Wspaniały1 opinia91% poleceń
9,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Marco Polo Alpina

Last minute
Kod oferty: WAK582338
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
basen
basen
dla dzieci
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

08.05.2021 Sobota

Wykwaterowanie

15.05.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK582338Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: Europe Mountains

Region

Maria Alm am Steinernen Meer

Opis

4-gwiazdkowy hotel Sporthotel Marco Polo Club Alpina leży 200metrów od centrum Maria Alm am Steinernen Meer.

Goście obiektu Sporthotel Marco Polo Club Alpina mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. balkon oraz telewizja kablowa, jak również garaż. WI-FI w częściach wspólnych hotelu jest dostępny.

Strefa wellness w Sporthotel Marco Polo Club Alpina to m.in. basen kryty, łaźnia parowa oraz sauna fińska.

Z obiektu Sporthotel Marco Polo Club Alpina jest tyko 100metrów do najbliższego wyciągu. Ośrodek narciarski Hochkoenig to w sumie 150km tras zjazdowych.

Pokój rodzinny dla 2-4 osób z balkonem

Balkon, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, prysznic, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, toaleta, zastawa

Pokój dla 2-3 osób z balkonem

Balkon, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, prysznic, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, toaleta, zastawa

Pokój dla 2 osób z balkonem

Balkon, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, prysznic, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, toaleta, zastawa

Pokój rodzinny dla 2-4 osób z balkonem

1 łazienka, 1 oddzielna sypialnia, 1 podwójne łóżko, 1 salon z możliwością spania, 1 sofa dla 2 osób, balkon, część wypoczynkowa, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, powierzchnia 35m², prysznic, suszarka do włosów, szlafrok, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - pokój rodzinny, wifi, zastawa

Studio dla 2 z balkonem house alpina

1 łazienka, 1 oddzielna sypialnia, 1 podwójne łóżko, balkon, część wypoczynkowa, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, powierzchnia 21m², prysznic, suszarka do włosów, szlafrok, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - studio, wifi, zastawa

Dwójka dla 3 z balkonem house schöneck or hochkönig

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa jednoosobowa, balkon, część wypoczynkowa, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, pokój dla 2 osób, powierzchnia 33m², prysznic, suszarka do włosów, szlafrok, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, toaleta, wifi, zastawa

W cenie

Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie

Leżaki

Basen wewnętrzny - 100m²

Dostęp do internetu

Pokój relaksacyjny

Łaźnia parowa

Tenis stołowy na zewnątrz

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Wysokie krzesło dla dziecka

Kabina z podczerwienią

Lunch w formie bufetu

Śniadania w formie bufetu

Obiadokolacja w formie bufetu

Rezerwacja zawiera

Uroczysta kolacja w hotelu 1 w tygodniu

Fitness

Parasole przeciwsłoneczne

All inclusive

Menu dla wegetarian

Wieczory tematyczne

Kawa

Wino - 12.00 do 21.00

Herbata

Pakowany lunch

Piwo

Woda

Napoje bezalkocholowe

Ciasto - 14.30-16.00

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Zabiegi na ciało

Garaż

Masaże

Parking - 5 euro za auto/noc

Solarium

Opiekunka do dzieci

Zwierzęta mile widziane - 10 euro za zwierzę/noc

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 200m.

Ski bus - 100m.

Wyciągi - 100m.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, obiadokolacja w formie bufetu, lunch w formie bufetu, uroczysta kolacja w hotelu 1 w tygodniu, rodzaj wżywienia- all inclusive, menu dla wegetarian, kawa, herbata, pakowany lunch, piwo, woda, wino, napoje bezalkocholowe, ciasto.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony.

Usługi narciarskie i rowerowe

Schowek na narty i buty, obiekt ski-in / ski-out.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Solarium, basen kryty, centrum odnowy biologicznej, łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja skóry, kabina z podczerwienią, sauna fińska, masaże, wellness 500m², fitness.

Sport w hotelu

Tenis stołowy, kort tenisowy, ogród, taras, table tennis outdoors, wieczory tematyczne.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, opiekunka do dzieci, basen dla dzieci, elektroniczna niania.

Usługi hotelowe

Restauracja, pralnia, butik, lounge, ogródek piwny, leżaki, winda, bar, pokój śniadaniowy, recepcja, parasole przeciwsłoneczne.

Wyposażenie pokoi

Balkon, telewizja kablowa, lodówka, telefon, prysznic, szlafroki, suszarka do włosów, zastawa, kuchenka mikrofalowa, toaleta, ekspres do kawy.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, zakwaterowanie - od 16.00, wymeldowanie - do 10.00, liczba wind - 1.

Lokalizacja hotelu

Sklepy - 6km, stacja pkp - 15km, centrum miasta - 250m, lotnisko - 80km, przystanek autobusu - 100m, wysokość (n.p.m.) - 1040m, położenie przy stoku narciarskim, trasy narciarstwa biegowego - 50m, sklep spożywczy - 6km.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
19°C
Temperatura w nocy
8°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

- zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
- albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR.
Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki.

Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny.

Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Opinie

9.2
Tomasz CharłampowiczKlient Wakacje.pl
Dość typowy austriacki hotel ,dobre SPA , bardzo miła i uczynna obsługa . Poza hotelem mała wioska i góry.