Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Edelweiss (Feichten)

Kod oferty: WAK670160
Kod oferty: WAK670160
obiekt, budynek głównyobiekt, budynek głównypokójpokójpokójrestauracjaSPArestauracjarestauracjapokójpokój
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
pokój
pokój
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Promocja

SnowTrex - NARTY 2021/2022Zmiana rezerwacji GRATIS - do 6 tygodni przed wyjazdem możesz zmienić hotel lub termin przy zachowaniu długości pobytu i liczby uczestników. Dodatkowo bezpłatna rezygnacja do 30.09.2021 r. (obowiązuje najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem).

Opis oferty

Region: Tyrol ZachodniOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK670160

Miasto

Feichten

Kraj

Austria

Położenie

Rodzinnie prowadzony 3-gwiazdkowy Superior Hotel Edelweiß jest położony w centrum Feichten. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przy hotelu i zawiezie Państwa do oddalonego o ok. 14km terenu narciarskiego Ried, do oddalonego o ok. 15km terenu narciarskiego Fendels lub do oddalonego o ok. 21km lodowca Kaunertal. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się trasa do narciarstwa biegowego. Ponadto, kryty basen Quell Alpin oddalony jest tylko o ok. 150m od hotelu, a wyciąg do ćwiczeń z wyciągiem taśmowym dla dzieci o ok. 250m.

Wyposażenie

Hotel wyposażony jest w recepcję, windę, Wi-Fi, restaurację, pokój śniadaniowy, bar hotelowy, pokój wypoczynkowy, własną gorzelnię (możliwość degustacji na miejscu, za opłatą), piwnicę na narty z podgrzewaczem do butów narciarskich, stację ładowania samochodów elektrycznych, wiatę samochodową i miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).

Mogą Państwo bezpłatnie korzystać ze strefy wellness, która wyposażona jest w saunę Aquaviva, aromatyczną łaźnię parową, kabinę z podczerwienią, prysznice relaksacyjne oraz przytulne koje z podczerwienią.

W cenę wliczona jest również karta gościa "Winter-Tal-Card Premium", uprawniająca do licznych zniżek np. bezpłatny wstęp na kryty basen w oddalonym o 150m Quellalpin Kaunertal, 50% zniżki na wstęp do sauny w Quellalpin Kaunertal, 50% zniżki na bilety na wyciąg Feichten oraz bezpłatne korzystanie z zimowych szlaków turystycznych, torów saneczkowych, tras do narciarstwa biegowego i autobusów (usługi bez gwarancji, dokładne informacje na miejscu).

Wyżywienie

W cenie zawarte jest wyżywienie HB PLUS z obfitym bufetem śniadaniowym, bufetem z ciastami lub przekąskami (w godz. 15:30 - 17:00) oraz wieczorem 4-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym. Czasami odbywają się wieczory tematyczne (wg info. na miejscu).

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellnessWstęp na basen publiczny (wg opisu)Karta gościa (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,80 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (10,- €/dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dla dzieci do 7. roku życia włącznie nie wydaje się voucherów na karnet narciarski, dzieci jeżdżą za darmo pod opieką rodzica. Podczas kursu narciarskiego może być konieczny zakup karnetu narciarskiego na miejscu. Posiadacze karnetu narciarskiego 6 dni z 7 - karnet Kaunertaler Gletscher & Fendels i dłuższego mogą dodatkowo korzystać łącznie przez 2 dni z wyciągów na lodowcu Pitztal Gletscher & Rifflsee w trakcie obowiązywania karnetu. Przy rezerwacji karnetu narciarskiego korzystanie z trasy Kaunertal Gletscher Road jest bezpłatne. Od osób bez karnetu narciarskiego, za korzystanie z trasy pobierana jest opłata. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb plus

Pokój z łóżkiem podwójnym, TV i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 1 dziecko), hb plus

Pokój z łóżkiem podwójnym, rozkładaną kanapą (dla dzieci do 17. roku życia włącznie), TV i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Zams (ok. 30km)Przelot: Innsbruck (ok. 90km), Monachium (ok. 220km), Zurych (ok. 250km), Salzburg (ok. 270km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Ponadto oferujemy Państwu bezpłatną rezygnację do 30.09.2021 r. dla wszystkich rezerwacji w nadchodzącym sezonie 21/22. Ważne do najpóźniej 14 dni przed wyjazdem. Więc zarezerwuj teraz!

Jeśli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z procesem rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski kaunertaler gletscher - fendels

Maks. wysokość: 3113mMin. wysokość: 1325mWys. miejscowość: 1287mWyciągi łącznie: 17Orczyki: 11Krzesełka: 3Gondole: 3Trasy łącznie: 34kmTrasy zielone/niebieskie: 21kmTrasy czerwone: 9kmTrasy czarne: 4km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
11.12.2021

Wykwaterowanie

Sobota
18.12.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwunastoosobowy + dostawka

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

2°C
-4°C
2

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- Dzieci poniżej 10 roku życia.
- Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
- Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.