Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Perla (Sunny Beach)

Kod oferty: WAK640384
basen, teren hotelu
basen, teren hotelu
basen, teren hotelubasen, teren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Neseber - niekwestionowany numer jeden na liście bułgarskich hitów. Malowniczo położony - na półwyspie wychodzącym w morze.
 • Las Vegas Wschodu - idealna propozycja na wakacje w przystępnej cenie dla amatorów życia nocnego.
 • Action Aquapark - największy park wodny w Słonecznym Brzegu z 18-metrową zjeżdżalnią.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK640384Region: Słoneczny BrzegOrganizator: TOP Touristik
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  6°C
  Temperatura w nocy
  -1°C
  Temperatura wody
  9°C
  Liczba godzin słonecznych
  3

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: od 1 czerwca Polacy oraz obywatele innych krajów UE wymienieni w rozporządzeniu Ministra Turystyki mogą wjeżdżać do Bułgarii w celach turystycznych. Nie podlegają oni także kwarantannie, chyba, że przylatują z następujących krajów: Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Włochy, Malta, Portugalia, Hiszpania i Szwecja (oraz z poza UE za wyjątkiem Serbii). Każda osoba przed wjazdem do Bułgarii otrzymuje deklarację w której podaje się swoje dane kontaktowe podczas pobytu w Bułgarii oraz deklaruje, że nie jest się osobą chorą.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.0
  rodzinka
  Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
  ogólnie urlop bardzo fajny,wszędzie blisko jedzenie smaczne tylko stołówka mała czasami nie było gdzie usiąść i trzeba było albo czekać już prędzej albo przychodzić póżniej choć goście siedzieli przy stolikach do póżna
  Zaletyfajne polożenie blisko plaży,promenady i sklepików
  Wadyzbyt mała stołówka i brak czegokolwiek dla dzieci {huśtawka czy jakaś zjeżdżalnia}

  9.6
  Paweł Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
  basen, plaża wieczorne spacery po plaży, wycieczki do pobliskich miejscowości.
  Zaletybliskość plaży, basen,
  Wadyza późno obiadokolacja powinna być wcześniej

  7.7
  piotr Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2015Singiel
  Jedzenie dobre . Obsługa też dobra. Słoneczny brzeg to miejscowość turystyczna dla tych to nie śpią tylko balują. Dla pozostałych może wydawać byt tłoczno i hałaśliwie. W sumie ok .
  8.8
  Natalia i Michał Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2014Para
  Hotel oceniam wysoko chodź miał swoje wady, zależy pod jakim kontem patrząc. Jadąc z małymi dziećmi nie poleciłabym ze względu na brak animacji i jakiś innych atrakcji typu ślizgawki, plac zabaw itd. Dla nas osobiście hotel był ok dlatego że w hotelu pilnowany był porządek i można było w nim odpocząć. Z opcją HB jedzenia było naprawdę sporo(posiłki-zimne,ciepłe, napoje-ciepłe zimne DO WYBORU). Z opcją ALL to już była przesada dlatego, że z jednego posiłku przechodziło się na następny a pomiędzy jeszcze przekąski, drinki itp.ludzie mający taką opcję siedzieli cały dzień przy stolikach i się objadali lub nie mogli się podnieść dalej jak 20 m do leżaków przy basenie lub do pokoju. Panie sprzątające były codziennie i swoją pracę wykonywały dobrze. Codziennie były nowe ręczniki jeśli tylko panią się wpuściło do pokoju. Kelnerzy, barmani i dziewczyny pomagające zasuwali jak małe mróweczki i to na dość dobrych obrotach. Hotel polecamy dla par, ludzi aktywnych jak w grup przyjaciół.
  ZaletyMiła i pomocna obsługa chodź ni w ząb w języku polskim, pokoje od strony basenu usytuowane w ciszy, basen z leżakami gratis,jedzenie urozmaicone,winda, możliwość jedzenia posiłków na zewnątrz jak i wewnątrz.
  WadyZbyt mała łazienka, wi-fi tylko w lobby,

  4.8
  Patryk Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2013Rodzina z dziećmi
  Niedawnego pobytu w Złotych Piaskach nie mogę ocenić najlepiej, głównie przez pryzmat kiepskiego hotelu, do którego zakwaterowała nas Itaka. Byłem w wielu hotelach w średnim standardzie i muszę powiedzieć, że ten wypada bardzo kiepsko. Zacznę od jedzenia, bo to jako jedyne było dla mnie do przyjęcia. Można było się najeść, choć monotonnie to nie najgorzej. I to tyle jeśli chodzi o pozytywy. Czystość pozostawia bardzo wiele do życzenia. Brak atrakcji dla dzieci, plaża dość daleko ( dla ludzi bez dzieci pewnie to nie problem). Pokój typu studio z dwiema łazienkami wyglądał na mocno zużyty, materac na łóżku to jakaś kpina - kręgosłup nie przestawał mnie boleć przez cały pobyt. Toalety brudne - śmierdząca zasłonka prysznicowa, odór kanału, i grzyb w narożnikach. Podłoga w pokoju myta brudną szmatą. Ogólnie wrażenie - od 20-tu lat w hotelu nie było robione nic. Ząb czasu odcisnął się na każdym hotelowym sprzęcie. Można powiedzieć - hej zapłaciłeś niedużo to nie narzekaj. Ale tak jak wspominałem wcześniej widziałem dziesiątki hoteli 3* w Europie i ten zdecydowanie zamyka stawkę. Ciśnienie podnosi dodatkowo, że w opisie Itaki dają dodatkowe pół gwiazdki jako - "dużo lepszy niż standardowe 3 gwiazdki".