Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Diamond (Sunny Beach)

Kod oferty: WAK704010
Kod oferty: WAK704010
1/14
obiekt, budynek główny, teren hotelu, basen
obiekt, budynek główny, teren hotelu, basen
recepcja / lobby, teren hotelu
recepcja / lobby
recepcja / lobby, lobby bar

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK704010
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Barbara
Wrzesień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 17.09.2022
4.0
Jedzenie monotonne,frytki,gulasz,skrzydełka.... Pokoje duże,a w nich pluskwy w łóżkach! Łazienka zagrzybiona,niesprawna suszarka i słuchawka prysznicowa. Bar nie serwuje żadnych drinków. W basenie bardzo zimna woda. Jedyny plus to miła obsługa w restauracji.
ZaletyCentralne położenie,wszędzie blisko .
WadyGrzyb i robaki.

Barbara
Wrzesień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 17.09.2022
4.0
Jedzenie monotonne,frytki,gulasz,skrzydełka.... Pokoje duże,a w nich pluskwy w łóżkach! Łazienka zagrzybiona,niesprawna suszarkai słuchawka prysznicowa. Bar nie serwuje żadnych drinków. W basenie bardzo zimna woda. Jedyny plus to miła obsługa w restauracji.

Świdniczanin
Sierpień 2022 ·

Para

Dodano: 18.08.2022
5.0
Rozpocznę od pokoju. Powiększony pokój który znajdował się na 2 piętrze dawno nie był odświeżany. W łazience wyczuwalna woń kanalizacji. Obsługa codziennie dbała o pokój choć odkurzacz nie jeździł długo po podłodze ( dużo piaskiu ,włosów na podłodze )
ZaletyCzysty zadbany basen , miła i pomocna obsługa .
WadyPokoje, łazienka do odnowienia , dbanie o czystość w pokojach na słabym poziomie. Jedzenie - są gusta i guściki, nie jestem osobą wybredna , ale jedzenie kiepskie, jednorodne, mocno przypieczone mięso i ryba. Prawdę mówiąc ciężko zauważyć różnice w menu pomiędzy śniadaniem, obiadem czy kolacją. Do Bułgarii na SB wrócę, ale hotel wybiorę inny.

LIDIA
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 22.08.2022
6.0
Pokoje jak na standard 4 gwiazdki tragedia. Łazienka to był szok! Jeszcze tak zaniedbanej łazienki nie widzieliśmy. Z kibla lała się woda, zgłosiliśmy w piątek a we wtorek przyszło dwóch panów obejrzeć co się dzieje. Położyli śmierdzący silikon i poszli. Masakra jakaś! Zasłona pod prysznicem obrzydliwa, żółta i zagrzybiała.
ZaletyJedzenie bardzo dobre. Każdy coś dla siebie znajdzie.
WadyPokoje i łazienki do generalnego remontu.

Marta
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 23.08.2022
5.0
Po przeczytaniu opinii byliśmy przerażeni, ale na szczęście nie było tak źle🙂 w hotelu i pokojach czysto. Obsługa miła( szczególnie barmani) ale przez brak znajomości języka część z nich mało kontaktowa. Jedzenie w porządku ale mogłoby być bardziej zróżnicowane. Kawa to jakaś porażka. Drinki - mały wybór. Basen czysty, ale z zimną wodą. Plaża i promenada blisko. Dla nas animacje - tragedia. Bardzo głośno przez nich na basenie. Rzeczy dla dzieci dodatkowo płatne o czym decydujesz się dopiero jak zapisujesz na nie dziecko. Ogólnie za taką cenę polecamy. Fajerwerków nie było , ale spodziewaliśmy się dużo gorszej jakości.
ZaletyBlisko do plaży .
WadyMało zróżnicowane śniadania, bardzo słodkie chemiczne soki i fatalna kawa .

Mapa

Aquapark w Kuban Hotelblisko hotelu
Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków, dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku. Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni - w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid - 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Action Aquapark 1 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark
Tor kartingowy Sunny Beach 1 km w linii prostej od hotelu
Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny.

Zobacz więcej

Nesebyr 5 km w linii prostej od hotelu
Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

Zobacz więcej

Nesebyr
Port Marina Dinevi 5 km w linii prostej od hotelu
Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

Zobacz więcej

Port Marina Dinevi

Pogoda

24°C
15°C
22°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.