Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Alpenhotel Neuwirt

Kod oferty: WAK594116
teren hotelubasenbasendla dzieci, plac zabawpokójpokójpokójrestauracjasiłowniasauna
teren hotelu
basen
basen
dla dzieci, plac zabaw
pokój

Promocja

Skipass w cenieSkipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Nasi klienci docenili

 • najbliżej Polski położony większy ośrodek narciarski we wschodnich Alpach
 • z dala od turystyki masowej
 • największa naturalna skocznia narciarska na świecie ? Kulm
 • baseny termalne
 • Opis oferty

  Region: StyriaOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK594116

  Miasto

  Schladming

  Kraj

  Austria

  Położenie

  Przytulny, 4-gwiazdkowy obiekt Alpenhotel Neuwirt położony jest ok. 3km od centrum Schladming. Teren narciarski znajduje się w odległości ok. 2,5km, natomiast autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 10m od obiektu. Do najbliższego terenu do narciarstwa biegowego jest ok. 10km.

  Wyposażenie

  Przytulny hotel wyposażony jest w recepcję, windę, Wi-Fi, pokój do śniadań, restaurację, bar, pokój wypoczynkowy i pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego. Bezpłatne miejsca parkingowe są także do Państwa dyspozycji.

  W strefie wellness o wielkości 240m? znajduje się kryty basen, sauna fińska, łaźnia parowa, kabina z podczerwienią, a także strefa relaksu z barem z napojami. Ponadto mogą Państwo bezpłatnie skorzystać ze studio fitness. Na miejscu na życzenie mogą zostać zamówione masaże. Mogą Państwo także bezpłatnie skorzystać ze stołu do tenisa stołowego i piłkarzyków. Ponadto w obiekcie znajduje się pokój do zabaw dla dzieci m.in. ze ścianką do wspinaczki, dużymi klockami lego i zamkiem do zabaw ze zjeżdżalnią.

  Wyżywienie

  Wliczone w cenę wyjazdu wyżywienie HB obejmuje obfity bufet na śniadanie, a także 4-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym na kolację (3 dania główne do wyboru). Na zapytanie mogą także zostać przygotowane dania dietetyczne, bez glutenu, bez laktozy i wegetariańskie.

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy do wypożyczenia (w pokoju)Tenis stołowyPiłkarzykiSejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (5% zniżki na kursy indywidualne)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  Masaże

  Płatne na miejscu

  Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKeycard 3,- €

  Zwierzęta domowe

  Nie można przywieźć zwierząt domowych.

  Zniżki

  W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

  Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

  Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

  Ważne wskazówki

  W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

  Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

  Pokój z podwójnym łóżkiem, TV, telefonem, radiem i sejfem

  Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

  Częściowo balkon

  Wi-Fi

  Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

  Pokój z podwójnym łóżkiem, kanapą do spania, TV, telefonem, radio i sejfem

  Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

  Balkon lub taras

  Wi-Fi

  Dojazd

  Kolej: Schladming (w miejscowości)Przelot: Salzburg (ok. 90km), Linz (ok. 160km), Graz (180km), Innsbruck (ok. 220km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

  Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

  Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski 4-berge-skischaukel

  Maks. wysokość: 2015mMin. wysokość: 728mWys. miejscowość: 745mWyciągi łącznie: 46Orczyki: 14Krzesełka: 21Gondole: 11Trasy łącznie: 123kmTrasy zielone/niebieskie: 46kmTrasy czerwone: 68kmTrasy czarne: 9km

  Region narciarski ski amadé

  Maks. wysokość: 2700mMin. wysokość: 728mWyciągi łącznie: 270Orczyki: 125Krzesełka: 98Gondole: 47Trasy łącznie: 760kmTrasy zielone/niebieskie: 275kmTrasy czerwone: 390kmTrasy czarne: 95km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Niedziela
  05.12.2021

  Wykwaterowanie

  Niedziela
  12.12.2021

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Mapa

  Pogoda

  3°C
  -2°C
  2

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

  - zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
  - albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki dla Testu PCR i 48H dla testu antygenowego.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

  Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny. Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Schladming jest położony w regionie Dachstein Tauern. Ten teren narciarski jest jednym z ważniejszych i bardziej znanych w Ausrii oferuje 32 km tras zjazdowych. Jest znany z najlepszej a zarazem najtrudniejszej trasy - zjazdu z Planai - 4,6 km długości o różnicy poziomów 110 m. Narciarzom rekreacyjnie jeżdżącym można polecić łatwą trasę Weitmoos, miłośnikom muld - halę Mitterhausalm. Dodatkową atrakcją regionu jest możliwość jazdy na trasie zawodniczej (o długości 1200 m), która zaczyna się niedaleko od stacji pośredniej na Planai.

  Kamery