Ap. Edelweiss

Kod oferty: WAK263891
Kod oferty: WAK263891
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hotelupokój, apartamentpokój, apartamentpokój, apartamentapartament, kuchnia / aneks kuchennypokój, apartamentpokój, apartamentpokój, apartamentpokój, apartamentpokój, apartamentapartament, łazienka
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
pokój, apartament
pokój, apartament
pokój, apartament

Opis oferty

Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: InterhomeKod oferty: WAK263891

Indoor description

3-pokojowe mieszkanie 65m2, na parterze. Wygodne i przytulne umeblowanie: hol wejściowy. Duży salon/jadalnia z 1 dwuosobową kanapą, kącikiem jadalnym i TV (satelitarna) (TV z płaskim ekranem). Wyjście na taras. 1 pokój z 1 x 2 łóżkami piętrowymi. 1 pokój 2-osobowy. Otwarta kuchnia (piekarnik, 4 palniki – kuchenka z płytą ceramiczną, kuchenka mikrofalowa). Prysznic/WC. Taras. Widok na góry i na okolicę. Miejsce parkingowe (1 samochód). Informacja dodatkowa: odpowiedni dla rodzin. Mieszkanie dla osób niepalących. Max. 1 zwierzak/pies. 50425-000005-2020

Outdoor description

Urokliwy dom wielomieszkaniowy "Edelweiss". Na skraju miejscowości, słoneczne położenie, 2.7km od tras narciarskich, otoczony zielenią. Do wspólnego użytku: ogród. W domu: sauna, schowek na narty, centralne ogrzewanie. Sklep spożywczy 1.3km, restauracja 700m, jezioro kąpielowe "Wengersee" 1.6km. Tenis 1.4km, kolejka gondolowa 2.7km, urządzenia narciarskie 2.7km, skibus 70m, szkółka narciarska 1.6km, trasy narciarstwa biegowego 50m, lodowisko 1.6km. Atrakcje w pobliżu domu: Burg Hohenwerfen 11km, Eisriesenwelt 15km. Informacja dodatkowa: W tej rezydencji oferujemy więcej podobnych obiektów wakacyjnych. Po przyjeździe na miejsce od godziny 17:00 prosimy pamiętać o zrobieniu zakupów spożyczych w Pfarrwerfen.

Additional info

Size: 65m2.

Rooms: 3

Bedrooms: 2

Toilets: 1

Bathrooms: 1

GPS: 47.46948159999999; 13.269170900000062

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
14°C
5°C
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- Dzieci poniżej 10 roku życia.
- Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
- Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.