Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Sheraton Grand Rio & Resort

Kod oferty: WAK488346
obiekt
basen
plaża
pokój
obiektbasenplażapokójpokójpokójłazienkateren hotelurestauracjarestauracjateren hotelusport i rekreacjakorty tenisowe
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK488346Region: Rio de JaneiroOrganizator: Rainbow
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
29°C
Temperatura w nocy
23°C
Temperatura wody
25°C
Liczba godzin słonecznych
7

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że pasażerowie przylatujący do Brazylii muszą posiadać negatywny test RT-PCR na obecność koronawirusa zrobiony nie wcześniej niż 72 h przed wylotem.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.
Dokumentem uprawniającym do wjazdu i pobytu w Brazylii jest ważny paszport. Paszport musi być ważny minimum 180 dni od dnia przekroczenia granicy.
Obywatele polscy przybywający do Brazylii w celu turystycznym i/lub biznesowym mają prawo do 90-dniowego pobytu bezwizowego w okresie 180 dni.
Nie wymaga się szczepień od osób przybywających z Europy. Szczepienie przeciw żółtej febrze jest jednak szczególnie zalecane osobom podróżującym do niektórych stanów.

Opinie

Opinie dodane przez

6.2
Grażyna
Pobyt - Styczeń 2018Para
Zmarnowane wakacje w Brazylii Biuro Rainbow Tours nie dotrzymuje warunków umowy ! Biuro bez powiadomienia nas zmieniło nam w ostatniej chwili lokalizację naszego pobytu, o czym dowiedzieliśmy się na lotnisku, po wylądowaniu w Rio de Janerio. Gwarantowało klientom w swoim katalogu regularne dyżury rezydenta w miejscu zakwaterowania, a nic takiego nie miało miejsca. Rio de Janeiro zwiedzaliśmy z przewodnikiem i grupą hiszpańskojęzyczną mimo, że zapewniano nas, że pojedziemy z polską grupą. Biuro w swoim katalogu obiecuje wspaniałe wspomnienia oraz pewne i bezpieczne wakacje. Tego wszystkiego nam zabrakło ! Pozostał niesmak i rozczarowanie ! Turyści z Krakowa
ZaletyBrak
WadyNie dotrzymanie warunków umowy, Brak opieki rezydenta, Wycieczki z hiszpańskojęzycznym przewodnikiem, Zmiana miejsca zakwaterowania bez wcześniejszego powiadomienia.

8.0
aga
Pobyt - Kwiecień 2006Para
Hotel przyjemny (super pokoje), jednak basen mógłby być troche lepszy (zimna woda i nie sprawia wrazenia zbyt czystej). Z drugiej strony plaza bardzo blisko wiec szkoda czasu na basen. Obsluga (kelnerzy) mogliby sie nauczyc paru zwrotow po angielsku (np jak jest piwo:) )