Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Austria Trend Europa

Kod oferty: WAK692431
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Last minute
Kod oferty: WAK692431
1/6
obiekt, teren hotelu
pokój
pokój
drink bar
restauracja

Opis oferty

Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: Ecco HolidayKod oferty: WAK692431

4

Austria/Ziemia Salzburska

Wyposażenie

Hotel zbudowany został w roku 1957. Obiekt oferuje 103 pokoje. Do dyspozycji gości jest lobby oraz recepcja. Na większość pięter można dostać się za pomocą windy. Dopełnieniem komfortowego pobytu jest możliwość skorzystania z przechowalni bagażu i sejfu. Wi-Fi umożliwia dostęp do internetu również w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja, jadalnia, kawiarnia i bar. Auto pozostawić można w garażu (odpłatnie) oraz na parkingu (odpłatnie). Do pozostałych świadczonych usług należą babysitting, usługi tłumaczeniowe, serwis pokojowy i pralnia. Zaplecze biznesowe w postaci 3 pomieszczeń konferencyjnych doskonale nadaje się do organizacji konferencji, odczytów oraz zjazdów.

Pokoje

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, centralne ogrzewanie i łazienkę. Istnieje możliwość dostawki. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. Dostępne są również lodówka i minilodówka. Dopełnieniem wyposażenia jest internet, telefon, telewizor, radio i Wi-Fi. Dostępne są pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Do wyposażenia łazienek należą prysznic i wanna. W łazienkach znajduje się ponadto suszarka do włosów. Obiekt oferuje pokoje dla niepalących i pokoje dla palących. Copyright GIATA 2004 - 2021. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126413

Wyżywienie

Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia częściowego. W ofercie posiłków znajdują się śniadanie, obiad i kolacja.

Karty kredytowe

W hotelu akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa, Diners Club, JCB i MasterCard.

świadczenia

Oferta Na Dojazd Własny

Zakwaterowanie zgodnie z wybraną ofertą. Parking dodatkowo płatny. Lokalne podatki turystyczne dodatkowo płatne na miejscu

Oferta Z Przelotem

Do WIEDNIA

Przelot

Opłaty lotniskowe i paliwowe

Ubezpieczenie KL, NNW

Transfery lotnisko - hotel, hotel - lotnisko

Zakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą

Bagaż podręczny

• na lotach Austrian Airlines (OS) - w cenie bagaż podręczny 8kg (max. wymiary: 56x45x25 cm)

Dodatkowo płatne

Bagaż rejestrowany oraz dodatkowy bagaż podręczny - ceny zgodnie z ofertą.

Linie Smartwings

Bagaż rejestrowany do 23 kg

Obsługa

Brak obsługi rezydenta.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
08.12.2021

Wykwaterowanie

Środa
15.12.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

3°C
-4°C
2

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Osoby nie posiadające zaświadczenia z negatywnym wynikiem testu, certyfikatu zaszczepienia lub ozdrowienia zobowiązani są wypełnić formularz online na stronie internetowej. Formularz).

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: nie.
Test: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna na miejscu: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna po powrocie: brak możliwości podróżowania.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: nie.
Test: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna na miejscu: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna po powrocie: brak możliwości podróżowania.

DZIECI
Możliwość podróżowania: nie.
Test: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna na miejscu: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna po powrocie: brak możliwości podróżowania.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: nie.
Test: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna na miejscu: brak możliwości podróżowania.
Kwarantanna po powrocie: brak możliwości podróżowania.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Dumne majestatyczne widoki szczytów górskich i jezior, zamki, groty, małe miasteczka i wioski oraz romantyczna stolica Salzburg, prowincja Salzburg posiada dla każdego coś wyjątkowego.Salzburg jest miastem szokującego piękna, posiada wiele znakomitych zabytków architektury. Zatykające dech w piersi barokowe iglice starego miasta, otoczonego przez Festung Hohensalzburg są niezapomniane. Nie dziwi, że stare miasto jest na Liście Światowego dziedzictwa UNESCO. Nazwa Salzburg będzie zawsze odsyłać do jej ulubieńca Wolfganga Amadeusa Mozarta, którego wpływ jest tutaj bardzo widoczny: Mozartplatz z posągiem Mozarta, Akademia Muzyczna im. Mozarta i oczywiście Muzeum Mozarta tak samo jak miejsce urodzenia i zamieszkania . Muzyka Mozarta dominuje większość choć nie wszystkie muzyczne wydarzenia tego miasta. Fani różnych rodzajów muzyki zbierają się w Salzburgu, najbardziej znany Hollywoodzki musical "The Sound of Music" został zrealizowany tutaj. Oprócz wielkich miejsc i lokali do organizowania i słuchania muzyki, Salzburg jest także przytulnym miastem z kafejkami, restauracjami, klubami i barami, sklepami, teatrami, galeriami i muzeami. Haus der Natur jest najlepszym austriackim muzeum historii naturalnej i posiada parę niezwykłych okazów.

Ciekawe miejsca

Salzburg jest bardzo dobrym miejscem na jednodniowe wypady: Hellbrun ze sławnym zamkiem, góra Gaisberg z niezwykłym widokiem na miasto i Untersberg z panoramą na Tyrolskie i Salzburskie Alpy. Hallein siedziba dawnych kopalni soli oraz Werfen Eisenriesenwelt- jaskinie lodowe są także z zasięgu jednego dnia od Salzburga. Niemieckie miasto Berchtsgaden położone niedaleko Salzburga znane od II Wojny Światowej jako Orle Gniazdo- willa Hitlera na szczycie Góry Kehlstein.

Przyroda

Południe prowincji pokrywa Park Narodowy Hohe Tauern. Między szczytami pokrytymi śniegiem oraz wieloma bajecznymi dolinami leży najwyższy szczyt i wodospad w Austrii podobnie jak najdłuższy lodowiec we wschodnich Alpach. Wśród niezwykłych krajobrazów możesz zobaczyć prawdziwe życie natury: sępy, orły, wilki, niedźwiedzie. Prowincja Salzburska oferuje także najlepsze regiony narciarskie i inne , ponad 130 torów zjazdowych od początkujących po bardzo zaawansowanych narciarzy.

Kamery