Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
18

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegBiuro podróży (przedsiębiorca): Rego-BisKod oferty: WAK745388

Bułgaria/Słoneczny Brzeg

Atuty

Blisko plaży

All Inclusive

Mini Club dla dzieci

Centrum SPA

Naszym zdaniem

Obiekt zlokalizowany jest blisko plaży, barów, restauracji oraz sklepów. Dużym plusem hotelu oprócz centrum SPA czy wyżywienia All Inclusive jest z pewnością aquapark z czterema zjeżdżalniami. Dzieci również docenią mini club czy animacje przez co jest często wybierany przez rodziców z dziećmi.

Położenie

Ok. 200m do plaży

Ok. 750m do centrum Słonecznego Brzegu

Ok. 3,5km do Nessebyru

Ok. 50m do supermarketu

Ok. 35km do lotniska w Burgas

Plaża

Plaża oddalona od ośrodka o ok 200m, jest piaszczysta i publiczna. Serwis plażowy za dodatkową opłatą.

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie: basen zewnętrzny, basen wewnęrzny, brodzik dla dzieci, mini club, wi-fi w częściach wspólnych, sauna, jacuzzi, siłownia, aerobik, aqua aerobic, tenis stołowy, zjeżdżalnie, animacje.

Dodatkowo płatne: pralnia, łaźnia turecka, masaże, zabiegi w centrum SPA, bilard, salon gier, sklepy, parking.

Dla dzieci

Łóżeczko dla dzieci (bezpłatne, na zamówienie), krzesełka w restauracji, brodzik dla dzieci, plac zabaw, mini club, zjeżdżalnie, animacje, gry elektroniczne (dodatkowo płatne).

Pokoje

Zakwaterowanie: 15:00

Wykwaterowanie: 11:00

Double Deluxe

O powierzchni ok 40m2, przeznaczony jest dla maksymalnie 4 gości (dostawki: 2 dzieci, 1 osoba dorosła). W pokoju znajdują się dwa pojedyńcze łóżka, rozkładana sofa - dla dostawki.

Double Superior

O powierzchni ok 45m2, przeznaczony jest dla maksymalnie 5 gości. W pokoju dostępne dwa pojedyńcze łóżka, rozkładana sofa i fotel.

Quad Superior

O powierzchni ok 45m2, przeznaczony jest dla maksymalnie 4 gości. W pokoju znajdują się cztery łóżka pojedyńcze lub dwa łóżka podwójne.

Family Suite

O powierzchni ok 80m2, przeznaczony jest dla maksymalnie 6 gości (5 osób dorosłych, 4 osoby dorosłe + dzieci). W pokoju dostępne jest łóżko małżeńskie, zwykłe łóżka, rozkładana sofa i fotel. W całym Family Suite są dwa oddzielne pokoje, posiada dwie łazienki.

Junior Suite

O powierzchni ok 75m2, przeznaczony dla maksymalnie 5 gości, posiada dwa oddzielne pokoje. W pokoju dostępne są dwa pojedyńcze łóżka, rozkładana sofa i fotel.

Wszystkie pokoje posiadają centralną klimatyzację, TV, telefon, lodówkę, sejf (bezpłatny), łazienkę z prysznicem, wanną i bidetem, ręczniki, suszarkę do włosów, WiFi, balkon wyposażony w stół i krzesła.

Wyżywienie

All Inclusive

Śniadanie (07:30-10:00), obiad (12:00-14:00), kolacja (18:00-21:00). Posiłki w formie bufetu. Przekąski serwowane w godzinach 14:30-17:00: pizza, kanapki, ciastka. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, kawa, herbata dostępne w godzinach 10:00-23:00 w barach: Pool (przy basenie), Snacks, Restaurant, Sky.

Dodatkowe informacje

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Cena zawiera

• Przelot samolotem rejsowym (linie Ryanair lub Wizzair) - w podstawowej taryfie - z wybranego lotniska w Polsce do Bułgarii lub przelot samolotem czarterowym (Wrocław, Rzeszów - oznaczone jako "czarter z bagażem")

• Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą

• Transfer autokarem (tzw shuttle busem) na trasie lotnisko - hotel - lotnisko

• Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych

• Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

• Podatek Vat marża

• Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Ryanair mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

• Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Wizzair mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

• Dla lotów czarterowych bagaż podręczny 5 kg oraz rejestrowany 20 kg

Cena nie zawiera

• Podatku lokalnego

• Opieki polskiego rezydenta

• Wycieczek fakultatywnych

• Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (10kg) - 300 ZŁ

BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (20KG) - 450 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (10kg) - 450 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (20kg) - 650 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (32kg) - 700 ZŁ

Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.

Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:

REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE WIZZAIR i RYANAIR - 180 ZŁ

Obowiązkowe opłaty

Taksa klimatyczna + opłata meldunkowa 10 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt

Rezerwacje "do potwierdzenia"

Oferty wakacji w Bułgarii podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

Ważne informacje dotyczące przepisów wjazdowych

Podróż do Bułgarii, która jest krajem członkowskim Unii Europejskiej wymaga od podróżnych z Polski jednego z poniższych dokumentów:

• dowód osobisty

• paszport lub paszport tymczasowy

Wymagana ważność w dniu powrotu z Bułgarii.

Obowiązek posiadania ważnego dokumentu dotyczy również dzieci.

Dokumenty do rezerwacji

Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi Ryanair lub Wizzair wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży:

• wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,

• vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej)

• numeru polisy dosyłanej w mailu

Wszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

Godziny przelotów

Przy przelotach liniami Wizzair lub Ryanair, dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane nie wcześniej niż na 48h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnym

W przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.

Przy przelotach czarterowych, godziny przelotów podane są w systemie.

