Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plNartyAustriaKitzbuhelSt. Johann in TirolCrystal Das Alpenrefugium (ex. Crystal Activ)

Crystal Das Alpenrefugium (ex. Crystal Activ)

Kod oferty: WAK648477
Last minute
Kod oferty: WAK648477
obiekt, teren hoteluobiekt, teren hotelubasenpokój, balkon / taraspokój, balkon / taraspokójpokój, balkon / tarasrestauracjarestauracjarestauracjadrink barrestauracjarestauracjaSPA, saunaSPA
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
basen
pokój, balkon / taras
pokój, balkon / taras
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

Promocja

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratisUbezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).

Nasi klienci docenili

 • bogata oferta atrakcji sportowych, liczne wydarzenia i koncerty o światowej randze
 • dostępne wyciągi szkoleniowe dla początkujących - korzystanie bez opłat
 • jeden z bardziej renomowanych i elitarnych zarazem ośrodków narciarskich w Alpach
 • Opis oferty

  Region: KitzbuhelOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK648477

  Region

  St. Johann in Tirol

  Opis

  Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę. Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

  4-gwiazdkowy hotel Hotel Crystal Das Alpenrefugium leży 500metrów od centrum St. Johann in Tirol.

  Goście obiektu Hotel Crystal Das Alpenrefugium mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. telewizja kablowa oraz sejf w pokoju, jak również parking niestrzeżony. WI-FI w częściach wspólnych hotelu jest dostępny.

  W obiekcie Hotel Crystal Das Alpenrefugium jest strefa wellness, a w niej m.in. łaźnia parowa, bio sauna oraz sauna fińska. Warto z niej skorzystać po aktywnym dniu.

  W okolicy znajduje się 66km tras narciarskich należących do stacji narciarskich w regionie St. Johann in Tirol. Najbliższy wyciąg znajduje się 100metrów od obiektu.

  Standard suite dla 2-4 z balkonem suite crystal

  1 łazienka, 1 oddzielna sypialnia, 1 podwójne łóżko, 1 salon z możliwością spania, 1 sofa dla 2 osób, balkon, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, ogrzewanie, pokoje w budynku obok, powierzchnia 40m², sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - suite, wanna lub prysznic, wifi

  Dwójka klasyczny

  1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, biurko do pracy, kategoria pokoju - classic, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, pokoje w budynku obok, powierzchnia 16m², prysznic, sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

  Trójka dla 2-3 osób z balkonem

  1 dostawka, 1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, balkon, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - deluxe, ogrzewanie, pokój dla 3 osób, pokoje w budynku obok, powierzchnia 20m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

  Dwójka superior z balkonem

  1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, balkon, biurko do pracy, kategoria pokoju - superior, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, pokoje w budynku obok, powierzchnia 16m², prysznic, sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

  W cenie

  Kolacja wigilijna - 4 dania

  Kolacja noworoczna

  Dostęp do internetu

  Internet Wi-Fi

  Strefa Wi-Fi

  Kolacja noworoczna (opcjonalnie)

  Menu dla dzieci

  Wysokie krzesło dla dziecka

  Śniadania w formie bufetu

  Obiadokolacja 4-daniowa z wyborem

  Podwieczorek

  Fitness

  Śniadania i obiadokolacje

  Wieczory tematyczne

  Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  Płatne na miejscu

  Masaże

  Parking - 15 euro za auto/noc

  Akceptowane są tylko psy

  Zwierzęta mile widziane - 20 euro za zwierzę/noc

  Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

  Odległości

  Centrum - 500m.

  Wyciągi - 100m.

  Wyżywienie

  W Święta Bożego Narodzenia kolacja wigilijna, w okresie sylwestra kolacja sylwestrowa, śniadania w formie bufetu, obiadokolacja (4 - dania), podwieczorek, rodzaj wyżywienia- śniadania i obiadokolacje.

  Parking

  Garaż, parking niestrzeżony.

  Usługi narciarskie i rowerowe

  Schowek na narty i buty, przechowalnia rowerów.

  Internet

  WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

  Usługi spa i wellness

  Łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, kabina z podczerwienią, bio sauna, sauna fińska, masaże, fitness.

  Sport w hotelu

  Taras, wieczory tematyczne.

  Usługi dla dzieci

  Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie, wysokie krzesło dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci, menu dla dzieci.

  Usługi hotelowe

  Restauracja, przechowalnia bagaży, ogródek piwny, bar, pokój śniadaniowy, lobby hotelowe.

  Zwierzęta

  Zwierzęta mile widziane, akceptowane są tylko psy.

  Informacje o hotelu

  Mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, zakwaterowanie - od 14.00, wymeldowanie - do 10.00, liczba wind - 1.

