Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Hrizantema

Kod oferty: WAK578122
obiekt, budynek główny, basen
obiekt, budynek główny, basen
obiekt, budynek główny, basen
obiekt, basen
obiekt, budynek główny, basen
obiekt, budynek główny, basenobiekt, budynek główny, basenobiekt, budynek główny, basenobiekt, basenobiekt, budynek główny, basenobiekt, basenteren hotelu, basenbasenbasenteren hotelu, basenbasenteren hoteluobiekt, teren hotelurecepcja / lobbypokójpokój, 17F, 13D, 91258, 1I2, ECOpokój, 1FD, 12K, 1IZ, 53582, 1LW, 19T, DBL, DBL PROMO, D, D1, D2pokój, 1FD, 12K, 1IZ, 53582, 1LW, 19T, 1XD, 206, 20A, DBL, DBL PROMO, 17G, 11T, 91257, 1AH, DBL COMFORT, D2, D1, Drestauracjarestauracjarestauracjadrink bar, kawiarniarestauracjadla dzieci, plac zabawdla dzieci, plac zabaw, kids clubsport i rekreacjasaunarozrywka
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Atrakcje dla najmłodszych: plac zabaw, specjalnie wydzielony basen dla dzieci,
 • Tylko 150 m do piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
 • Atrakcyjna lokalizacja: tylko 500 m do Słonecznego Brzegu, bliskość parku wodnego Action Aquapark, 20 km od lotniska.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK578122Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Action Aquapark

  1 km w linii prostej od hotelu
  Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września. Bilet wstępu na cały dzień dla os. dorosłej i dziecka powyżej 1,3 m wzrostu to ok. 34 BGN. Dzieci o wzroście od 0,9-1,30 m zapłacą 17 BGN, a poniżej 0,9 m mają darmowy wstęp.

  Zobacz więcej

  Aquapark w Kuban Hotel

  1 km w linii prostej od hotelu
  Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków (dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku). Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni (w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid), 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

  Zobacz więcej

  Tor kartingowy Sunny Beach

  1 km w linii prostej od hotelu
  Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny. Ceny są bardzo przystępne - od 10-25 BGN za 3 minuty.

  Zobacz więcej

  Nesebyr

  4 km w linii prostej od hotelu
  Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

  Zobacz więcej

  Port Marina Dinevi

  5 km w linii prostej od hotelu
  Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  6°C
  Temperatura w nocy
  -1°C
  Temperatura wody
  9°C
  Liczba godzin słonecznych
  3

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: od 1 czerwca Polacy oraz obywatele innych krajów UE wymienieni w rozporządzeniu Ministra Turystyki mogą wjeżdżać do Bułgarii w celach turystycznych. Nie podlegają oni także kwarantannie, chyba, że przylatują z następujących krajów: Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Włochy, Malta, Portugalia, Hiszpania i Szwecja (oraz z poza UE za wyjątkiem Serbii). Każda osoba przed wjazdem do Bułgarii otrzymuje deklarację w której podaje się swoje dane kontaktowe podczas pobytu w Bułgarii oraz deklaruje, że nie jest się osobą chorą.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.6
  SABINA Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2020Singiel
  wybrałam ofertę tego hotelu z polecenia rodziny, ja byłam zadowlona, w hotelu czysto, pokoje codziennie sprzątane, wymiana ręczników praktycznie na każdą naszą prośbę, na miejscu kantor w którym pracował sympatyczny starszy pan żartowniś, personel bardzo sie starał w każdej dziedzinie, z hotelu blisko do plaży a na samej plaży czyściutko, brakowało tylko toalet przy plaży , bardzo blisko spacerkiem do centrum ( tutaj ceny były wyższe niż w starym mieście, kosmetyki , ubrania, no wszystko tańsze) i pysznie można zjeść w restauracjach w starym mieście i niedrogo wiec warto wybrać się tam na wycieczkę. OGÓLNIE moje wrażenia pozytywne, wybieram się znowu w czerwcu i wybiore ponownie ten hotel, bardzo mi odpowiada lokalizacja i wyżywienie w tym hotelu.
  Zaletyblisko centrum, blisko plazy, przemiły personel i animatorzy, dobre jedzenie - każdy coś dla siebie znajdzie
  Wadynie jestem jakoś bardzo wymagająca, ale zdziwoło mnie ze hotel nie posiada wagi do zważenia bagażu

