Bardzo dobry110 opinii98% poleceń
8,6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Baikal (Sunny Beach)

Last minute
Kod oferty: WAK609203
obiekt
obiekt
obiekt
basen
obiekt
obiektobiektobiektbasenobiektplac zabawteren hoteluteren hotelurestauracjapokój, 27A, STUDIO SMALLpokój, 4IHpokój, 24C, 28G, STUDIO LARGEpokój, 24C, 28G, STUDIO LARGEpokój, APT2pokój, 4IH, 24C, 28G, STUDIO LARGEpokój, APT2pokój, 12L, 1DT, 1KG, 2BG, DBL SUPERIORpokój, 12L, 1DT, 1KG, 2BG, DBL SUPERIORpokój, 12K, 189, 1FD, 1IZ, 1XD, 31R, DBLpokój, 12L, 1DT, 1KG, 2BG, DBL SUPERIORpokój, 12K, 189, 1FD, 1IZ, 1XD, 31R, DBLpokój, 1MY, 1SQpokój, STUDIO SMALL, 27Arestauracjarestauracjarestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

  • Położony przy pięknej piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Dla najmłodszych gości: brodzik, zjeżdżalnia wodna, plac zabaw, animacje, mini club.
  • W pobliżu Aqua Park Action (możliwy dojazd autobusem podstawionym przez aquapark).
  • Zlokalizowany w centrum popularnej miejscowości Słoneczny Brzeg z licznymi atrakcjami turystycznymi.
  • Trwa weryfikacja ceny

    Informacje o podróży

    Zakwaterowanie

    01.05.2021 Sobota

    Wykwaterowanie

    08.05.2021 Sobota

    Szczegóły oferty

    Kod oferty: WAK609203Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Prima Holiday

    Położenie

    Usytuowany w centralnej części Słonecznego Brzegu. Hotel posiada dogodne połączenie (kolejką lub autobusem) z oddalonym ok. 2km centrum zabytkowego Nessebaru. Odległości: przystanek autobusowy - 100m, centrum miejscowości - 600m, międzynarodowe lotnisko w Burgas ok. 35km.

    Plaża

    Publiczna, oddalona ok. 150m. Piękna, szeroka i piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Leżaki i parasole odpłatnie. Brak ręczników plażowych.

    Hotel

    Kategoria lokalna 3

    Hotel składa się z trzech części. Zadbany hotel o dobrym standardzie. Szczególnie polecamy młodym osobom, które liczą na dobrą zabawę, ale odnajdą się tu również rodziny z dziećmi. W hotelu bardzo dobra kuchnia.

    Do dyspozycji gości

    Ogólne: recepcja, przyjemne lobby hotelowe, taras słoneczny.

    Odpłatne usługi: sejf w recepcji, wymiana walut, salon piękności, fryzjer, usługa pralni, sklepiki.

    Restauracje i bary: gustowna restauracja główna oferuje wyżywienie bardzo dobrej jakości, lobby bar, bar przy basenie.

    Internet

    Punkt internetowy i Wi-Fi za opłatą.

    Sport, rekreacja i rozrywka

    Bezpłatnie: basen odkryty, leżaki i parasole przy basenie.

    Odpłatnie: fitness, masaż, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, sporty wodne na plaży.

    Zakwaterowanie

    Hotel oferuje 298 wygodnych pokoi.

    Pokój typu Standard: ok. 23m, dwuosobowy z możliwością dwóch dostawek.

    Wyposażenie: dwa pojedyncze łóżka, łazienka (prysznic, suszarka do włosów, WC), klimatyzacja (czynna sezonowo), TV, telefon (połączenia zewnętrzne za opłatą), lodówka, balkon. W przypadku zakwaterowania w konfiguracji 2+2 w pokoju znajduje się sofa oraz rozkładany fotel.

    Dla dzieci

    Brodzik, miniklub (4-14 lat), plac zabaw, wysokie krzesła w restauracji, łóżeczko na życzenie (za opłatą ok. 3EUR/dzień).

    Wyżywienie

    All inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, lekkie przekąski w ciągu dnia, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe 10.00-23.00 w wyznaczonych barach. All Inclusive nie zawiera importowanych i wysokojakościowych napojów alkoholowych, soków ze świeżych owoców, napojów butelkowanych i energetycznych.

    Cena

    Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, bagaż dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy // dla przelotów low costowych Ryanair bagaż 10kg + mała podręczna torebka, przy lotach Wizzair Klienci Prima mają w cenie WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład // dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg

    , opłaty lotniskowe i transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta (przy pobytach od 19 czerwca do 18 września), ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.

    Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

    Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

    15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

    13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

    10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

    Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

    Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 6 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), opłaty za bagaż rejestrowany na połączeniach low costowych ok. 300pln/bagaż / na połączeniach rejsowych LOT ok 250pln/bagaż

    , wycieczek fakultatywnych. Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

    W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

    Bagaż

    LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:

    Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!

    Usługa daje mozliwość

    • zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))

    • zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)

    • pierwszeństwo wejścia na pokład

    • możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

    Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.

    EasyJet: o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki)

    LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)

    Bułgaria Air: waga bagażu łączonego nie może przekroczyć 23kg!

    W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

    Ceny Dodatkowego Bagażu Rejestrowanego

    Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 440 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu

    Ryanair: 20 kg - ok. 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu

    EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN

    LOT: 23KG - ok. 300 PLN

    Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

    Warunki wjazdowe

    • dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Bułgarii jest ważny dowód osobisty lub paszport.

    • Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

    • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

    Dokumenty podróży

    DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

    Covid-19

    Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

    W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

    Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

    Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Osoby podróżujące linią Easy Jet, podczas przelotu zobowiązane są do posiadania maseczek FFP2 (chirurgiczne lub materiałowe). Szaliki, osłony twarzy (przyłbice) oraz maski z zaworami nie będą przez przewoźnika akceptowane.

    Ogolne wytyczne sanitarne w Bułgarii

    Lotnisko W Warnie I Burgas

    • na lotnisko mogą wejść tylko pasażerowie

    • elektroniczny pomiar temperatury osób wchodzących

    • zwiększona częstotliwość dezynfekcji urządzeń do kontroli

    • markery podłogowe do dystansu społecznego (min. 1,5m)

    • ogólnodostępne środki do dezynfekcji na terenie lotniska

    • obsługa lotniska wyposażona w środki osobistej ochrony (maseczki i rękawiczki)Przyjazd gosci hotelowych:

    • Musza byc zachowane odpowiednie normy odległosci, wynoszace połtora metra, pomiedzy osobami, również członkami tej samej rodziny lub grupy.

    • Hotel Informuje o maksymalnej liczbie Gosci, ktora moze przebywac w danej czesci obiektu, a takze obowiązku zachowania odległosci przestrzennej co najmniej 1,5metra.

    • Dozowniki z płynnymi srodkami odkazajacymi będą umieszczane w punktach dostepnych dla Gosci i personelu wewnatrz obiektu - w szczegolnosci przy wejsciach, w recepcji, przy wejsciach do windy, przy wejsciu do pomieszczen w ktorych serwowany jest catering i rozrywka, a takze przy wejsciach do publicznych toalet, stref basenowych itp. Zalecenia dla hoteli podczas kwaterowania w recepcji:

    • Jednoczesnie mozna meldowac do 2 osob, chyba, ze naleza do jednej rodziny lub grupy.

    • Zaleca sie korzystac z płatnosci bezgotowkowych/zblizeniowych. Nalezy ograniczyc do minimum czas jaki goscie spedzaja w recepcji.

    • Recepcjonisci sa odpowiednio przeszkoleni w zakresie COVID-19 aby moc skutecznie, bezpiecznie i profesjonalnie wykonywac swoje obowiazki nie dopuszczajac do rozprzestrzeniania sie wirusa w obiekcie.

    • Goscie będą informowani o procedurach i polityce obiektu dotyczacej bezpieczenstwa i ochrony oraz srodkach zapobiegawczych zastosowanych w stosunku do COVID-19 w danym obiekcie.

    • Recepcjonisci są odpowiednio szkoleni na wypadek, gdy zajdzie podejrzenie obecnosci wirusa wsrod gosci hotelowych. Lista odpowiednich numerow telefonow do regionalnych władz ds. zdrowia, instytucji medycznej, z ktora obiekt zakwaterowania ma umowe o swiadczenie usług, pogotowia ratunkowa, apteki itp. musi byc dostepna dla pracownikow recepcji w łatwo dostepnym miejscu. W Lobby hotelowym:

    Nalezy unikac gromadzenia sie obcych ludzi. Nalezy przestrzegac 1,5m odstepu od obcych osob. Korzystanie z wind powinno byc ograniczone do jak najmniejszej liczby osobSprzatanie:

    Podczas pandemii Covid hotele bedą stosować bardziej specjalistyczne srodki czyszczace i dezynfekujace (biocydy).

