Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Der Salzburger Hof

Last minute
Kod oferty: WAK568547
obiekt, budynek głównyobiekt, budynek głównyrecepcja / lobby, drink barpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracja, kawiarnia
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
recepcja / lobby, drink bar
pokój
pokój

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK568547

Region

Salzburg

Opis

4-gwiazdkowy hotel Hotel Salzburger Hof leży 2km od centrum Salzburg.

Pokój jednoosobowy standard

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, ogrzewanie, pokój dla 1 osoby, powierzchnia 20m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Dwójka standard dla 3

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa jednoosobowa, kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, powierzchnia 20m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Trójka standard

1 dostawka, 1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 3 osób, pościel, powierzchnia 25m², ręczniki, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, widok na miasto, wifi

W cenie

Dostęp do internetu

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Śniadania w formie bufetu

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Parking - 14 euro za auto/noc

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 2km.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu.

Parking

Parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi hotelowe

Recepcja 24-godzinna, pokój śniadaniowy, lobby hotelowe, zakaz palenia w hotelu.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, american Express, diners Club, zakwaterowanie - od 14.00, wymeldowanie - do 12.00.

Lokalizacja hotelu

Stacja pkp - 300m, centrum miasta - 2km, lotnisko - 4,5km.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
19.05.2021

Wykwaterowanie

Środa
26.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

19°C
8°C
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

- zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
- albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki dla Testu PCR i 48H dla testu antygenowego.

Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny. Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Dumne majestatyczne widoki szczytów górskich i jezior, zamki, groty, małe miasteczka i wioski oraz romantyczna stolica Salzburg, prowincja Salzburg posiada dla każdego coś wyjątkowego.Salzburg jest miastem szokującego piękna, posiada wiele znakomitych zabytków architektury. Zatykające dech w piersi barokowe iglice starego miasta, otoczonego przez Festung Hohensalzburg są niezapomniane. Nie dziwi, że stare miasto jest na Liście Światowego dziedzictwa UNESCO. Nazwa Salzburg będzie zawsze odsyłać do jej ulubieńca Wolfganga Amadeusa Mozarta, którego wpływ jest tutaj bardzo widoczny: Mozartplatz z posągiem Mozarta, Akademia Muzyczna im. Mozarta i oczywiście Muzeum Mozarta tak samo jak miejsce urodzenia i zamieszkania . Muzyka Mozarta dominuje większość choć nie wszystkie muzyczne wydarzenia tego miasta. Fani różnych rodzajów muzyki zbierają się w Salzburgu, najbardziej znany Hollywoodzki musical "The Sound of Music" został zrealizowany tutaj. Oprócz wielkich miejsc i lokali do organizowania i słuchania muzyki, Salzburg jest także przytulnym miastem z kafejkami, restauracjami, klubami i barami, sklepami, teatrami, galeriami i muzeami. Haus der Natur jest najlepszym austriackim muzeum historii naturalnej i posiada parę niezwykłych okazów.

Ciekawe miejsca

Salzburg jest bardzo dobrym miejscem na jednodniowe wypady: Hellbrun ze sławnym zamkiem, góra Gaisberg z niezwykłym widokiem na miasto i Untersberg z panoramą na Tyrolskie i Salzburskie Alpy. Hallein siedziba dawnych kopalni soli oraz Werfen Eisenriesenwelt- jaskinie lodowe są także z zasięgu jednego dnia od Salzburga. Niemieckie miasto Berchtsgaden położone niedaleko Salzburga znane od II Wojny Światowej jako Orle Gniazdo- willa Hitlera na szczycie Góry Kehlstein.

Przyroda

Południe prowincji pokrywa Park Narodowy Hohe Tauern. Między szczytami pokrytymi śniegiem oraz wieloma bajecznymi dolinami leży najwyższy szczyt i wodospad w Austrii podobnie jak najdłuższy lodowiec we wschodnich Alpach. Wśród niezwykłych krajobrazów możesz zobaczyć prawdziwe życie natury: sępy, orły, wilki, niedźwiedzie. Prowincja Salzburska oferuje także najlepsze regiony narciarskie i inne , ponad 130 torów zjazdowych od początkujących po bardzo zaawansowanych narciarzy.

Kamery