Dobry2 opinie92% poleceń
6,0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Goldried

Last minute
Kod oferty: WAK648795
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny
teren hotelu
basen
pokój, balkon / taras
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek głównyteren hotelubasenpokój, balkon / taraspokójpokójpokójpokójłazienkadrink barbasenSPASPA, saunaSPA, saunaSPA, sauna
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

ubezpieczenie Covid-19 gratis

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratis

ubezpieczenie Covid-19 gratis
Ubezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

69
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

29.03.2021 Poniedziałek

Wykwaterowanie

31.03.2021 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK648795Region: Tyrol WschodniOrganizator: Europe Mountains

Region

Matrei in Osttirol

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę. Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

Hotel Goldried oferuje niedrogie pokoje w miejscowości Matrei in Osttirol. Położony 350metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Matrei - Kals am Grossglockner.

W pokojach goście mają do dyspozycji takie udogodnienia jak balkon, sejf w pokoju oraz telewizja satelitarna. Dostępny jest także WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Strefa wellness w Hotel Goldried to m.in. jacuzzi, basen kryty oraz sauna fińska.

Hotel Goldried jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Matrei - Kals am Grossglockner, w którym do dyspozycji jest 37km tras narciarskich.

Pokój dla 2 osób z balkonem

Balkon, powierzchnia 20m², powierzchnia 35m², radio, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna

Pokój dla 2-4 osób z balkonem

Balkon, powierzchnia 20m², powierzchnia 35m², radio, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna

Dwójka standard z balkonem

Balkon, powierzchnia 20m², powierzchnia 35m², radio, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna

Czwórka standard dla 2-4 osób z balkonem

Balkon, powierzchnia 20m², powierzchnia 35m², radio, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna

W cenie

Leżaki

Basen wewnętrzny

Dostęp do internetu

Basen zewnętrzny

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Śniadania i obiadokolacje

Bar sałatkowy

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Łóżeczko dla dziecka

Garaż

Sejf w pokoju

Parking - 10 euro za auto/noc

Pokój relaksacyjny

Sauna

Łaźnia parowa

Bio sauna

Jacuzzi

Zwierzęta mile widziane - 12 euro za zwierzę/noc

Kabina z podczerwienią

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 372m.

Wyciągi - 1.3km.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Jacuzzi, basen kryty, basen zewnętrzny, łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, kabina z podczerwienią, bio sauna, sauna fińska.

Sport w hotelu

Ogród, taras, plażowe parasole.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci.

Usługi hotelowe

Jadalnia, restauracja, przechowalnia bagaży, pokoje dla niepalących, leżaki, bar, pokój śniadaniowy, recepcja.

Wyposażenie pokoi

Balkon, sejf w pokoju, radio, telewizja satelitarna, sofa, telefon, wanna, suszarka do włosów, toaleta, powierzchnia 20m², powierzchnia 35m².

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
11°C
Temperatura w nocy
0°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

- zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
- albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR.
Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki.

Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny.

Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Opinie

10
Michał
Świetna porpozycja!
2.0
Marek Jaworski
Jednym słowem - żenada!!