Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Yagoda (Borowiec)

Kod oferty: WAK583064
Last minute
Kod oferty: WAK583064
1/20
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
budynek główny, recepcja / lobby
pokój

Opis oferty

Region: BłagojewgradOrganizator: OnholidaysKod oferty: WAK583064

Bułgaria/Borowec

Domki narciarskie Jagoda to urocze domki w stylu skandynawskim w pięknym, cichym otoczeniu. Hotel Jagoda położony jest w spokojnej okolicy poza kurortem i jest idealnym miejscem dla par lub rodzin, które chcą spędzić mniej szalone wakacje na nartach.

Odległość do wyciągu narciarskiego: 1,5km

Odległość od centrum: 1,4km

Odległość od lotniska: 80km od lotniska w Sofii

Odległość do dworca autobusowego: przed domkami Malina

Odległość do bankomatu: 1,5km

Odległość do kantoru: 1,5km

Odległość do restauracji: w wiosce Yagoda

Odległość do supermarketu: 1,5km

Odległość do sklepów: 1,5km

Apartamenty Jagoda mają 40 drewnianych willi w stylu fińskim, z których część ma własną saunę.

Wyposażone w telewizor, aneks kuchenny z płytami grzewczymi, piekarnik, lodówkę i czajnik, oddzielny prysznic i WC. Wszystkie pokoje dysponują tarasem.

Idealny dla par lub rodzin z jednym lub dwójką dzieci.

Goście witani są w restauracji Jagoda. (pojemność 90miejsc). Zbudowana w typowym dla willi stylu fińskim restauracja oferuje doskonałą kuchnię.

Opcja wyżywienia: bez wyżywienia, śniadania, 2 posiłki

Kolacja noworoczna dnia 31.12 obowiązkowa: wliczona w cenę

Kolacja świąteczna dnia 24.12 obowiązkowa: wliczona w cenę

Apartamenty mają place zabaw i niezbędny sprzęt do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki (1 kosz), tenisa, tenisa stołowego, badmintona. W recepcji dostępne są szachy, tryktrak i różne zabawne gry rodzinne. Goście zakwaterowani w apartamentach bez saun mogą korzystać z sauny w recepcji Jagoda.

Dodatkowe informacje

• Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
05.12.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
12.12.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

7°C
1°C
9°C
2

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada certyfikat w języku angielskim potwierdzający przyjęcie pełnego cyklu szczepienia przeciwko COVID-19 (ostatnia dawka musi zostać przyjęta co najmniej 14 dni przed planowanym przylotem do Bułgarii) lub przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje..
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada zaświadczenie o przebytym COVID-19 w języku angielskim (może być pozytywny wynik testu RT-PCR lub antygenowego) w przedziale czasowym nie później niż 15 dni i nie wcześniej niż 180 dni przed przylotem do Bułgarii lub przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR wykonany najwcześniej 72 h przed przylotem lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: tak, wymagany negatywny wyniki testu przetłumaczony na język angielski lub unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim);
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.