z XV w.). Czekają tu także na nas koncerty, galerie i uliczki (szczególnie ulica Maria-Theresien-Straße) pełne butików z markową odzieżą. Znajdziemy tu również kawiarnie, restauracje, bacówki, kluby i dyskoteki (najpopularniejszą dyskoteką jest "Plateau").

Jeżeli po dawce kulturalnych atrakcji zapragniemy powrotu do aktywności fizycznych będziemy mogli popływać w basenie, zagrać w kręgle, pojeździć na łyżwach lub posmakować wspinaczki po lodowej ścianie.

Snowparki

Na terenie Glungezer znajduje się snowpark "Glungezer Park", w którym m.in. czekają na nas przeszkody jibbowe i freestyle'owe szaleństwo. Wizyta w "Glungezer Park" to gwarancja dobrej zabawy i sporej dawki adrenaliny.

Mapa tras