Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Mildererhof

Kod oferty: WAK648437
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
recepcja / lobby
pokój
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

ubezpieczenie Covid-19 gratis

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratis

ubezpieczenie Covid-19 gratis
Ubezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).

Nasi klienci docenili

 • od Innsbrucku 15 min jazdy samochodem
 • całoroczny ośrodek sportów zimowych na lodowcu, największy w Austrii
 • rodzinny Ski Camp dlla rodzin, dzieci i młodzieży
 • na 3.210 m platforma widokowa TOP OF TYROL
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  06.06.2021 Niedziela

  Wykwaterowanie

  13.06.2021 Niedziela

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK648437Region: StubaitalOrganizator: Europe Mountains

  Region

  Neustift

  Opis

  Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę. Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

  4-gwiazdkowy hotel Hotel Mildererhof s leży 2.6km od centrum Neustift.

  Goście obiektu Hotel Mildererhof s mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. balkon, telewizja kablowa oraz sejf w pokoju, jak również parking niestrzeżony. WI-FI w częściach wspólnych hotelu jest dostępny.

  W obiekcie Hotel Mildererhof s jest strefa wellness, a w niej m.in. jacuzzi, bio sauna oraz sauna fińska. Warto z niej skorzystać po aktywnym dniu.

  Hotel Mildererhof s jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Stubaital, w którym do dyspozycji jest 145km tras narciarskich.

  Pokój jednoosobowy komfort z balkonem

  1 łazienka, 1 pokój, balkon, kategoria pokoju - comfort, klapki kąpielowe, łóżko pojedyncze, minibar, pokój dla 1 osoby, powierzchnia 25m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

  Dwójka komfort z balkonem

  1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, balkon, kategoria pokoju - comfort, klapki kąpielowe, minibar, pokój dla 2 osób, powierzchnia 25m², prysznic, sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

  Czwórka dla 2-4 osób z balkonem luxuszimmer

  1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa dla 2 osób, balkon, kategoria pokoju - deluxe, klapki kąpielowe, minibar, pokój z kilkoma łóżkami, powierzchnia 45m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

  W cenie

  Łóżeczko dla dziecka

  Dostęp do internetu

  Parking

  Drink powitalny

  Pralka

  Internet Wi-Fi

  Strefa Wi-Fi

  Śniadania w formie bufetu

  Fitness

  Dwa posiłki plus

  Obiadokolacja (5 - dań)

  Ciasto

  Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  Płatne na miejscu

  Masaże

  Zwierzęta mile widziane - 15 euro za zwierzę/noc

  Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

  Odległości

  Centrum - 2.6km.

  Ski bus - 20m.

  Wyciągi - 3.1km.

  Wyżywienie

  Drink powitalny, śniadania w formie bufetu, rodzaj wyżywienia- dwa posiłki plus, obiadokolacja (5 - dań), ciasto.

  Parking

  Parking niestrzeżony.

  Internet

  WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

  Usługi spa i wellness

  Salon piękności, łaźnia parowa, basen Kneippa, hydromasaż, cichy pokój do medytacji i relaksu, kabina z podczerwienią, bio sauna, sauna fińska, masaże, fitness.

  Usługi dla dzieci

  Łóżeczko dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci.

  Usługi hotelowe

  Restauracja, winiarnia, recepcja 24-godzinna, przechowalnia bagaży, czytelnia, bar, pokój śniadaniowy, serwis bagażowy, lobby hotelowe, zakaz palenia w hotelu.

  Zwierzęta

  Zwierzęta mile widziane.

  Informacje o hotelu

  Mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, wymeldowanie - do 11.00.

  Lokalizacja hotelu

  Stacja pkp - 10km, centrum miasta - 20m, lotnisko - 27km, przystanek skibusa - 20m, wyciągi - 10km, trasy narciarstwa biegowego - 20m, publiczny kryty basen - 2km.

