Wspaniały7 opinii100% poleceń
8,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Royal Palace Helena Sands

Last minute
Kod oferty: WAK640344
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen, plaża
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen
teren hotelu, basen, plaża
obiekt, teren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basen, plażaobiekt, budynek główny, teren hotelubasenteren hotelu, basen, plażaobiekt, teren hotelu, basen, plażaobiekt, budynek główny, teren hotelu, basenrecepcja / lobby, teren hotelurecepcja / lobby, teren hotelurecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójbalkon / tarasrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjateren hotelu, restauracjateren hotelu, drink barsale konferencyjnebasenplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Tuż przy łagodnie opadającej do morza, piaszczystej plaży.
 • Dla dzieci: 2 osobne brodziki, menu dla dzieci, plac zabaw, miniklub (dla dzieci w wieku 3-12 lat), animacje, minidyskoteka.
 • Sport i wellness: basen kryty, siłownia, sala fitness, aerobik, aqua fitness, tai chi, jacuzzi, siatkówka plażowa, 2 korty tenis
 • Niesamowita sceneria: luksusowy hotel w otoczeniu pięknego ogrodu.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  01.05.2021 Sobota

  Wykwaterowanie

  08.05.2021 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK640344Region: Słoneczny BrzegOrganizator: TOP Touristik
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  21°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.4
  Paulina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2015Singiel
  Ladny zadbany hotel z ogrodem , obsluga zna 3 jezyki Byly animacje aqua w basenie jak ppgoda nie dopisala Ogolnie polecam, bardzo odpoczelam w spokoju i super Warunkach. Nie polecam biura sun &fun ale hotel jak najbardziej????
  Zaletypolozenie: bliziutko morza,bezplatne lezaki, cicha okolica, Ale do centrum 20 minut promenada, supermarket duzy Po drugiej stronie ulicy, przystanek do Nesebaru Po drugiej stronie ulicy. Hotel czysty , trzeba pamietac ze w Bulgarii Napiwki to koniecznosc, nawet male licza sie bardzo. Kelnerzy mili jedzenie super owoce morza ryby no i najlepsze ciasta????
  WadyBrak

  5.3
  bobi
  Pobyt - Luty 2011Para

  10
  kate
  super extra hotel,plaza cudna,tylko leżaki bardzo drogie az 7 lv ......
  10
  Sylwester vv
  Wspaniały hotel. Jak na warunki Bułgarskie. Z uwag które mogą zainteresować dużo Rosjan ( nie ma z nimi takiej tragedi jak np w Turcji ), czasem personel tylko coś niemilie odburknął. Musicie też przygotować się na nie małe ceny drinków, szczególnie te z minibarku. Poza tym należy się cieszyć urokami okolicy w szczególności długiej piaszczystej plaży.
  10
  Kamilla vv
  Może drobna uwaga pod kątem komunikacji z niższym szczeblem personelu. Od czego zacząć.... Może od tego że w 99% wszystko grało. Wyżywienia nigdy nie zabrakło, było czysto i schludnie. Mowy nie było o jakiś wpadkach personel. Bardzo wysokie kwalifikację. A drobne braki w angielskim pokojowym można wybaczyć. Zawsze na pomoc przychodziła recepcja. Jedzenie przy basenie także dobre. W dużej mierze fast foody. Najlepsza z hotelu była duża piaszczysta plaża,