Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyPolskaBelle Epoque Residence

Belle Epoque Residence

Last minute
Kod oferty: WAK613539

Promocja

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

22.04.2021 Czwartek

Wykwaterowanie

29.04.2021 Czwartek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK613539Organizator: Nekera

Kraj

Polska

Opis

Belle Epoque Residence zapewnia wysokiej jakości apartamenty w centrum Krakowa. To świetny wybór dla osób podróżujących w celach biznesowych, ale także par czy rodzin z dziećmi. Pomieszczenia urządzone są nowocześnie, komfortowo i ze smakiem. Apartamenty mieszczą się w wyremontowanej kamienicy z patio. Rezydencja oferuje sześć typów wyszukanych apartamentów, w tym bardzo atrakcyjne apartamenty z antresolą i oknami dachowymi umożliwiającymi obserwację gwiazd. Kamienica zlokalizowana jest przy spokojnej ulicy w centrum starego Krakowa.

Wyposażenie każdego apartamentu zostało dokładnie przemyślane. Niektóre apartamenty posiadają odrębną sypialnię, w innych części nocna, dzienna, kuchenna oraz jadalna zostały oddzielnie zaaranżowane, dając poczucie komfortu i wielofunkcyjności wnętrza. Do części apartamentów można dojechać windą, niektóre są klimatyzowane lub posiadają balkon. W każdym jest sejf, bezprzewodowy internet, kącik kawowy, telewizor LCD oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z częścią jadalną.

W kamienicy znajdują się dostępne dla Gości sauna oraz minisiłownia, można także korzystać z pralni, a latem odpoczywać przy stoliczkach na wewnętrznym dziedzińcu.

W każdym apartamencie istnieje możliwość wstawienia dodatkowego łóżeczka dla dziecka lub dostawki dla osoby dorosłej.

Lokalizacja

Apartamenty Belle Epoque Residence znajdują się w centrum Krakowa, 1km od Rynku Głownego, 1,5km od dworca kolejowego, 600m od Nowego Kleparza.

Dojazdu samochodem

Apartamenty Belle Epoque Residence znajdują się w centrum Krakowa, dokąd można dojechać samochodem, ale należy pamiętać o obowiązującej strefie płatnego parkowania. Najlepiej dojechać na Aleje Trzech Wieszczów i na skrzyżowaniu alei Juliusza Słowackiego z ul. Łobzowską wjechać w tę ostatnią w kierunku południowym. Ulica Siemiradzkiego dochodzi do ul. Łobzowskiej po prawej stronie, rezydencja jest narożną kamienicą.

Odległość od Warszawy - 300km, Poznania - 460km, Wrocławia - 270km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Połączenia autobusowe i kolejowe z Krakowem oferuje wiele miast w Polsce. Aparthotel Belle Epoque Residence znajduje się w odległości 1,5km od dworca kolejowego Kraków Główny i sąsiadującego z nim dworca autobusowego MDA. Dojście do obiektu prowadzić ul. Szlak, łączącą sąsiadującą z dworcem ul. Pawią z ul. Łobzowską. Na końcu ul. Szlak należy skręcić w lewo, rezydencja znajduję się przy najbliższej przecznicy.

Atrakcje

Kraków - klejnot na turystycznej mapie Polski - nieprzerwanie przyciąga turystów krajowych i zagranicznych. Królewskie miasto oferuje rozrywki dla ciała i duszy, daje także możliwość poznawania atrakcji województwa małopolskiego. Centralna lokalizacja apartamentów Belle Epoque Residence pozwala nacieszyć się życiem metropolii w ciągu dnia oraz popołudniowym i wieczornym gwarem uliczek Starego Miasta, a równocześnie zapewnia spokój swoim mieszkańcom. Stąd Kraków można przemierzać pieszo we wszystkich kierunkach. Kilkuminutowy spacer przenosi nas w obręb dawnych murów miejskich - zacienione alejki Plant, otaczające Stare Miasto. Po kolejnych minutach znajdziemy się na Rynku Głównym - sercu miasta, nad którym królują przepięknie zdobione pałace i kamienice, a co godzinę rozbrzmiewa hejnał mariacki. Wokół reprezentacyjnego placu można przysiąść w którymś z licznych ogródków, napawać się widokiem dorożek, kwiaciarek oraz spacerujących turystów i mieszkańców, którzy równie często zaglądają do centrum swojego miasta.