  Lokalizacja hotelu

  Wysokość (n.p.m.) - 700m.

  Warunki rezygnacji

  Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

  Warunki płatności

  Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  26.06.2021

  Wykwaterowanie

  Sobota
  03.07.2021

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Mapa

  Pogoda

  22°C
  11°C
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
  zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
  - Dzieci poniżej 10 roku życia.
  - Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
  - Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Kitzbühel - "Best of the Alps" takim mianem określany jest ten region zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Region Kitzbühel leży na terenie wschodniego Tyrolu, niedaleko granicy Ziemi Salzburskiej. To jeden z bardziej znanych ośrodków sportów zimowych w Austrii. Rozwój ruchu turystycznego rozpoczął się w regionie już 100 lat temu, co owocuje dzisiaj bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

  Tereny narciarskie, które co roku goszczą narciarzy z wielu zakątków Europy, noszą nazwy: Hahnenkamm, Pengelstein, Resterhöhe, Gaisberg, Bichlalm oraz najwyżej położony z nich Kitzbüheler Horn. Tak jak samo miasteczko także i wyciągi narciarskie mają długą tradycję. Łącznie w tym regionie znajduje się 170 km doskonale przygotowanych tras narciarskich odpowiednich dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania: 69 km tras łatwych, 77 km średnich i 24 km tras trudnych. Dostęp do nich umożliwiają 54 różnego rodzaju wyciągi (orczykowe, krzesełkowe i kolejki linowe).

  W regionie znajdą coś dla siebie także amatorzy narciarstwa biegowego, dla których wyznaczonych zostało 40 km tras (również zróżnicowanych ze względu na stopień trudności). Snowboardziści zaś będą mogli dać upust swoim fantazjom w Snowboarders Paradies, znajdującym się na Kitzbüheler Horn.

  Snowparki

  Snowpark Kitzbuhel już od pierwszego sezonu po oficjalnym otwarciu przyciąga swoją ofertą wszystkich zapalonych fanów podniebnej jazdy i akrobacji na specjalnie wytyczonych trasach. Lista atrakcji jest imponująca. Znajdziemy na niej między innymi: elbow rail 9 m, kicker jump 11 m, rainbow butter-box 6 m, jump 8 m i tank jib 4 m.

  Apres ski


  Kitzbühel to przede wszystkim fantastyczna zabawa w klubach (szczególnie polecamy "Londoner"), bacówkach i dyskotekach. To także gwarancja skosztowania wyśmienitej kuchni (regionalnej i międzynarodowej także), serwowanej w licznych restauracjach z fantastycznym klimatem - właściwym temu regionowi, w których rozmowy trwają do białego rana.

  W Kitzbühel nigdy nie będziemy się nudzić. Możemy tu także skorzystać z sauny, basenu, centrum fitness. Pojeździmy na łyżwach, zagramy w curling, squasha i tenisa. Możemy także wybrać się na romantyczny wieczór do kina lub na spacer malowniczymi wzgórzami ku promenadzie nad jeziorem Schwarzsee. Amatorom mocnych wrażeń i wysokich skoków adrenaliny proponujemy wizytę w kasynie.

  Latem

  W sezonie letnim narciarzy zastępują miłośnicy pieszych wędrówek oraz rowerzyści. Doskonale rozbudowana, 300-kilometrowa sieć szlaków turystycznych przebiegających przez najpiękniejsze zakątki tej części Alp, jest prawdziwą chlubą regionu. Także rowerzyści nie będą narzekać na brak atrakcji - wyznaczono tu dla nich ponad 30 szlaków rowerowych, zarówno łatwych jak i trudnych. Kitzbühel oferuje także gęstą sieć szlaków do uprawiania Nordic Walking.

  Miłośnicy golfa nie muszą na czas urlopu rezygnować ze swojego hobby. W samym Kitzbühel są 4 pola golfowe (dwa 18-dołkowe oraz dwa 9-dołkowe), a w promieniu 100 km od miasteczka jest ich jeszcze 19.

  Możliwości spędzenia niezapomnianych chwil w Kitzbühel stwarza jezioro Schwarzsee - jedno z najcieplejszych i najpiękniejszych jezior alpejskich. Powierzchnia jeziora wynosi 8 hektarów, a głębokość sięga 8 metrów. Dzięki zawartości torfu ma ono właściwości lecznicze. Schwarzsee sprzyja wypoczynkowi nad wodą, wędkowaniu, pływaniu kajakami, a w zimie na zamrożonej tafli jeziora można jeździć na łyżwach lub zagrać w hokeja.

  Mapa tras

  Kamery