Zasady wjazdu - covid

Osoby podróżujące z Polski do Bułgarii nie muszą posiadać certyfikatu Covid potwierdzającego szczepienie lub statusu ozdrowieńca.

Osoby niezaszczepione nie mają obowiązku przedstawiania testu po przyjeździe na terytorium Bułgarii, nie ma również konieczności wypełniania formularza typu Travel Health.

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce.

W przypadku transferu do niektórych hoteli, ze względu na brak możliwości podjechania autokaru pod wejście, wysadzenie i odbiór klientów może mieć miejsce w pewnej odległości od obiektu.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Double deluxe room with balcony double deluxe

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 3716
12:55
15:55
KRK · 01.06 (Czw.)Kraków
BOJ · 01.06 (Czw.)Bourgas
Przylot
16:20
17:10
BOJ · 08.06 (Czw.)Bourgas
KRK · 08.06 (Czw.)Kraków
6 332 zł
za pokój

Double deluxe room lateral sea view with balcony double deluxe sea view

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 3716
12:55
15:55
KRK · 01.06 (Czw.)Kraków
BOJ · 01.06 (Czw.)Bourgas
Przylot
16:20
17:10
BOJ · 08.06 (Czw.)Bourgas
KRK · 08.06 (Czw.)Kraków
6 498 zł
za pokój

Double superior room with balcony double superior

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 3716
12:55
15:55
KRK · 01.06 (Czw.)Kraków
BOJ · 01.06 (Czw.)Bourgas
Przylot
16:20
17:10
BOJ · 08.06 (Czw.)Bourgas
KRK · 08.06 (Czw.)Kraków
6 498 zł
za pokój

Double deluxe room with balcony double deluxe

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 3371
07:00
10:10
WMI · 01.06 (Czw.)Warszawa - Modlin
BOJ · 01.06 (Czw.)Bourgas
Przylot
10:35
11:40
BOJ · 08.06 (Czw.)Bourgas
WMI · 08.06 (Czw.)Warszawa - Modlin
6 554 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami

Wycieczka6 332

Cena całkowita

6 332
Do zapłaty teraz6 332

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
tajemnica
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
9.2
Hotel nowy, bardzo ładny...pokoje na wysokim poziomie, wszedzie czysto. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone obiady, kazdy mogl sie najesc do syta...basen czysty i duzy jednak zimna woda odstraszala...animacje na niskim poziomie jednak polozenie hotelu rekompensuje to ( dookola pelno barow, restauracji, dyskotek- nie mozna sie nudzic:-))....POLECAM BARDZO GORACO!...ja za rok na 100% tam wracam!:-)))
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
karola
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
7.4
Jeżeli ktoś lubi sobie pojeść i pospać o to nie polecam ..
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

edytor
Czerwiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.07.2021
8.8
Hotel jest nowiusieńki i z tego względu są pewne niedociągnięcia. Obiecana kablówka nie działała, telefon również. Domniemam, że za chwilę kablówka jak i telefon zaczną działać. <br>Recepcja - trochę opieszała. Też być może z uwagi na trwający wciąż proces organizacyjny w hotelu.<br>Blisko plaży, blisko sklepów.<br>Jeśli chodzi o basen - mam wrażenie, że w ogóle go nie czyścili zarówno w środku jak i terenu wokół. To duży minus, jeśli myślimy o dzieciach.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Małgorzata
Czerwiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.07.2021
6.8
Typowy hotel miejski, w samym centrum, w drugiej linii od plaży. Wciśnięty pomiędzy inne hotele, z bardzo małym basenem. Kiepski widok z okien. Do 2 nad ranem hałas z sąsiednich barów i dyskotek. Standard wykończenia bardzo dobry.Przestronne pokoje dobrze wyposażone, bardzo dobra klimatyzacja - cicha i bez zapachu. Wystrój z nieco barokowym przepychem, mnóstwo złoceń, kryształowych żyrandoli itp. Warto chociażby zajżeć do holu, żeby podziwiać przepiękne onyksy i alabastry, z których wykonane sa lady recepcyjne i posadzki. Obsługa pokoi kiepska, właściwie tylko wymiana ręczników i pościeli (co 3 dni), nie potrafią słać łóżek! Obsługa w recepcji i restauracji OK.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Maria
Czerwiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.07.2021
8.6
W pierwszym dniu po przyjezdzie wydawalo mi sie ,ze posciel nie zostala zmieniona po poprzednim uzytkowniku ,ale tylko " ugladzona". W zwiazku z tym musialam prosic o zmiane poscieli zaraz po przyjezdzie. <br>Pokoj nie wygladal tak samo jak na zdjeciu w ofercie biura podrozy,ale byl ladny ,duzy i czysty. Z dosc duzym tarasem.Sprzatany codziennie. <br>W pokoju byly: duza lodowka ,kuchenka elektryczna do gotowania,kuchenka mikrofalowa,patelnia ,garnek ,sztucce,naczynia. Nie bylo czajnika bezprzewodowego.<br>Klimatyzacja.<br>Halas dobiegajacy z zewnatrz (w nocy)byl duzym minusem.<br>Obsluga hotelowa : raczej mila ,ale nie jest to jeszcze ten poziom co w krajach np.Europy Zachodniej i Skandynawii.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Action Aquapark 1 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark
Aquapark w Kuban Hotel 1 km w linii prostej od hotelu
Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków, dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku. Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni - w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid - 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Tor kartingowy Sunny Beach 1 km w linii prostej od hotelu
Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny.

Zobacz więcej

Nesebyr 4 km w linii prostej od hotelu
Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

Zobacz więcej

Nesebyr
Port Marina Dinevi 5 km w linii prostej od hotelu
Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

Zobacz więcej

Port Marina Dinevi

Pogoda

23°C
15°C
21°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.