  8.0
  Wojtek
  Pobyt - Sierpień 2020Para
  byliśmy z żoną na tydzień podczas pandemii w sierpniu 2020 - ogólnie na + jak za tą cenę, wiadomo że można się doczepiać i szukać na siłę - wifi działało 50/50 - raz elegancko, następnym razem nie szło się połączyć, drobne rzeczy do poprawy tak jak wymiana kabli do nagłośnienia basenu - nikt tego nie zrobił i co jakiś czas wybijało część głośników, jedzenie dobre - każdy znajdzie coś dla siebie, momentami zbyt dużo ludzi na stołówce tak że nie można było znaleźć miejsca, ludzie (goście) sami nie dbali o czystość i nie zakładali rękawiczek, które były ogólnie dostępne i tykali wszystko łapskami ehh..., pogoda była lux, na plaży do której jest 5min na pieszo - brak natrysków - ale jak przy naszym wyborze nie plaża była kryterium, basen czysty, animatorzy ok, w hotelu kantor można wymienić PLNy na LEVy (100zł=42,5L), barmani sami leją odpowiednią ilość trunków tak że nie trzeba się upominać, na + na pewno kilka rodzajów serwowanych drinków, szczególnie polecam barmankę Katyę - miła sympatyczna a po uiszczeniu napiwku nie musiałem stać w kolejce po alko :) Na pewno odpoczęliśmy na tym wyjeździe i po to tam pojechaliśmy :)
  Zaletyduży basen, animatorzy, darmowe wifi, barmani,
  Wadyza dużo ludzi

  4.8
  Lila
  Pobyt - Sierpień 2020Para
  Nawet za te cenę wybrałabym coś innego, nie polecam
  ZaletyJedzenie nawet Ok, w miarę blisko do centrum
  WadyPodczas pandemii w hotelu jest pełno ludzi, brak miejsca na stołówce, brak miejsca na basenie. Okropne drinki, fatalne nagłośnienie przy basenie (głośniki szuszcza). Zbyt długa przerwa między obiadem a kolacja. Niedobre zimne przekąski ( zimne parówki w hot dogach)

  10
  Jola
  Pobyt - Sierpień 2020Rodzina z dziećmi
  Spedzilismy tam 7 dni z 2 dzieci, bardzo czysto, spokojnie, jedzenie pyszne, personel mily, animacje fantastyczne. Pozdrawiamy wszystkich Polecamy
  ZaletyMila obsluga dobre posilki czysto Polecam dla rodzin z dziecmi Jola Michal
  WadyJak dla nas brak

  6.9
  Gabi
  Pobyt - Lipiec 2020Para
  Rezydentka z biura Exim powinna być 2 razy w tygodniu w hotelu, a nie tylko raz na pół godziny. Ogólnie pozytywnie.
  ZaletyCzysty duży basen, posiłki smaczne zawsze cos można skomponować, ciepłe i świeże dokładane na bieżąco, na obiad i kolacje zawsze 2 inne zupy. Fajni animatorzy. Miła obsługa w barach serwuje drinki i inne napoje nie oszczędzając na ilości.
  WadyOgólnie brak informacji zaczynajac od tego gdzie jest mój pokój, szukajcie a znajdziecie. Hotel jest duży bo na 1500 osób i ma 8 pięter, gdzie jest jadalnia, gdzie toalety gdzie snack bar? Którymi schodami gdzie? Dobrze, ze jest winda. Mówię w trzech językach a tylko z jedna panią w recepcji mogłam dogadać się po angielsku. Siłowni nie znalazłam, a gdzieś jest w hotelu ????