Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Silvretta (St. Gallenkirch)

Last minute
Kod oferty: WAK610011
obiekt
recepcja / lobby
recepcja / lobby
teren hotelu
pokój
obiektrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyteren hotelupokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjadrink bar, kawiarniaSPA
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

zniżka do 40%Gwarancja Niezmienności Ceny

Nekera - ZIMA 2020/2021

zniżka do 40%Gwarancja Niezmienności Ceny
Oferta promocyjna ze zniżką do 40% (wliczona w cenę) i rabatem dla Przyjaciół: 50 zł dla Ciebie i 50 zł dla Przyjaciół (dot. rezerwacji na pobyt min. 7 nocy). Dodatkowo Gwarancja Niezmienności Ceny GRATIS. Szczegóły u naszych Konsultantów.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy + dostawka

prysznic, balkon lub taras, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

92
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilotCW
Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

14.12.2020 Poniedziałek

Wykwaterowanie

17.12.2020 Czwartek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK610011Region: Tyrol ZachodniOrganizator: Nekera

Kraj

Austria

Położenie

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Silvretta znajduje się bezpośrednio przy trasie narciarskiej i wyciągach Diasbahn, co przy dobrych warunkach śniegowych umożliwia zjazd na nartach pod sam obiekt. Autobusem dla narciarzy dostaną się Państwo zarówno do centrum Kappl (ok. 800m) jak i do dolnej stacji wyciągów Diasbahn (ok. 500m) i do oddalonej o ok. 7km miejscowości Ischgl.

Wyposażenie

Hotel wyposażony jest w narciarnię ze specjalną suszarką oraz windę. W cenie noclegu zawarte jest korzystanie z hotelowego wellness - około 40mkw z sauną suchą, kabiną z podczerwienią oraz pokojem relaksacyjnym.

Zakwaterowanie

W każdym hotelowym pokoju znajduje się podwójne łóżko, łazienka z prysznicem i toaletą, TV, telefon, suszarka oraz miejsce do siedzenia. Każdy pokój ma około 22mkw.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami: śniadania w formie bufetu, bufet sałatkowy, 4 daniowe obiadokolacje do wyboru z menu. Wieczorem serwowana jest kawa oraz domowe ciasta.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Wellness

Sauna: łaźnia parowa, solarium (za opłatą), masaże (za opłatą)

Parkowanie

Parking w cenie

Zwierzęta domowe

Akceptowane, za opłatą

Dodatkowe informacje

Prosimy mieć na uwadze, że na miejscu mogą być pobierane dodatkowe opłaty tj. opłata klimatyczna, opłata za sprzątanie końcowe, kaucja (zwrotna). Szczegóły otrzymają Państwo na miejscu.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie Allianz Travel oddział w Polsce, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
2°C
Temperatura w nocy
-4°C
Liczba godzin słonecznych
2

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że przyjazd do Austrii obywateli Polski możliwy jest bez ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemicznym COVID-19, jeżeli następuje z państw uwzględnionych na liście krajów bezpiecznych (lista Państw dostępna jest pod adresem https://www.gov.pl/web/dyplomacja/austria). Dodatkowo osoba przyjeżdżająca do Austrii w okresie 10 dni poprzedzających przekroczenie granicy nie mogła przebywać w innym państwie niż uznanym za bezpieczne.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00