Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Alpin - Apart

Kod oferty: WAK610014
Last minute
Kod oferty: WAK610014
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hotelubasen, sport i rekreacjasport i rekreacja, saunasport i rekreacja, SPAsport i rekreacjaobiekt, teren hotelu, basenpokójpokój, kuchnia / aneks kuchennypokój
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, sport i rekreacja
sport i rekreacja, sauna
sport i rekreacja, SPA

Opis oferty

Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK610014

Kraj

Austria

Położenie

Komfortowe apartamenty Alpin Apart znajdują się na obrzeżach Reitdorf w odległości ok. 5km od centrum Flachau, tereny narciarskie ok. 2km.

Wyposażenie

Obiekt posiada strefę wellness z basenem krytym z widokiem na panoramę, łaźnią parową, sauną i kabiną z podczerwienią (godz. otwarcia wg info. na miejscu). Dodatkowo do wyposażenia należy pokój zabaw dla dzieci, pralka (za opłatą), bezpłatne miejsca parkingowe (dostępność ograniczona).

Zakwaterowanie

Apartamenty 2 (ok. 39m2): prysznic, WC, telefon, TV, WiFi, wnęka kuchenna (lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka), pomieszczenie mieszkalno - sypialne, balkon. Apartamenty 3 (ok. 55m2): wyposażone jak apartamenty 2, dodatkowa sypialnia.

Wyżywienie

Bez wyżywienia.

Wellness

Basen kryty (ok. 72m2), łaźnia parowa, sauna.

Parkowanie

W cenie.

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Opłata klimatyczna

Ok. 2,10 EUR/dzień (od 16 lat).

Przyjazd od godz. 15:00, wyjazd do godz. 10:00

Kategoria nekera

3,5 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Mocne strony

• tereny narciarskie ok. 2km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
21.06.2021

Wykwaterowanie

Poniedziałek
28.06.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

22°C
11°C
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- Dzieci poniżej 10 roku życia.
- Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
- Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.