1 308 -11%

1 161

za osobę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Dobro naszych klientów to dla nas priorytet

Haflingerhof

Kod oferty: WAK227305
obiekt
obiekt
okolica
restauracja
restauracja
obiektobiektokolicarestauracjarestauracjarestauracjapokój

Nasi klienci docenili

 • Teren narciarski posiada 119 km nartostrad oraz 58 wyciągów.
 • Przytulny hotel położony w spokojnej okolicy, z przepięknym widokiem.
 • Dla dzieci: plac zabaw, animacja zabaw, wynajem zabawek i gier, menu dla dzieci.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy + dostawka

  prysznic, WC
  2 dorosłych
  4 644 zł
  za pokój

  Pokój dwuosobowy + dwie dostawki

  prysznic, WC
  2 dorosłych
  4 644 zł
  za pokój

  Pokój dwuosobowy

  prysznic, WC
  2 dorosłych
  4 644 zł
  za pokój

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  174
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  1020
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  13.12.2020 Niedziela

  Wykwaterowanie

  20.12.2020 Niedziela

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK227305Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: SnowTrex

  Miasto

  Golling

  Kraj

  Austria

  Położenie/wyposażenie

  Przytulny 3-gwiazdkowy Landgasthof Haflingerhof znajduje się w spokojnej okolicy, z przepięknym widokiem, ok. 2km od centrum miejscowości. Teren narciarski Dachstein West oddalony jest o ok. 30min, a bezpłatny autobus dla narciarzy dostępny jest w odległości ok. 2km. Dla początkujących narciarzy znajduje się w odległości wyciąg do ćwiczeń w odległości ok. 5km. Trasa do narciarstwa biegowego znajduje się w odległości ok. 20m. Haflingerhof posiada recepcję z sejfem, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy oraz pokój zabaw dla dzieci. Rodzinnie prowadzony Haflingerhof jest oddalony o 15m od budynku głównego Landgasthof Torrenerhof, który posiada restaurację z pokojem śniadaniowym, strefą a-la-carte, bar, tradycyjną izbę oraz ogród zimowy. Na terenie obiektu znajduje się zamykana przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego wraz z ogrzewaną przechowalnią butów wraz z suszarką, które są do Państwa dyspozycji. Goście mają do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność). Za opłatą mają Państwo możliwość skorzystania ze strefy wellness o pow. ok. 40m? w budynku głównym Torrenerhof, wyposażoną w saunę, kabinę z podczerwienią, łaźnię parową oraz pokój wypoczynkowy, jak również oferowane są masaże. PokojePrzytulne pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/WC, TV kabl., Wi-Fi, telefon, sejf (za opłatą), funkcję budzika i częściowo balkon.

  WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie All Inclusive Ultra obejmuje napój powitalny (od zimy 20/21), bufet śniadaniowy z kącikiem ze zdrową żywnością, z którego można sporządzić przekąskę na drogę (przekąska na wynos nie przysługuje w dniu wyjazdu); kawa, herbata, kakao oraz ciasto w godz. 16:00 - 17:00 oraz 3-daniowe menu z bufetem sałatowym na kolację. Na życzenie dostępne jest także menu dziecięce oraz 2 x w tygodniu organizowane są wieczory tematyczne. W godz. 09:00 - 21:00 napoje, takie jak piwo, wino stołowe, woda, napoje gazowane i soki oraz wybrane napoje alkoholowe (np. whiskey, wódka, gin i rum) są również bezpłatne. W święta Bożego Narodzenia i w Sylwestra serwowany jest bufet. Wszystkie posiłki są serwowane w budynku głównym Landgasthof Torrenerhof.

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoNapój powitalny (od zimy 20/21)Menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Sejf (w recepcji)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (od 3 dni)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  Korzystanie ze strefy wellness w Torrenerhof (wg opisu): ok. 10,- € /osob./dzieńMasażeSejf (w pokoju): ok. 2,- € /dzień

  Płatne na miejscu

  Opłata klimatyczna: ok. 1,60 € za osob./nocKeycard: 2,- €

  Zwierzęta domowe

  Można przywieźć zwierzęta domowe (ok. 10,- € /noc, bez karmy, po wcześniejszym zgłoszeniu, od zimy 20/21: ok 15,- €/noc)

  Zniżki

  Pokój 1-osob. prysznic/WC, AI Ultra - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

  Do skończonych 5 lat 45%

  6 do 15 lat 25%

  16 do 18 lat 20%

  Pokój 2-osob. prysznic/wc, ai ultra - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

  Do skończonych 5 lat 45%

  6 do 15 lat 25%

  16 do 18 lat 20%

  Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, ai ultra - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

  Do skończonych 10 lat 100%

  11 do 15 lat 50%

  Od 16 lat 20%

  Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, ai ultra - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

  Do skończonych 10 lat 100%

  11 do 15 lat 50%

  Od 16 lat 20%

  Ważne wskazówki

  Możliwe jest korzystanie z wyposażenia obiektu Landgasthofes Torrenerhof bez ograniczeń. Autobus narciarski kursuje raz dziennie z/do terenu narciarskiego Dachstein West prawdopodobnie od Bożego Narodzenia do karnawału (patrz: informacje na miejscu). W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

  Pokój 1-osob. prysznic/wc, ai ultra

  Przytulne pokoje z TV kabl.częściowo balkon

  Pokój 2-osob. prysznic/wc, ai ultra

  Przytulne pokoje z TV kabl.częściowo balkon

  Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, ai ultra

  Przytulne pokoje z TV kabl.częściowo balkon

  Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, ai ultra

  Przytulne pokoje z TV kabl.częściowo balkon

  Dojazd

  Kolej: Golling (w miejscowości), Hallein (ok. 15km), Salzburg (ok. 40km)Przelot: Salzburg (ok. 35km), Monachium (ok. 200km), Innsbruck (ok. 210km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski dachstein west

  Maks. wysokość: 2100mMin. wysokość: 780mWys. miejscowość: 476mWyciągi łącznie: 53Orczyki: 27Krzesełka: 13Gondole: 13Trasy łącznie: 160kmTrasy zielone/niebieskie: 57kmTrasy czerwone: 95kmTrasy czarne: 8km

  Region narciarski dachstein zachodni

  Maks. wysokość: 2100mMin. wysokość: 780mWyciągi łącznie: 53Orczyki: 27Krzesełka: 13Gondole: 13Trasy łącznie: 160kmTrasy zielone/niebieskie: 57kmTrasy czerwone: 95kmTrasy czarne: 8kmTrasy do skialpinizmu: 44km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  3°C
  Temperatura w nocy
  -4°C
  Liczba godzin słonecznych
  2

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Przed podróżą

  Paszporty

  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

  Wizy

  Wiza nie jest wymagana.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerowie przybywający z państwa członkowskiego nienależącego do strefy Schengen nie mogą wjechać na terytorium Austrii.
  - Nie dotyczy to obywateli Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii (Rep.), Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburg, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii.
  - Nie dotyczy to pasażerów z brytyjskim paszportem.
  - Nie dotyczy to mieszkańców Austrii.
  - Nie dotyczy to pasażerów posiadających wizę D wydaną przez Austrię.
  - Nie dotyczy to pasażerów posiadających zaświadczenie lekarskie wykluczające zarażenie wirusem datowane maksymalnie na 4 dni przed przylotem do Austrii.
  Pasażerowie przybywający z dowolnego kraju mogą zostać poddani procedurom kwarantanny przez 14 dni.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00