Wspaniały92% poleceń
9.2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Hochland

Kod oferty: WAK670047
Kod oferty: WAK670047
obiekt, budynek główny, teren hotelubasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacja, rozrywkapokój, apartamentpokój, apartament, balkon / taraslobby bar, drink bar, kawiarniarestauracja, kawiarniarestauracja, kawiarniasaunasport i rekreacja, siłowniaSPA, saunasport i rekreacja, saunarozrywka
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, sport i rekreacja
basen, sport i rekreacja, rozrywka
pokój, apartament
pokój, apartament, balkon / taras
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: Tyrol ZachodniOrganizator: NekeraKod oferty: WAK670047

Kraj

Austria

Położenie

Ok. 1km od kolejki Bergkastelbahn. Ski bus ok. 30m od hotelu, najbliższa trasa do narciarstwa biegowego o ok. 400m.

Wyposażenie

Wygodny i przytulny 4 hotel położony w centrum miejscowości Nauders. Recepcja, hol, lobby, czytelnia, salon, przechowalnia bagażu, narciarnia, winda, bar, pokój gier.

Zakwaterowanie

Pokoje dwu-czteroosobowe arnica (ok. 30m2): wanna lub prysznic, WC, radio, telefon, TV Sat, WiFi, sejf, balkon.

Sport

Siłownia.

Wellness

Strefa wellness ok. 450m2, dla dzieci od 16 lat. Basen kryty o wymiarach 10 x 5m ze strefą jacuzzi, dysze przeciwprądowe, rzymskie atrium z łaźnią parową, sauną, pokój relaksacyjny z łóżkami wodnymu i leżakami, strefa rekreacyjna z rzymskim atrium z podgrzewanymi ławkami, strefa relaksu z łóżkami wodnymi i leżakami, zimna jaskinia, sauna bio-ziłowa, sole, łaźnia parowa, strefa świeżego powietrza. Basen kryty/sala fitness czynne codziennie od 07:00 do 20:00, sauna, ławeczka grzewcza, łaźnia parowa czynne codziennie od 15:00 do 20:00. Za opłatą: solarium, masaże.

Dodatkowo atrakcje (płatne na miejscu)

1 raz w tygodniu wieczór saneczkowy, 1 raz w tygodniu curling, bilard, piłkarzyki, automaty do gier, przechowalnie nart przy kolejce linowej (ogrzewane): 50 EUR tygodniowo

Dzieci

Menu dla dzieci, wysokie krzesełka w restauracji

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami, śniadanie w formie bufetu, przekąski po południu, kolacja wybór z 4 dań.

Opłata klimatyczna

Ok. 2,80 EUR/dzień (od 15 lat).

Parkowanie

W cenie.

Zwierzęta domowe

Nie są akceptowane

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 10:00

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), A3 (Aegean), LO (Lot).

Mocne strony

• duża strefa wellness z basenem

• przestronne pokoje

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
07.01.2022

Wykwaterowanie

Piątek
14.01.2022
10
Evi
Pobyt - Luty 2013
Przyjeżdżamy każdego roku raz-dwa razy do tego hotelu i czujemy się bardzo dobrze i czuliśmy się jak w domu. Jedzenie jest wspaniałe i wspaniałe noweChętnie tu wrócimy.
10
Hannah
Pobyt - Styczeń 2013
świetny hotel. Przyjeżdżamy tu od lat i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni! Pracownicy oraz rodzina (do której należy hotel) są bardzo mili i uprzejmiSuper, super, super.
9.2
Katrin
Pobyt - Lipiec 2013
Świetny hotel dla rodzin z dziećmi, absolutnie godny polecenia! Brakuje tylko trochę lepiej wyposażonego pokoju zabaw dla dzieciAbsolutnie godny polecenia!

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
92%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oHochland

Mapa

Pogoda

1°C
-7°C
2

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- Dzieci poniżej 10 roku życia.
- Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
- Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Tylko z jednym skipassem wszyscy mogą poruszać się po trzech stacjach narciarskich Nauders, Schöneben i Haider Alm. 26 nowoczesnych wind i sieć 111 kilometrów perfekcyjnie przygotowanych tras narciarskich zapewnia niezapomniany zimowy urlop. Położenie na poziomie ponad 1400 m zapewnia doskonałe warunki śniegowe przez cały okres zimy, a nawet wiosną. Magazyny dla amatorów snowboardu bardzo wysoko oceniają region i polecają go swoim czytelnikom.

Kamery