Dobry34 opinie
6,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Parkhotel Continental 3 (Sunny Beach)

Last minute
Kod oferty: WAK643233
obiekt, sport i rekreacja
basen, dla dzieci
obiekt
teren hotelu, plac zabaw
sport i rekreacja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Położony na rozległym terenie zielonego parku piniowego.
 • Ok. 350 m do pięknej, piaszczystej plaży.
 • Bogata oferta sportowa, m.in. gimnastyka w wodzie, tenis czy lekcje tańca.
 • Atrakcje dla najmłodszych: miniklub, plac i pokój zabaw.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  10.05.2021 Poniedziałek

  Wykwaterowanie

  17.05.2021 Poniedziałek

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK643233Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Przyjemny, rodzinny hotel malowniczo usytuowany na rozległym terenie wokół lasu sosnowego. Spokojniejsza okolica, choć blisko centrum, w pobliżu piękna plaża z łagodnym wejściem do morza. Niska zabudowa, duży basen, zielony zagajnik.

  Położenie

  W południowej części Słonecznego Brzegu, półtora kilometra od jego centrum, ok. 300m od publicznej, piaszczystej plaży (serwis plażowy odpłatnie), ok. 3km od Nessebaru, ok. 35km od lotniska w Burgas. W pobliżu sklepiki i bary, przystanek autobusowy i przystanek minipociagu wycieczkowego.

  Wyposażenie

  Lobby z całodobową recepcją, odpłatnymi skrytkami i bezpłatnym Internetem bezprzewodowym w lobby, restauracja główna z tarasem letnim, bar w lobby, bar przy basenie (częściowo typu swim-up), minimarket, sala konferencyjna.

  Pokoje

  Standardowe (ok. 20m kw.); klimatyzacja, łazienka (WC, prysznic, suszarka do włosów), telefon, mała lodówka, TV sat, Internet bezprzewodowy (płatny), balkon lub taras.

  Wyżywienie

  BB - śniadania.

  HB - śniadania i kolacje w formie bufetu, napoje dodatkowo płatne.

  FB- śniadania, lunche i kolacje w formie bufetu, napoje dodatkowo płatne.

  Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

  Sport i rozrywka

  Basen z tarasem (bezpłatne parasole i leżaki), tenis stołowy, rzutki, szachy, wielofunkcyjne boisko (piłka nożna, koszykówka). Odpłatnie: 2 korty tenisowe z wypożyczalnią sprzętu i oświetleniem, bilard, masaże, usługi fryzjerskie, sporty wodne oferowane przez lokalne agencje.

  Dla dzieci

  Brodzik, plac zabaw, pokój zabaw, łóżeczka niemowlęce, miniklub w sezonie.

  Uwaga!

  24 godziny przed wylotem do kraju, klient zobowiązany jest do telefonicznego kontaktu z naszym lokalnym przedstawicielem, aby potwierdzić godzinę transferu i lotu.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Warunki wjazdu do kraju

  Wjazd Do Bułgarii

  W dniu 26 stycznia 2021 r. minister zdrowia Republiki Bułgarii wydał zarządzenie nr RD-01-50 dot. zakazu wjazdu do Bułgarii obcokrajowców w okresie od 29 stycznia do 30 kwietnia 2021 r. .

  Zakaz wjazdu do Bułgarii obcokrajowców nie obejmuje obywateli polskich oraz wszystkich obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej i Schengen.

  Podczas przekraczania granicy państwowej Republiki Bułgarii wszystkie przybywające osoby mają obowiązek okazania nie starszego niż 72 godziny negatywnego wyniku testu PCR na SARS-CoV-2, licząc od daty wykonania badania figurującej w dokumencie.

  Dokument musi zawierać

  • imię i nazwiska osoby zgodnie z dokumentem tożsamość którym się legitymuje;

  • dane kontaktowe laboratorium, które przeprowadziło badanie;

  • datę dokonania testu;

  • metodę wykonania (PCR);

  • negatywny wynik testu napisany alfabetem łacińskim (np. Negative) dozwalającym interpretację wyników.

