Wspaniały91% poleceń
9,0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Alpenhof (St. Jakob in Defereggen)

Kod oferty: WAK547953
obiekt
obiekt
obiekt, teren hotelu
recepcja / lobby
kawiarnia
obiektobiektobiekt, teren hotelurecepcja / lobbykawiarniarestauracjarestauracjadrink barbasenobiekt

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy + dwie dostawki

balkon, ekonomiczny
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój czteroosobowy

balkon, dla 2-4 osób
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

115
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

19.12.2020 Sobota

Wykwaterowanie

23.12.2020 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK547953Region: Tyrol WschodniOrganizator: Europe Mountains

Region

St. Jakob im Defereggental

Opis

4-gwiazdkowy hotel Blu Hotels Alpenhof leży 1km od centrum St. Jakob im Defereggental.

W pokojach goście mają do dyspozycji takie udogodnienia jak sejf w pokoju oraz telewizja satelitarna. Dostępny jest także WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Po całym dniu goście mogą naładować baterie w należącej do Blu Hotels Alpenhof strefie wellness. Znajdą w niej m.in. basen kryty, sauna fińska oraz sauna z aromatycznymi olejkami.

W okolicy znajduje się 52km tras narciarskich należących do stacji narciarskich w regionie Defereggental Osttirol. Najbliższy wyciąg znajduje się 1.2km od obiektu.

Pokój dla 1 osoby

Część wypoczynkowa, lodówka, lustro, minibar, radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja satelitarna, telewizor LCD, toaleta, wanna

Pokój dla 1-2 osób

Część wypoczynkowa, lodówka, lustro, minibar, radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja satelitarna, telewizor LCD, toaleta, wanna

Pokój dla 1-2 osób z balkonem

Balkon, część wypoczynkowa, lodówka, lustro, minibar, radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja satelitarna, telewizor LCD, toaleta, wanna

Ekonomiczny pokój dla 2-4 osób z balkonem

Balkon, część wypoczynkowa, lodówka, lustro, minibar, radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja satelitarna, telewizor LCD, toaleta, wanna

Pokój dla 2-4 osób z balkonem

Balkon, część wypoczynkowa, lodówka, lustro, minibar, radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja satelitarna, telewizor LCD, toaleta, wanna

W cenie

Sejf w pokoju

Basen wewnętrzny

Parking

Pokój relaksacyjny

Sauna

Łaźnia parowa

Centrum odnowy

Strefa Wi-Fi

Kabina z podczerwienią

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Masaże

Opiekunka do dzieci

Akceptowane są tylko psy

Przejażdżki bryczką

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 1km.

Ski bus - 10m.

Wyciągi - 1.2km.

Parking

Parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Usługi spa i wellness

Basen kryty, centrum odnowy biologicznej, łaźnia parowa, sauna z aromatycznymi olejkami, cichy pokój do medytacji i relaksu, kabina z podczerwienią, sauna fińska, masaże.

Rekreacja i sport

Tenis stołowy, klub fitness, przejażdżki bryczką, taras.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci, opiekunka do dzieci, menu dla dzieci, wanienka.

Usługi hotelowe

Drink bar, restauracja, letni taras, pokój z kominkiem, lounge, sala konferencyjna, pokoje dla niepalących, zimowy ogród, leżaki, winda, bar, udogodnienia dla niepełnosprawnych, recepcja.

Wyposażenie pokoi

Sejf w pokoju, minibar, radio, lodówka, telewizja satelitarna, telefon, telewizor LCD, wanna, szlafroki, suszarka do włosów, lustro, toaleta, część wypoczynkowa.

Zwierzęta

Akceptowane są tylko psy.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
2°C
Temperatura w nocy
-4°C
Liczba godzin słonecznych
2

Opinie

9.8
Maria
Pobyt - Wrzesień 2013
Ten hotel jest super.Ten hotel jest godny polecenia. Personel jest zawsze bardzo miły, po prostu super. Z pewnością wrócimy do tego hotelu
9.8
Claudia
Pobyt - Wrzesień 2013
Super urlop.Udany urlop, super stosunek ceny do jakości, z pewnością tu wrócimy. Bardzo polecam, jeśli ktoś narzeka, jest sam sobie winien
9.7
Christian
Pobyt - Sierpień 2013
Tyrol Wschodni - zawsze chętnieBardzo dobrze prowadzony hotel położony w przepięk

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
91%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oAlpenhof (St. Jakob in Defereggen)

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że w dniu 16.06.2020 r. zniesione zostały obostrzenia dla obywateli polskich przyjeżdżających do Austrii, o ile posiadają miejsce zamieszkania w Austrii lub Andorze, Belgii, Bułgarii, Danii, Niemczech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Irlandii, Islandii ,Włoszech (z wyłączeniem Lombardii), Chorwacji, Łotwie, Liechtensteinie, Litwie, Luksemburgu, Malcie, Monako, Holandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, San Marino, Szwajcarii, Słowenii, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Watykanie i Cyprze.

W razie ewentualnej kontroli na granicy osoby te będą musiały uprawdopodobnić, iż w okresie 14 dniu poprzedzających przekroczenie granicy nie były w innym kraju niż wyżej wymienionym. Oznacza to, że obywatele polscy mieszkający w Austrii lub w wyżej wymienionych krajach, przyjeżdżający do Austrii, i ile w okresie ostatnich 14 dniu przed wjazdem byli jedynie w jednym z wymienionych państw, nie muszą przedkładać na granicy badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2, nie muszą również odbywać 14 dniowej kwarantanny. Tranzyt jest możliwy bez ograniczeń.

W przypadku obywateli polskich przejeżdżających do Austrii z innych krajów niż wyżej wymienione w dalszym ciągu obowiązują następujące obostrzenia:

Osoby wjeżdżające do Austrii zobowiązane są do posiadania i przedłożenia na granicy lekarskiego zaświadczenia potwierdzającego negatywny wynik badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2. Zaświadczenie powinno być wydane w języku niemieckim, angielskim, włoskim lub francuskim (przykładowe zaświadczenia poniżej) Zaświadczenie nie może być starsze niż 4 dniu.

Bez zaświadczenia lekarskiego dozwolony jest wjazd do Austrii obywatelom Austrii oraz osobom posiadającym w Austrii zwykłe miejsce zamieszkania (gewöhnlicher Aufenthalt) lub miejsce zameldowania (Haupt-, Nebenwohnsitz), które bezzwłocznie poddadzą się 14 dniowej niekontrolowanej domowej kwarantannie i poświadczą to własnoręcznym podpisem. Kwarantanna będzie mogła zostać zakończona, o ile w okresie jej trwania wynik wykonanego testu na obecność SARS-CoV-2 będzie negatywny.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00