Szczególnie polecamy:

• Zapoznanie się z ofertą kulturalną aktualnie proponowaną w Krakowie (liczne koncerty, wystawy, spotkania dyskusyjne, festiwale, seanse kinowe, przedstawienia teatralne, wydarzenia sportowe i inne)

• Przejście dawną Drogą Królewską - traktem prowadzącym od unikalnego XV-wiecznego Barbakanu, przez fragment zachowanych murów miejskich, handlową ulicę Floriańską, Rynek Główny, wiekową ulicę Grodzką i urokliwą ulicę Kanoniczą aż do Zamku Królewskiego na Wawelu, dumnie górującego nad zakolem Wisły

• Rezydencja mieści się przy ul. Henryka Siemiradzkiego - malarza, którego płótna można oglądać w Galerii Malarstwa na I piętrze Sukiennic. Jego dziełem jest także kurtyna w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, warto więc znaleźć ten teatr oraz odszukać Teatr Stary, znajdujący się bliżej apartamentów, przy przyjemnym, choć mniej obleganym pl. Sławkowskim

• Kraków to nie tylko Stare Miasto, warto zagłębić się w zakamarki innych dzielnic - Kleparza, Kazimierza, Salwatora, Podgórza czy Nowej Huty

• Centrum miasta oraz jego okolicę można poznawać z poziomu dwóch kółek. Rowerem warto wybrać się także do Tyńca czy na Bielany, gdzie nad doliną Wisły dominują klasztory benedyktynów oraz kamedułów

• Eksploracja Małopolski z perspektywy Krakowa, to możliwość zwiedzenia powszechnie znanych Kopalni Soli w Wieliczce czy obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, ale także mniej popularnych Kopalni Soli w Bochni, zabytków ze szlaku architektury drewnianej, twierdz na Szlaku Orlich Gniazd, Pustyni Błędowskiej, drewnianych kościołów wpisanych na Listę UNESCO (najbliższy w Dębnie Podhalańskim) oraz zawitania w przyjemnie zielone góry - Beskidy, które wyrastają na południe od miasta

Cena zawiera

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Cena nie zawiera

• Wyżywienie

• Parking

• Pozostałe usługi hotelu

Apartament studio

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z wydzielonymi częściami sypialną, dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W części sypialnej znajduje się podwójne łóżko, w dziennej rozkładana sofa i stoliczek kawowy, szafa oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica, toalety z systemem bidetowym, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Kameralną atmosferę w apartamencie zapewniają okna skierowane na wewnętrzny dziedziniec. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf. Budynek nie posiada windy.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (AS-Z, 12038)

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (AS-B, 12037)

Apartament z 1 sypialnią

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z wydzielonymi częściami sypialną, dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W części sypialnej znajdują się dwa pojedyncze łóżka wygodnie połączone w łoże małżeńskie, w dziennej rozkładana sofa i stoliczek kawowy, fotel, szafa oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z wanny z opcją prysznica, toalety z systemem bidetowym, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Kameralną atmosferę w apartamencie zapewniają okna skierowane na wewnętrzny dziedziniec. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf. Budynek nie posiada windy.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (AZ1S-Z, 12038)

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (AZ1S-B, 12037)

Apartament studio superior

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z zaaranżowanymi częściami sypialną, dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W części dziennej znajduje się fotel, stoliczek kawowy oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica, toalety, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf, w budynku zaś winda.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (ASS-Z, 12038)

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (ASS-B, 12037)

Apartament z 1 sypialnią superior

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z odrębną sypialnią, wydzielonymi częściami dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W sypialni znajduje się podwójne łóżko, w części dziennej rozkładana sofa, fotel i stoliczek kawowy, szafa oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica lub wanny, toalety, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf, w budynku zaś winda.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (AZ1SS-Z, 12038)

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (AZ1SS-B, 12037)

Apartament z 1 sypialnią deluxe

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z klimatyzacją, odrębną sypialnią, balkonem, wydzielonymi częściami dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W sypialni znajduje się podwójne łóżko, w części dziennej rozkładana sofa, fotel i stoliczek kawowy, szafa oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica lub wanny, toalety, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf, w budynku zaś winda.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (AZ1SD-Z, 12038)

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (AZ1SD-B, 12037)

Apartament dwupoziomowy deluxe

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z antresolą, wydzielonymi częściami sypialną, dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W sypialni znajduje się łoże małżeńskie, szafa oraz okna dachowe, pozwalające patrzeć na gwiazdy, w klimatyzowanej części dziennej rozkładana sofa, fotel i stoliczek kawowy oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica lub wanny, toalety z systemem bidetowym, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Kameralną atmosferę w apartamencie zapewniają okna skierowane na wewnętrzny dziedziniec. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf, w budynku zaś winda.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (ADD-Z, 12038)

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (ADD-B, 12037)

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
12°C
Temperatura w nocy
1°C
Liczba godzin słonecznych
5