  Warunki rezygnacji

  Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

  Warunki płatności

  Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  24°C
  Temperatura w nocy
  11°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

  - zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
  - albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR.
  Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

  Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny.

  Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Dolina Stubaital to jedna z bardziej znanych dolin w austriackim Tyrolu. Położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Innsbrucka, pomiędzy dolinami Wattental i Ötztal, otoczona przez górujące nad nią szczyty alpejskie. Wśród trzytysięczników wyróżniają się między innymi Stubaier Wildspitze (3340 m n.p.m.), Daunkogel (3332 m n.p.m.), Ruderhofspitze (3474 m n.p.m.) i Habicht (3277 m n.p.m.) oraz Peiljoc (2676 m n.p.m.). Doliną płynie potok Ruetzbach.

  Każda z leżących w dolinie wiosek - Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders oraz Schönberg - poza wspaniałymi, niezapomnianymi widokami i walorami przyrodniczymi oferuje bogate dziedzictwo kulturowe oraz tradycje i zwyczaje.

  Doświadczeni alpejczycy mogą wybrać się na wysokogórską wyprawę na nartach np. wzdłuż Fernau-Mauer lub Wilde Gruben. Na lodowiec można wjechać bez przesiadki z dolnej stacji Mutterbergalm jedną z dwóch kolejek linowych. Jedna z nich wywozi turystów do Eisgrat, druga do Eissee. Tam na narciarzy czekają kolejne wyciągi, które dojeżdżają do wysokości 3200 m n.p.m.

  Narciarska oferta Doliny Stubaital nie ogranicza się jednak tylko do lodowca, znane są również inne ośrodki narciarskie. U wlotu do Doliny leżą miejscowości Schönberg i Mieders. Góry są tutaj niższe więc wyciągi i trasy zjazdowe nie mają takich rozmiarów jak na lodowcu Stubaier Gletscher. W Mieders wyciągi wwożą średnio zaawansowanych narciarzy na teren ośrodka Serles (1650 m n.p.m.).

  Miejscowości Fulpmes i Telfes otacza atrakcyjny teren narciarski Schlick 2000. W wielkiej śnieżnej niecce na hali Schlicker Alm (1600-2260 m n.p.m.) chętnie trenują zawodnicy z kadr narodowych różnych krajów. Cenią oni sobie dobre warunki i szybkie trasy z Sennesjoch z dala od tłumów na lodowcu. W Neustift jeździ się na lodowcu wzdłuż kilku wyciągów dla początkujących oraz na górze Elferspitze.

  Snowboard

  Zimą narciarze i miłośnicy snowboardu mogą wybrać dla siebie jeden z czterech terenów narciarskich. Oprócz lodowca, gdzie sezon trwa przez cały rok, są jeszcze trzy inne, gdzie równie przyjemnie można spędzić dzień szusując po białym puchu z widokiem na ośnieżone szczyty Alp. W sumie można pokonać tu ponad 130 kilometrów tras, objętych wspólnym karnetem.

  Apres ski

  Dolina Stubaital to nie tylko różnorodna oferta dla narciarzy. Stworzono tu także infrastrukturę do uprawiania wielu innych sportów i form rekreacji o każdej porze roku. Wybór może być trudny ponieważ wachlarz atrakcji jest naprawdę bogaty. Na terenie Doliny działają m.in. tory saneczkowe, trasy narciarstwa biegowego, lodowiska. Ponadto są tu pola golfowe, trasy rowerowe - zarówno górskie jak i nizinne, korty tenisowe, boiska do squosha, kręgielnie. Dolina oferuje także znakomite warunki do pływania, jazdy konnej, lotów spadochronowych, czy wspinaczki górskiej oraz szereg oznaczonych szlaków wędrówek górskich. Zimą, wiosną, latem lub jesienią czeka tu na każdego mnóstwo rozrywki.

  Mapa tras

  Kamery

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review