Wspaniały1 opinia91% poleceń
9,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Marco Polo Alpina

Last minute
Kod oferty: WAK582338
obiekt
restauracja
basen
pokój
pokój
obiektrestauracjabasenpokójpokój

Dostępne pokoje

Pokój trzyosobowy

balkon, dla 2-3 osób
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

46
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

26.09.2020 Sobota

Wykwaterowanie

27.09.2020 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK582338Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: Europe Mountains

Region

Maria Alm am Steinernen Meer

Opis

4-gwiazdkowy hotel Sporthotel Marco Polo Club Alpina leży 200metrów od centrum Maria Alm am Steinernen Meer.

Goście obiektu Sporthotel Marco Polo Club Alpina mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. balkon oraz telewizja kablowa, jak również garaż. WI-FI w częściach wspólnych hotelu jest dostępny.

W obiekcie Sporthotel Marco Polo Club Alpina jest strefa wellness, a w niej m.in. basen kryty oraz łaźnia parowa. Warto z niej skorzystać po aktywnym dniu.

Sporthotel Marco Polo Club Alpina jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Hochkoenig, w którym do dyspozycji jest 150km tras narciarskich.

Pokój rodzinny dla 2-4 osób z balkonem

Balkon, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, naczynia, prysznic, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, toaleta, zastawa

Pokój dla 2-3 osób z balkonem

Balkon, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, naczynia, prysznic, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, toaleta, zastawa

Pokój dla 2 osób z balkonem

Balkon, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, naczynia, prysznic, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, toaleta, zastawa

W cenie

Basen wewnętrzny

Dostęp do internetu

Pokój relaksacyjny

Łaźnia parowa

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Kabina z podczerwienią

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Szlafrok

Garaż

Masaże

Zwierzęta mile widziane

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 200m.

Ski bus - 100m.

Wyciągi - 100m.

Parking

Garaż.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Basen kryty, centrum odnowy biologicznej, łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, kabina z podczerwienią, masaże.

Rekreacja i sport

Tenis stołowy, klub fitness, ogród, taras.

Usługi dla dzieci

Wysokie krzesło dla dziecka, plac zabaw dla dzieci, opiekunka do dzieci, basen dla dzieci.

Usługi hotelowe

Restauracja, pralnia, butik, lounge, ogródek piwny, leżaki, winda, bar, pokój śniadaniowy, recepcja.

Wyposażenie pokoi

Balkon, telewizja kablowa, lodówka, telefon, prysznic, szlafroki, suszarka do włosów, zastawa, kuchenka mikrofalowa, toaleta, naczynia, ekspres do kawy.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
10°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

9.2
Tomasz CharłampowiczKlient Wakacje.pl
Dość typowy austriacki hotel ,dobre SPA , bardzo miła i uczynna obsługa . Poza hotelem mała wioska i góry.

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że w dniu 16.06.2020 r. zniesione zostały obostrzenia dla obywateli polskich przyjeżdżających do Austrii, o ile posiadają miejsce zamieszkania w Austrii lub Andorze, Belgii, Bułgarii, Danii, Niemczech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Irlandii, Islandii ,Włoszech (z wyłączeniem Lombardii), Chorwacji, Łotwie, Liechtensteinie, Litwie, Luksemburgu, Malcie, Monako, Holandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, San Marino, Szwajcarii, Słowenii, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Watykanie i Cyprze.

W razie ewentualnej kontroli na granicy osoby te będą musiały uprawdopodobnić, iż w okresie 14 dniu poprzedzających przekroczenie granicy nie były w innym kraju niż wyżej wymienionym. Oznacza to, że obywatele polscy mieszkający w Austrii lub w wyżej wymienionych krajach, przyjeżdżający do Austrii, i ile w okresie ostatnich 14 dniu przed wjazdem byli jedynie w jednym z wymienionych państw, nie muszą przedkładać na granicy badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2, nie muszą również odbywać 14 dniowej kwarantanny. Tranzyt jest możliwy bez ograniczeń.

W przypadku obywateli polskich przejeżdżających do Austrii z innych krajów niż wyżej wymienione w dalszym ciągu obowiązują następujące obostrzenia:

Osoby wjeżdżające do Austrii zobowiązane są do posiadania i przedłożenia na granicy lekarskiego zaświadczenia potwierdzającego negatywny wynik badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2. Zaświadczenie powinno być wydane w języku niemieckim, angielskim, włoskim lub francuskim (przykładowe zaświadczenia poniżej) Zaświadczenie nie może być starsze niż 4 dniu.

Bez zaświadczenia lekarskiego dozwolony jest wjazd do Austrii obywatelom Austrii oraz osobom posiadającym w Austrii zwykłe miejsce zamieszkania (gewöhnlicher Aufenthalt) lub miejsce zameldowania (Haupt-, Nebenwohnsitz), które bezzwłocznie poddadzą się 14 dniowej niekontrolowanej domowej kwarantannie i poświadczą to własnoręcznym podpisem. Kwarantanna będzie mogła zostać zakończona, o ile w okresie jej trwania wynik wykonanego testu na obecność SARS-CoV-2 będzie negatywny.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00