Wakacje.plNartyPolskaBiathlon Sport Spa

Biathlon Sport Spa

Kod oferty: WAK670503
Last minute
Kod oferty: WAK670503

Opis oferty

Organizator: Rego-BisKod oferty: WAK670503

Polska/Sudety

Atuty

• WiFi w pokojach

• sauna strefa relaksu w cenie

• piesze i rowerowe szlaki w okolicy

Naszym zdaniem

Obiekt w okolicy sprzyjającej relaksowi i turystyce górskiej. Przyjazny zwierzętom. Pokoje komfortowe, wyposażone w czajniki, z dostępem do wifi. Zaletą jest teren sportowy, dostęp do siłowni i sali fitness przystosowanej do uprawiania aerobicu oraz jogi.

Położenie

• około 6km od centrum Szklarskiej Poręby

• około 500m od ośrodka narciarskiego Polana Jakuszycka

• około 2km od granicy z Czechami

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie: WIFI, miejsce na ognisko i dostęp do mebli ogrodowych, sauna sucha, strefa relaksu, siłownia i sala fitness, salka zabaw dla dzieci, boisko wielofunkcyjne pokryte sztuczną trawą.

Dodatkowo płatne: Strefa masażu, gabinet kosmetyczny, parking

Dla dzieci

Salka zabaw

Łóżeczko dla dziecka w cenie 50 zł/ pobyt

Pokoje

Zakwaterowanie po godzinie 15:00, wykwaterowanie do godziny 10:00.

Pokój standard plus: powierzchnia pokoju około 12m, każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. To pokój typu twin - z dwoma osobnymi łóżkami (90 cm), wyposażony w TV, suszarkę do włosów, czajnik i zestaw powitalny w postaci kawy, herbaty i wody mineralnej.

Pokój deluxe: powierzchnia pokoju około 20m, każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. Pokoje według wyboru: twin lub double, czyli z dwoma osobnymi łóżkami (90 cm), lub łóżkiem małżeńskim (istnieje też możliwość pokoju z dwoma osobnymi łóżkami i rozkładaną 2-osobową sofą, lub z łożem małżeńskim (200 cm) i 2-osobową rozkładaną sofą). Każdy pokój wyposażony w TV, suszarkę do włosów, czajnik, zestaw powitalny w postaci: kawy, herbaty i wody mineralnej.

Pokoje 2-osobowe Comfort to pokoje usytuowane w nowej części hotelu. Wszystkie mają powierzchnię od 10 do 15metrów kwadratowych, łazienki z kabinami prysznicowymi. Większość pokoi posiada balkony. Są to pokoje z dwoma osobnymi łóżkami (90 cm), TV, suszarką do włosów, czajnikiem i zestawem powitalnym w postaci: herbaty, kawy i wody mineralnej.

Pokoje 3-osobowe Comfort to pokoje usytuowane w nowej części hotelu. Wszystkie mają powierzchnię od 10 do 15metrów kwadratowych, łazienki z kabinami prysznicowymi. Większość pokoi posiada balkony, ale nie wszystkie. Mogą to być pokoje z trzema osobnymi łóżkami (90 cm), albo dwoma osobnymi łóżkami i rozkładaną 2-osobową sofą, TV, suszarką do włosów, czajnikiem oraz zestawem powitalnym w postaci: herbaty, kawy i wody mineralne.

Studia Rodzinne deluxe to pokoje usytuowane w nowej jak i historycznej części hotelu. Wszystkie mają dużą powierzchnię około 25metrów kwadratowych, łazienki z kabinami prysznicowymi. W każdym pokoju znajduje się łoże małżeńskim (200 cm), kącik wypoczynkowy (rozkładana 2-osobowa sofa) oraz łóżko 1-osobowe (90 cm), TV, suszarka do włosów, czajnik oraz zestaw powitalny w postaci: herbaty, kawy i wody mineralnej.

Wyżywienie

Half Board

2 posiłki dziennie

Istnieje możliwość zamówienia obiadokolacji wehetariańskich (nieodpłatnie) lub zamówienia innej ustalonej diety w cenie 50 zł/ osobę / dzień. Brak diety bezglutenowej.

Cena zawiera

Cena Zawiera

Zakwaterowania według zakupionej ilości noclegów,

Śniadania w formie bufetu serwowane od godziny 8.00 do godziny 10.00,

Obiadokolacje serwowane od godziny 17.00 do godziny 19.30 (zupa, danie główne, deser, napoje dodatkowo płatne)

Możliwość korzystania z boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną trawą,

Siłownia, sauna czynna od godziny 17.00 do godziny 21.00,

Dostęp do bezprzewodowego Internetu,

Miejsce parkingowe

[Tfg

Tfp]

Cena nie zawiera

Opłaty klimatycznej - płatne na miejscu.

Udogodnienia

WiFi

Czajnik

Suszarka do włosów

Strefa sportu i SPA

Boisko wielofunkcyjne

Salka zabaw dla dzieci

Dozwolone zwierzęta (do potwierdzenia w momencie rezerwacji)

Warunki i koszty anulacji

A) bez konsekwencji finansowych, jeżeli anulacja dokonana zostanie na co najmniej 24 dni przed datą rozpoczęcia świadczenia usługi.

B) powyżej 17 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 30% wartości zamówienia

C) powyżej 10 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 50% wartości zamówienia

D) 9 - 1 dnia przed dniem rozpoczęcia lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia 90% wartości zamówienia.

Uwaga

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
25.10.2021

Wykwaterowanie

Środa
27.10.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
13°C
2°C
5