  Informacje o lotach liniami enter air, lot, wizzair, ryanair

  Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).

  Bagaż rejestrowany za dopłatą

  • bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) - cena 250PLN/sztuka

  W przypadku rejsów z oznaczeniem c" (przykład LO8587c) bagaż rejestrowany 23 kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) wliczony jest w cenę przelotu.

  Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

  W przypadku przelotów liniami LOT wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie.

  ///

  Lecąc z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

  Bagaż rejestrowany za dopłatą z podziałem na porty wylotowe (podane ceny za bagaż w dwie strony)

  Katowice

  • 10 kg w cenie 320 PLN/sztuka

  • 20 kg w cenie 440 PLN/sztuka

  • 32 kg w cenie 600 PLN/sztuka

  Poznań

  • 10 kg w cenie 380 PLN/sztuka

  • 20 kg w cenie 570 PLN/sztuka

  • 32 kg w cenie 760 PLN/sztuka

  Warszawa

  • 10 kg w cenie 330 PLN/sztuka

  • 20 kg w cenie 450 PLN/sztuka

  • 32 kg w cenie 600 PLN/sztuka

  Wrocław

  • 10 kg w cenie 350 PLN/sztuka

  • 20 kg w cenie 530 PLN/sztuka

  • 32 kg w cenie 720 PLN/sztuka

  WIZZ Priority w cenie 120 PLN/osoba w dwie strony

  Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

  Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

  W przypadku przelotów liniami Wizz Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie.

  ///

  Lecąc Ryanair, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

  Bagaż rejestrowany za (podane ceny za bagaż w dwie strony):

  • 10 kg (55x40x20cm) w cenie 160 PLN/sztuka

  • 20 kg (119x119x81cm) w cenie 270 PLN/sztuka

  Pierwszeństwo wejścia na pokład - 70zł/osoba

  Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm.

  Wybór miejsca (za opłatą) - wycena indywidualna

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

  Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji może wiązać się z wyższą cenami.

  W przypadku przelotów liniami Ryanair wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie.

  ///

  Enter Air

  W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Przelot oparty jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się przy założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Bułgarii z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  21°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  3.1
  Joanna
  Pobyt - Wrzesień 2020Para
  Jedzenie paskudne zimne. W pokoju niedziałająca klimatyzacja. Obsługa nie sympatyczna, brak jakich kolwiek atrakcji.
  ZaletyBliskie położenie plaży
  WadyJedzenie. Pokoje. Obsługa

  8.6
  hjijkhh hj
  Pobyt - Sierpień 2019Para
  lokalizacja blisko plaży 200 metrów,jedzenie dobre,polecam dla rodzin z dziecmi
  Zaletypołożenie,
  Wadybasen czynny do godz 18

