Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Landhotel Rosentalerhof

Kod oferty: WAK660931
obiekt, budynek główny, teren hotelubasen, sport i rekreacja, rozrywkapokój, apartamentpokój, apartamentpokój, łazienkapokój, łazienkapokój, łazienkarestauracja, kawiarniarestauracja, kawiarniarestauracja, kawiarniateren hotelu, zwiedzanie, wycieczka fakultatywna
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, sport i rekreacja, rozrywka
pokój, apartament
pokój, apartament
pokój, łazienka

Opis oferty

Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK660931

Kraj

Austria

Położenie

Spokojne, na skraju miejscowości. Do centrum ok. 3,5km.

Wyposażenie

Komfortowy hotel z 39 pokojami, restauracja, bar, kawiarnia. Basen (ok. 14 x 5m), leżaki.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami, śniadanie w formie bufetu. Wieczorem wybór menu.

Zakwaterowanie

Wszystkie pokoje mają na wyposażeniu prysznic, WC, suszarka, telefon, TV sat., niektóre z balkonem. Pokoje dwuosobowe (ok. 20mkw.). Pokoje dwuosobowe (ok. 23mkw.) z balkonem. Juniorsuite (ok. 28mkw.). Pokoje rodzinne (ok. 29mkw.), składające się z 2 pomieszczeń.

Sport

Bez opłaty: tenis stołowy, siłownia. Za opłatą: wypożyczalnia rowerów.

Wellness

Bez opłaty: kryty basen, sauna, łaźnia parowa. Za opłatą: masaże, solarium, zabiegi kosmetyczne.

Dzieci

Plac zabaw.

Opłata klimatyczna

Ok. 1,20 EUR/dzień/os. od 15 lat.

Parkowanie

W cenie.

Zwierzę domowe

Ok. 6 EUR/dzień.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
03.01.2022

Wykwaterowanie

Poniedziałek
10.01.2022

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

2°C
-6°C
3

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

- zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
- albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki dla Testu PCR i 48H dla testu antygenowego.

Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny. Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.