Wspaniały96% poleceń
9.3
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Eva Village

Kod oferty: WAK638210
Kod oferty: WAK638210
obiekt, teren hoteluobiekt, teren hotelubasenbasenpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjapokójSPASPASPA
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
basen
basen
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Nasi klienci docenili

 • dobre miejsce dla początkujących narciarzy i uczących się ? wiele szkół narciarskich
 • posiadacze karnetów mają możliwość korzystania z darmowych skibusów
 • wokół miejscowości strefa pozbawiona ruchu samochodowego
 • dodatkowe trasy przeznaczone wyłącznie dla snowboardzistów
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Saalbach HinterglemmOrganizator: NekeraKod oferty: WAK638210

  Kraj

  Austria

  Opis

  Położenie

  W centrum Saalbach, tereny narciarskie ok. 50m.

  Wyposażenie

  Recepcja, hol z lobby, czytelnia, narciarnia, sala śniadaniowa, jadalnia, restauracja, bar.

  Wyżywienie

  Z dwoma posiłkami: śniadania w formie bufetu, przekąski po południu, kolacja wybór z 5 dań, bar sałatkowy, deserowy, wieczorki tematyczne.

  Zakwaterowanie

  Pokoje dwuosobowe "Chance" (ok. 28m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, ogrzewanie, mini bar (za opłatą), radio, telefon, TV Sat, WiFi, sejf, balkon. Junior Suite "Allure" (ok. 40m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe, dla maks. 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 15 lat. Junior Suite "Cristalle" (ok. 43m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe, wanna.

  Wellness

  O pow. 800m2. Basen wewnętrzny (10 x 5m) ze zintegrowanym jacuzzi, łaźnia parowa, sauna, bio samarium, pokój relaksacyjny. Za opłatą: masaże, solarium, centrum urody.

  Opłata klimatyczna

  Ok. 2 EUR/dzień (od 15 lat).

  Parkowanie

  Garaż ok.14 EUR/dzień.

  Zwierzę domowe

  Ok. 25 EUR/dzień.

  Kategoria nekera

  4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

  Przyjazd od godz. 15:00, wyjazd do godz. 11:00

  Cena zawiera

  Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), A3 (Aegean), LO (Lot).

  Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

  Mocne strony

  • ok. 50m do terenów narciarskich

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Piątek
  03.12.2021

  Wykwaterowanie

  Piątek
  10.12.2021
  8.7
  Sven
  Pobyt - Marzec 2011
  Nowoczesny hotel, ale bez zbędnej przesady. PrzytuHotel Eva Village w Saalbach-Hinterglemm
  9.7
  Anton & Ingrid
  Pobyt - Luty 2012
  Hotel Eva Village jest super. Ponadto są tu fantasSuper miejsce
  6.7
  Daniel
  Pobyt - Styczeń 2012
  Eva Village jest dużym, bardzo czystym hotelu. NicCzterogwiazdkowy pokój, ale reszta...

  Ocena klientów

  hcLogo_height_17px
  96%

  Poleca ten hotel

  Wszystkie opinie oeva,VILLAGE ****sup.

  Mapa

  Pogoda

  2°C
  -4°C
  1

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
  zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
  - Dzieci poniżej 10 roku życia.
  - Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
  - Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Niezwykle malownicza, otoczona pasmami gór Dolina Glemmtal zaliczana jest dziś do dziesiątki najlepszych terenów narciarskich w Austrii. Są tu najnowocześniejsze wyciągi, najlepiej przygotowane trasy i najlepsze warunki pogodowe. Znajdują się tu znane wszystkim narciarzom centra Saalbach i Hinterglemm. Rozległy region obejmujący miejscowości Saalbach-Hinterglemm oraz sąsiednie Leogang swoją światową sławę zawdzięcza organizacji w 1991 r. Narciarskiego Pucharu Świata.

  Narciarski cyrk (Snow Circus) Saalbach Hinterglemm Leogang to ponad 200 km tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności, stoki z głębokim śniegiem, liczne wyciągów oraz 400 armatek śnieżnych mogących dośnieżyć wszystkie główne nartostrady. Dla snowboardzistów przygotowano oświetlony funpark w Hinterglemm, halfpipe Saalbach-Bernkogel i Hinterglemm-Hochalm oraz funpark Leogang.

  Apres ski

  W sezonie zimowym region Saalbach-Hinterglemm odwiedza ponad 1 mln turystów, głównie ze względu na apres ski, z którego ten region słynie (tutejsze apres ski jest jednym z najlepszych w całej Austrii, wielokrotnie zostało docenione w licznych rankingach). Szczególnie młodzież upodobała sobie zimowy urlop na nartach w tym regionie - w Saalbach zabawy do białego rana nie mają sobie równych. Do najbardziej lubianych imprez należą: "Winteropening" (wypróbujemy tu najnowszych modeli nart i desek snowboardowych), wyścig sań motorowych "Swatch-Snow-Mobile" oraz najsłynniejsza "Rave on Snow" (2 dni najlepszej elektronicznej muzyki w wykonaniu światowej sławy didżejów). Amatorom wypoczynku w bardziej tradycyjny sposób polecamy Hinterglemm. Niezapomnianych wrażeń dostarczą nam tu także 3 funparki: "Nightpark" przy Unterschwarzachbahn, "Easypark" przy Bernkogel oraz "Nitro Snowpark Leogang" przy Asitz.

  Rejon słynie także z przytulnych chat narciarskich, zlokalizowanych przy każdej górskiej trasie (polecamy Thumer-Alm w ośrodku Kohlmais). Jeżeli po wyczerpującym dniu na stoku będziemy chcieli kontynuować aktywności fizyczne to staniemy przed bardzo szerokim wyborem - pojeździmy tu na lodowisku, zagramy w curling, tenisa i squasha. Bardziej ambitnym narciarzom przypadnie do gustu tutejsze centrum fitness.

  A kiedy nasze mięśnie odmówią nam posłuszeństwa - możemy udać się na basen lub saunę. Romantyczna propozycja na wieczór to także spacer z pochodniami lub kulig. Czeka tu na nas także kasyno - być może w Saalbach Hinterglemm fortuna będzie nam sprzyjać?

  Latem

  Region Saalbach Hinterglemm jest także doskonałym miejscem letniego urlopu dla miłośników górskich wędrówek i rowerowych wycieczek. Z ponad 400 kilometrami wytyczonych tras spacerowych Saalbach Hinterglemm zalicza się do regionów o największej liczbie szlaków turystycznych w Austrii. Na rowerzystów czeka tu 160 km ścieżek. Ofertę sportową uzupełniają 9-dołkowe pole golfowe w Saalbach, możliwość jazdy konnej w Saalbach i Hinterglemm, paralotnie, rafting, łucznictwo, wędkarstwo oraz coraz bardziej popularny Nordic Walking.

  Mapa tras

  Kamery