Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyAustriaPension Patricia
Polska otwiera granice

Pension Patricia

Kod oferty: WAK442757

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy + dwie dostawki

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy + dostawka

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

174
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

27.09.2020 Niedziela

Wykwaterowanie

04.10.2020 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK442757Organizator: SnowTrex

Miasto

Kaprun

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Odnowiony w 2017 roku 3-gwiazdkowy Pensjonat Patricia położony jest w odległości ok. 300m od centrum Kaprun oraz ok. 250m terenu narciarskiego Lechnerberg. Przystanek autobusu dla narciarzy zlokalizowany jest w odległości ok. 50m. Do wyciągów Panoramabahn Schaufelberg (ok. 1km) i Maiskogelbahn (ok. 2km) można również dotrzeć w dogodny sposób. Najbliższa trasa do narciarstwa biegowego znajduje się w odległości ok. 1km. Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy i śniadaniowy, bar, softsauna (za opłatą) oraz lodówka dla gości i przechowalnia sprzętu narciarskiego, jak również bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność). Goście otrzymują dodatkowo 5% zniżki na Tauern Spa na wszystkie bilety, jak również 10% zniżki na transfer/przejazd taksówkami firmy alptours lub alptaxi. Ponadto na miejscu otrzymają Państwo dodatkowe 5% rabatu w restauracji "Deins & Meins" w Zell am See (za okazaniem vouchera przesłanego w dokumentach podróżnych).

PokojeUrządzone z pomysłem pokoje posiadają prysznic/WC, TV kabl, Wi-Fi, sejf, suszarkę do włosów, głośnik bluetooth, bidet, terapia światłem i częściowo balkon. WyżywienieW cenie wyjazdu zawarto napój powitalny oraz obfite, regionalne śniadanie w formie bufetu.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoNapój powitalnySejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej5% zniżki w Tauern Spa10% zniżki przy przejazdach u Alptours/Alptaxi (wg opisu)Bony do restauracji na miejscu (wg opisu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Softsauna (według informacji na miejscu)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,85 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (10,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, BB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 5 lat 65%

6 do 15 lat 30%

16 do 18 lat 20%

Od 19 lat 5%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, bb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 5 lat 65%

6 do 15 lat 30%

16 do 18 lat 20%

Od 19 lat 5%

Juniorsuite 4-osob., bb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 5 lat 65%

6 do 15 lat 30%

16 do 18 lat 20%

Od 19 lat 5%

Ważne wskazówki

Jeżeli zarezerwowali Państwo karnet narciarski, to jest on ważny już poprzedniego dnia od godz. 15:00. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, bb

Tradycyjne pokoje z TV kabl.łóżko podwójne, sofa do spania i łóżko piętroweczęściowo balkon

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, bb

Tradycyjne pokoje z TV kabl.podwójne łóżko i dostawkaczęściowo balkon

Juniorsuite 4-osob., bb

Tradycyjne pokoje z TV kabl.podwójne łóżko, sofa do spania i łóżko piętroweczęściowo balkon

Dojazd

Kolej: Zell am See (ok. 10km)Przelot: Salzburg (ok. 85km), Innsbruck (150km), Monachium (ok. 215km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski kitzsteinhorn/maiskogel - kaprun

Maks. wysokość: 3029mMin. wysokość: 768mWys. miejscowość: 786mWyciągi łącznie: 22Orczyki: 7Krzesełka: 6Gondole: 9Trasy łącznie: 61kmTrasy zielone/niebieskie: 26kmTrasy czerwone: 26kmTrasy czarne: 9km

Region narciarski super ski card

Maks. wysokość: 3122mMin. wysokość: 443mWyciągi łącznie: 938Orczyki: 445Krzesełka: 306Gondole: 187Trasy łącznie: 2750kmTrasy zielone/niebieskie: 1139kmTrasy czerwone: 1304kmTrasy czarne: 307km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
9°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerowie przybywający z państwa członkowskiego nienależącego do strefy Schengen nie mogą wjechać na terytorium Austrii.
- Nie dotyczy to obywateli Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii (Rep.), Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburg, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii.
- Nie dotyczy to pasażerów z brytyjskim paszportem.
- Nie dotyczy to mieszkańców Austrii.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających wizę D wydaną przez Austrię.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających zaświadczenie lekarskie wykluczające zarażenie wirusem datowane maksymalnie na 4 dni przed przylotem do Austrii.
Pasażerowie przybywający z dowolnego kraju mogą zostać poddani procedurom kwarantanny przez 14 dni.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00