    W szczególności dotyczy to powierzchni, takich jak klamki, przyciski windy, porecze, przełaczniki, klamki, ramiona krzeseł i płaskie powierzchnie, w tym blaty w obszarach roboczych i jadalniach itp. Tam, gdzie to mozliwe, drzwi i okna powinny pozostac otwarte w ciagu dnia. Wymagane jest zachowanie niezbednej odległosci miedzy personelem a goscmi (co najmniej 2metry). Zastosowanie będzie miała również czesta dezynfekcja publicznych toalet, wind, recepcji (po kazdym kontakcie z Klientem), klamek, poreczy, uchwytow, telefonow, klawiatur komputerowych i innych czesto dotykanych powierzchni. Restauracje i miejsca rozrywki:

    • Konieczne jest przestrzeganie wytycznych, wydanych przez Bułgarska Agencje Bezpieczenstwa Zywnosci i koordynowanych przez Ministra Zdrowia. Priorytetem musi byc ochrona zdrowia. Nalezy, tam gdzie to mozliwe, stosowac techniki bezdotykowe", takie jak np. serwowanie dan a'la carte zamiast bufetow.

    • Nalezy zachecac Gosci do umycia rak przed jedzeniem i stosowac dozowniki płynow wirusobojczych podczas wchodzenia i wychodzenia ze stref gastronomicznych.

    • Musza byc zachowane odpowiednie odległosci pomiedzy obcymi osobami oraz wyznaczone odpowiednie ciagi piesze.

    • Wdrozenie srodkow czyszczenia i dezynfekcji we wszystkich obszarach roboczych restauracji (bufety, otwarte obszary restauracji; kuchnie itp.) jako ogolny srodek zapobiegawczy podczas całej epidemii COVID-19. Zwłaszcza przy czesto dotykanych przedmiotach - takich jak stoły, krzesła, porcelana, sztucce, przyprawy itp.

    • Dozwolone jest oferowanie jedzenia w formie bufetu, ale pod warunkiem, ze jedzenie jest umieszczone za przezroczysta bariera i jest wydawane przez pracownika wyposazonego w maske i rekawiczki. Niedozwolona jest samoobsługa ani bezposredni kontakt gosci z jedzeniem.

    • Przy stole powinny siedziec maksymalnie 4 osoby. Odległosci pomiedzy stolikami powinny wynosic minimum 1,5metra. Baseny i obiekty sportowe:

    • Dozwolone jest korzystanie z basenow. Przy basenach powinien znalezc sie dozownik z płynem do dezynfekcji.

    • Animacje powinny byc przeprowadzane na zewnatrz budynkow z zachowaniem odpowiednich odległosci.

    • Nie zezwala sie na korzystanie z hal do zajec rekreacyjnych wewnatrz pomieszczen, placow zabaw dla dzieci, sal gier, basenow krytych, dyskotek i innych, ktore wiaza sie z tłumem ludzi, chyba ze nastapi zmiana w zarzadzeniu Ministra Zdrowia.

    • W centrach spa/wellness czynne beda tylko baseny, chyba, ze nastapi zmiana w zarzadzeniu Ministra Zdrowia. Ponadto przy wjeździe do Bułgarii Klienci powinni wypełnić oświadczenie załączone do dokumentów podróży (do pobrania również na stronie Prima Holiday) i przekazać je organom celnym na lotnisku. Zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia KL chroniącego w przypadku zachorowania na COVID.

    Warunki uczestnictwa
    Wyświetl szczegóły

    Mapa i atrakcje okolicy

    Aquapark w Kuban Hotel

    1 km w linii prostej od hotelu
    Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków (dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku). Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni (w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid), 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

    Zobacz więcej

    Tor kartingowy Sunny Beach

    1 km w linii prostej od hotelu
    Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny. Ceny są bardzo przystępne - od 10-25 BGN za 3 minuty.

    Zobacz więcej

    Action Aquapark

    2 km w linii prostej od hotelu
    Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września. Bilet wstępu na cały dzień dla os. dorosłej i dziecka powyżej 1,3 m wzrostu to ok. 34 BGN. Dzieci o wzroście od 0,9-1,30 m zapłacą 17 BGN, a poniżej 0,9 m mają darmowy wstęp.

