Bardzo dobry34 opinie86% poleceń
8,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Bellevue (Nessebar)

Last minute
Kod oferty: WAK608674
obiekt, basen
teren hotelu
obiekt
recepcja / lobby
recepcja / lobby
obiekt, basenteren hoteluobiektrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjadrink barteren hotelu, plaża

Nasi klienci docenili

 • Oddzielony jedynie promenadą od długiej, szerokiej, łagodnie opadającej do morza piaszczystej plaży
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  widok na park/ogród
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  rodzinny
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  03.10.2020 Sobota

  Wykwaterowanie

  10.10.2020 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK608674Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Oasis Tours

  Opis

  W północnej części Słonecznego Brzegu, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Pod względem lokalizacji doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi ze względu na plażę oraz dla miłośników atrakcji miejskich i ze względu na bliskość centrum.

  Położenie

  W Słonecznym Brzegu, ok. 800m od centrum, ok. 7km od Nessebar, ok. 35km od lotniska Burgas.

  Plaża

  Bezpośrednio przy hotelu (przejście przez nadbrzeżną promenadę), piaszczysta, leżaki i parasole płatne.

  Hotel

  Internet - Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych, bezpłatny.

  Obiekt 12-piętrowy wybudowany w 2002 r., posiada 277 pokoi, recepcję, sejf (płatny), lobby, 4 windy, taras słoneczny. Płatne - mini market, klub internetowy, salon fryzjerski, opieka lekarska.

  Oficjalna kategoria bułgarska

  Pokoje

  Klimatyzacja, łazienka (WC, prysznic, suszarka do włosów), TV-Sat, telefon, mini bar (płatny), balkon.

  Standardowe - dla 2 osób z możliwością dostawki dla 1 osoby dorosłej lub 1 dziecka.

  Rodzinny - dla 4 osób dorosłych lub 2 dorosłych i 3 dzieci (pokój dzienny i sypialnia). Oferta może zawierać przykładowe zdjęcia pokoi. Brak możliwości wyboru lokalizacji pokoju. Pokoje o podwyższonym standardzie dodatkowo płatne. Dostawka dla 2 dzieci (na zapytanie) może być w postaci jednego łóżka, sofy lub łóżka piętrowego.

  Rekreacja, sport, atrakcje

  Basen, leżaki i parasole płatne (basen wspólny z sąsiadującym hotelem); na terenie hotelu przykładowe atrakcje: tenis stołowy, siłownia. Płatne - masaż, bilard, sporty wodne na plaży, siatkówka plażowa, żaglówki, surfing, narty wodne.

  Dla dzieci

  Brodzik, mini klub, pokój zabaw, łóżeczko dla dziecka do 2 lat (bezpłatnie).

  Wyżywienie

  All inclusive - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, napoje bezalkoholowe i wybrane lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych godzinach i miejscach, lekkie przekąski między posiłkami w określonych miejscach i godzinach.

  Restauracje i bary

  Restauracja główna, restauracja a la carte, kawiarnia, bar przy basenie i na plaży, lobby bar.

  Informacje dodatkowe

  Hotele zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oferty All Inclusive. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu All Inclusive Goście otrzymują na miejscu. Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Aktualizacja oferty barów, restauracji i atrakcji w hotelu-listopad 2019. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji i zabaw, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. Część sportów, gier, menu - płatna.

  Warto wyróżnić

  • położenie bezpośrednio przy plaży

  • liczne atrakcje dla dzieci

  • w sercu Słonecznego Brzegu

  świadczenia w cenie

  Oferta z przelotem: obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, bagaż zgodnie z ofertą linii lotniczej obsługującej wycieczkę (PLL LOT, Ryainair, Wizzair tylko bagaż podręczny)zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer: lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT.

  Oferta dojazdem własnym: obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie w/g opisu, podatek VAT.

  Aktualizacja

  Oficjalna kategoria lokalna 4.

  Bagaż, rezydent, zmiana uczestnika na przelotach liniami lot, ryanair, wizzair

  Oferta z przelotem liniami: LOT, WIZZAIR, RYANAIR (Royal Air Force) jet ofertą pochodzącą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. OBSŁUGA REZYDENTA na telefon z możliwością ustalenia spotkania w hotelu. Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI). Zmiana Uczestnika wiąże się z kosztami zgodnie z taryfą przewoźnika i może być równoznaczna z koniecznością wykupienia nowego biletu.

  Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.

  Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego bagażu podręcznego 10 kg lub bagażu rejstrowanego 10kg, 20kg lub 32 kg -cena w systemie rezerwacyjnym.

  Ryanair (Royal Air Force) - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia dodatkowego bagażu 10 kg i o wymiarach 55x40x23 cm (w taryfie standard jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg - cena w systemie rezerwacyjnym.

  Pl Lot

  Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.

  Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

  Bagaż i rezydent - wizzair, ryanair, pll lot

  Oferta z przelotem liniami: LOT, WIZZAIR, RYANAIR (Royal Air Force) jet ofertą pochodzącą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. OBSŁUGA REZYDENTA na telefon z możliwością ustalenia spotkania w hotelu.

  Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI).

  Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.

  Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia- bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego - umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład) - cena w systemie rezerwacyjnym.

  • bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm -cena w systemie rezerwacyjnym.

  • bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm - cena w systemie rezerwacyjnym.

  • bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg -cena w systemie rezerwacyjnym.

  Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

  Ryanair (Royal Air Force) - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg. Ceny uzależnione są od wagi bagażu, kierunku i terminu lotu.

  Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.

  Pl Lot

  Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.

  Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.

  Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika.

  Hotele

  W chwili obecnej wszystkie hotele wdrażają nowe regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego i beztroskiego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji oraz animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania obostrzeń i zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z rozwojem sytuacji i nakazanymi w danym kraju wymogami. Wszelkie zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

  Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotera oraz turyści. Obowiązek dostosowania sie do reżimu stanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

  Prosimy każorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  Temperatura w dzień
  19°C
  Temperatura w nocy
  14°C
  Temperatura wody
  18°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.8
  Ania Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Para
  Warto pojechać, czysto, smacznie i ciekawie. Biuro podróży też w miarę dobre, aczkolwiek sama rezydentka mało zorientowana. W pobliżu hotelu są taxi morskie, którymi doplywamy za 10 l do Nessebaru
  ZaletyBlisko plaży, elegancko, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, oferta all inclusive w mojej ocenie bogata
  WadyEkipa sprzatajaca pokój właściwie poza wymianą ręcznika nic nie sprzątała. Nawet nie dokladano kosmetyków do kąpieli

  8.4
  Piotr Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Hotel Pierwsza klasa. Obsluga i panie sprzatajace pozytywnie. Proponuje zabrac ze soba recznik aby miec na plaze - bo w hotelu nalezy uiscic kaucje 15 lew. Bar przy basenie SUUUPER , obsluga Baru REWELACYJNA. Pozytywne wrazenia - za rok tez tam jedxiemy ????????
  ZaletyCzysto. Miła obsługa
  WadySzczegolnie rano dosc dlugo czeka sie na winde

  8.6
  Monika Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Polecam! Myślę że jeszcze tam wrócimy. Położenie przy głównej promenadzie, to nam bardzo pasowało blisko do klubów, restauracji. Dobre drinki.
  ZaletyPołożenie, plaża tylko przejść boso przez deptak. Leżaki bezpłatnie. Jedzenie bardzo dobre niczego nie brakowało.
  WadyPokoje na przeciwko windy, słychać ruch windy i ludzi.

  10
  Justyna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Rodzina z dziećmi
  Pobyt w 100 % udany. Bliskość plaży. Atrakcje poza hotelem dla dorosłych i dzieci.
  ZaletyBliskość plaży prywatnej dla gości hotelowych Smaczne posiłki Przemiły personel hotelu

  2.4
  Łukasz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Nie polecam ani hotelu ani portalu wakacje.pl . Wiem, że komentarz zostanie usunięty zanim zostanie opublikowany. Korzystanie bezpośrednio z biur podróży bo wakacje pl unikają wszelkiej odpowiedzialności za sprzedawane wycieczki.
  Zaletyblisko morza
  WadyNiebezpieczne metalowe elementy wystakace ze schodów o które żona uszkodziła stopę.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: od 1 czerwca Polacy oraz obywatele innych krajów UE wymienieni w rozporządzeniu Ministra Turystyki mogą wjeżdżać do Bułgarii w celach turystycznych. Nie podlegają oni także kwarantannie, chyba, że przylatują z następujących krajów: Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Włochy, Malta, Portugalia, Hiszpania i Szwecja (oraz z poza UE za wyjątkiem Serbii). Każda osoba przed wjazdem do Bułgarii otrzymuje deklarację w której podaje się swoje dane kontaktowe podczas pobytu w Bułgarii oraz deklaruje, że nie jest się osobą chorą.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00