  8.0
  Elżbieta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Singiel
  Parę dni temu wróciłam z wypoczynku w Bułgarii. Byłam pierwszy raz. Hotel według mnie spełnia przedstawione w ofercie wymogi. Składa się z budynków trzygwiazdkowych i budynku czterogwiazdkowego. Ja mieszkałam w 3*, w pokoju z widokiem na ulice. Pokój składał się z 2-ch pokoi i 2-ch łazienek. W każdym pokoju znajdowała się lodówka , telewizor i balkon. W pokojach było czysto, ręczniaki były wymieniane co dzień, w łazienkach znajdował się papier toaletowy bez ograniczeń, mydełko, suszarka. Pokój otrzymałam w nocy i na dzień dobry przywitały nas wypasione karaluchy, które czekały w poduszkach. To było straszne. Na szczęście robactwo więcej naszego pobytu się nie pojawiło. Z tego co czytałam na forach to problem jest na szeroką skalę. Basen z czyściutką wodą jest dosyć obszerny. W pobliżu znajduję się stołówka ? restauracja. Jedzenie jest smaczne z dosyć dużym wyborem. Do centrum mocno hałaśliwego dobrze, że jest 700m. Do pięknej starówki w Nesebyr 4km ( można pokonać spacerkiem plażą a później promenadą jak i też skorzystać ze środków lokomocji). Do ostatniego hotelu widocznego z naszej plaży w miejscowości Elenite to 12 km. (Trasa godna polecenia. Idąc nadbrzeżem morskim napotykamy różnorodne plaże, hotele budowane w różnych stylach i standardach. Na powrót polecam busik za 4 lewa, taniej można kursowym autobusem). Do plaży z hotelu to zaledwie 300m. Można skorzystać z płatnych parasoli i leżaków ale można również przejść kilka metrów w kierunku Nesebyr i rozłożyć swoje wieści. Wycieczki polecam z miejscowych biur. Są o wiele tańsze i przewodnik mówi po polsku. Ogólnie z wyjazdu jestem bardzo zadowolona. Na pewno nie są zadowoleni ci, którzy nastawiają się na luksusowy pobyt tylko w hotelu. To nie ten hotel. Polecam hotel Garden of Eden, spełni wymogi najbardziej wymagającym. Jest tam jak w raju. Pewnie za inne pieniądze. Zalety: blisko pięknej plaży, wygodny bardzo ładny basem, dobre jedzenie, daleko od mega gwarnego centrum Wady: kalaruchy Autor: Elżbieta
  Zaletyblisko plaża, ładny basen, dobre jedzenie
  Wadykaraluchy
  +4

  6.4
  Marcin Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko i jednocześnie położenie budynków + mały las na terenie ośrodka nie przepuszaczają hałasu z ulicy do strefy rekreacyjno-basenowej - jest można powiedzieć kameralnie w porównaniu z innymi hotelami w okolicy. Jeżeli ktoś ma w planie siedzieć na basenie, na plaży, a wieczory spędzać na mieście to opcja jest bardzo dobra. Jak przyjdzie siedzieć w pokoju to juz nie będzie tak fajnie. My byliśmy z 6 letnim dzieciakiem i nudno nie było. Słońce przez całe 11 dni. Hotel ma juz swoje lata i aż prosi się o remont, główny budynek OK, ale te niższe proszą się o troche świeżości. Pomimo codziennego sprzątania czuć wilgoć w pokojach. Pościel wymieniana regularnie, ale przetrwała już chyba z milion gości. Obsługa miła, uprzejma i nie ma się do czego doczepić. Śniadania dobre przez pierwsze 2 dni, a potem ... codziennie jest to samo ... Dzieciom nie przeszkadza bo to to jadłoby dziennie parówki z nutellą. Obiady lepiej jeść na mieście, jest urozmaicenie i nie ma narzuconych godzin, a najlepszą opcją jest wybierać się do starego Nesebaru (3-4km), tamtejsze knajpki są rewelacyjne. Ceny jedzenia, jak nad Bałtykiem czyli najtaniej nie ma, ale na polską kieszeń jest OK. Ceny atrakcji dla dzieciaków, pamiątek itp to juz kosmos, a płacimy najczęściej za chińskie badziewie. Alkohol jest za to tani, a piwo/wino do obiadu najczęściej wjeżdża w gratisie. Standard jest adekwatny do kosztów. Jeżeli ktoś nastawia się na luksusy z reklam biur podróży to będzie rozczarowany. Ja jestem bardzo zadowolony z wyjazdu i polecam.
  ZaletyBardzo dobra lokalizacja, Duży basen, duży ogród z lasem.
  Wadyhotel ma już swoje lata, co widać i czuć jedzenie monotonne

  6.2
  Anna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Położenie hotelu ok,ale nic wiecej. W tym hotelu nie bardzo wiedza co to jest All inclusive. Piwo podawane tylko do posiłków, w małych szklaneczkach... obsługa nie miła,brak słów...
  ZaletyPołożenie, posiłki
  WadyAll inclusive kompletnie się nie opłaca, jesteśmy dostowowani do osób,które mają wykupione śniadania i obiadokolacje... Nie polecam tego hotelu,nie miła obsługa.