    Zobacz więcej

    Nesebyr

    4 km w linii prostej od hotelu
    Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

    Zobacz więcej

    Port Marina Dinevi

    5 km w linii prostej od hotelu
    Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

    Zobacz więcej

    Pogoda

    Temperatura w dzień
    21°C
    Temperatura w nocy
    12°C
    Temperatura wody
    15°C
    Liczba godzin słonecznych
    8

    Przed podróżą

    Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
    Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
    W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
    Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

    Opinie

    Opinie dodane przez

    10
    Asia Klient Wakacje.pl
    Pobyt - Lipiec 2020Grupa przyjaciół
    Lecieliśmy z biurem Prima Holiday, wczasy mimo sytuacji związanej z koronawirusem były bardzo udane. Hotel bardzo ładny, czysty i zadbany. Pokoje bardzo ładne i duże z balkonami, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Ogólnie miałam wrażenie, że cały dzień panie sprzątają. Jedzenie Przepyszne, codziennie ciasta, owoce, lody itd. Basen bardzo fajny, nie było problemu z leżakami. Animacje prowadzone w hotelu zapamiętam na długo...rewelacja!!! Nasza Pani rezydent z biura Prima Holiday cudowna, mieliśmy pytania zaraz była, myślę, że nie ma dla niej rzeczy z którymi sobie nie poradzi. Pozdrawiamy serdecznie Panią rezydent Magdalenę Tekla.????Polecam wszystkim ten hotel, my też pewnie tam wrócimy.
    ZaletyHotel ładny, czysty, plaża blisko, czysty basen, bardzo miły i pomocny personel, pyszne i świeże jedzenie.
    WadyMiało nie być wad, ale jedna mała się znalazła. W dniu wyjazdu rano musieliśmy prosić o zjedzenie śniadania, restauracja czynna od 7:30,transfer na lotnisko dokładnie o tej samej godzinie. Zjedliśmy dosłownie w biegu, myślę, że powinni przygotowywać pakiety, przynajmniej dla dzieci.

    10
    Basia
    Pobyt - Lipiec 2020Rodzina z dziećmi
    super wyjazd rodzinny. Czysty hitel blisko plaży. Basen świetny. Animacje super. Jedzienie bardzo dobre. Zainteresowanie ze strony rezydenta biura Prima Holiday Pani Magdaleny Tekla na najwyższym poziomie.
    ZaletyPołożenie blisko plaży. Pokoje super. Czysto, codziennie sprzątane. Posiłki bardzo dobre. Wybraliśmy hotel z jedzeniem bułgarskim dodatkowo to nie Mariot 5* wiec opinie o złym jedzeniu są nie na miejscu. Basen super, animacje, rewelacyjny team animatorów. Opieka rezydenta Magdaleny Tekla super.
    WadyBrak lunch box w dniu wyjazdu. Transfer na lotnisko mieliśmy o 7:30 a restauracja czynna od 7:30. Bardzo trudno było doprosić sie o śniadanie rano. Dziwne zwłaszcza, że było z nami dziecko.

    9.8
    Patrycja
    Pobyt - Lipiec 2020Para
    Witam wszystkich. Z mężem byliśmy na wakacjach pod koniec lipca 2020. Bardzo miła obsługa hotelowa. Niestety musieliśmy czekać na nasz pokój do 14:00 - taka jest doba hotelowa. Wszystkie zasady bezpieczeństwa zachowane - maseczki, płyny do dezynfekcji itd. Pokoje bardzo przestronne, jasne i czyse - my trafiliśmy na pokój z widokiem na basen/bar. Przy all inclusive napoje/soki bez ograniczeń, tylko nie można przelewać ich do butelek. Jedzenie bardzo dobre - rzadko kiedy coś zostawało, więc co jakiś czas obsługa dokładała świeże. W czasie pomiędzy posiłkami odbywały się m.in. wodny aerobik z animatorem, zabawy dla dzieci, a wieczorem dyskoteki/quizy/konkursy. Pogoda w tym roku bardzo udana, ciepło ok. 31 stopni. Morze spokojne, czyste i dobrze pilnujący ratownicy,
    ZaletyBlisko plaży, sprzątanie codziennie, klimatyzacja w pokoju, miła obsługa
    +8

    10
    Anna Klient Wakacje.pl
    Pobyt - Wrzesień 2019Seniorzy
    Hotel odnowiony, bardzo ładne czyste przestronne pokoje, doskonała urozmaicona kuchnia, fajne wieczorne animacje, także dla dzieci, wyjazd w połowie września jednak mimo to pogoda w Bułgarii piękna. Hotel polecany również seniorom mimo położenia w centrum.
    Zaletyczysty, doskonałe położenie, pyszne jedzenie
    Wadybrak kącika zabaw dla dzieci i placu zabaw przy hotelu

    7.7
    wojciech Klient Wakacje.pl
    Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
    Ogólnie jak na Bułgarię hotel akceptowalny. Nie kradną, pokoje zadbane i czyste.
    Zaletyczyste, nowe pokoje. kulturalna obsługa. jedzenie w miarę dobre.
    Wadymały basen, brak zjeżdżalni. krótko czynny bar przy basenie.