Bardzo dobry12 opinii100% poleceń
8,6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sorrento Sole Mare

Kod oferty: WAK399753
teren hotelu, basen
basen, sport i rekreacja
teren hotelu, dla dzieci
teren hotelu, basen
obiekt
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • W pobliżu piękna, piaszczysta plaża.
 • Dla najmłodszych gości: plac zabaw oraz oddzielny basen.
 • Bogata infrastuktura hotelu oraz nowoczesne wnętrza.
 • Rozległy kompleks basenowy.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  05:5508.06.2021 Wtorek
  WAWWarszawa - Chopin
  08:5508.06.2021 Wtorek
  BOJBourgas

  Powrót

  15:3015.06.2021 Wtorek
  BOJBourgas
  16:2015.06.2021 Wtorek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK399753Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Coral Travel

  Region

  Burgas

  Opis

  Sorrento Sol Mare Aparthotel to nowoczesny i wygodny obiekt położony w spokojnej części miejscowości Święty Wlas.

  Lokalizacja

  1km od centrum św. Vlas, 30km od lotniska w Burgas. Hotel usytuowany na powierzchni: 3200m2.

  Kategoria hotelu

  3

  Kategoria lokalna hotelu

  3

  Data otwarcia

  2013 r. Odnowiony w 2017 r.

  Na terenie hotelu: pralnia (płatna), baseny odkryte (1), parking (bezpłatny).

  Internet

  • Wi-Fi w pokojach bezpłatne

  Plaża

  200m od hotelu, publiczna, piaszczysta, dojście do plaży promenadą.

  Pokoje

  Zlokalizowane w 4 budynkach

  • 4 budynki (liczba pięter: 6, liczba wind: 4)

  Typy pokoi

  • double standard studio dla max. 2 os.: klimatyzacja indywidualna, aneks kuchenny, TV, łazienka (prysznic, WC), balkon

  • double superior studio dla max. 3 os.: klimatyzacja indywidualna, aneks kuchenny, TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon

  • double standard apartment dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna, aneks kuchenny, TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon

  Z myślą o dzieciach

  • brodzik

  • plac zabaw

  • łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)

  • możliwość wypożyczenia wózka (płatny i w miarę dostępności)

  Dodatkowe informacje

  Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.

  Funkcjonowanie hotelu w związku z epidemią wywołaną przez COVID-19:

  • Na czas epidemii w hotelu rozlokowano w widocznych miejscach (tj. lobby, recepcja, wejścia do wind, basen) płyny do dezynfekcji.

  • Pracownicy są zobligowani do noszenia maseczek lub przyłbic i rękawic a także częstego mycia rąk.

  • Miejsca wspólne są regularnie dezynfekowane, recepcja co godzinę.

  • Miejsca często używane przez gości tj. recepcja, windy, toalety, teren wokół basenu, stoły w restauracji, poręcze na schodach będą dezynfekowane po każdorazowym użyciu.

  • Pracownicy recepcji będą oddzieleni od gości szybą z plexi, na basenie będzie obowiązywał dystans społeczny między leżakami 1,5m.

  • Hotel rekomenduje płatności bezgotówkowe

  • Zakwaterowanie indywidualne z zachowaniem dystansu społecznego o czym informują tablice informacyjne na terenie hotelu.

  • Goście mogą zrezygnować z codziennego sprzątania przez służbę pięter. W takim wypadku obsługa zostawi nowe kosmetyki i ręczniki w sterylnej torbie pod drzwiami.

  • Pokoje są dezynfekowane przed i po wyjeździe gości.

  • W przypadku pojawienia się objawów zakażenia u gościa zostanie on przez obsługę odizolowany od reszty gości do czasu wezwania lekarza.

  • W przypadku pojawienia się objawów zakażenia u pracownika zostanie odizolowany od gości niezwłocznie wezwany lekarz.

  Aktualizacja opisu

  06.08.2020 17:18

  Usługi dostępne w hotelu

  Wi-Fi

  Serwis plażowy

  Pokoje 4 osobowe

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Port Marina Dinevi

  2 km w linii prostej od hotelu
  Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

  Zobacz więcej

  Action Aquapark

  3 km w linii prostej od hotelu
  Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września. Bilet wstępu na cały dzień dla os. dorosłej i dziecka powyżej 1,3 m wzrostu to ok. 34 BGN. Dzieci o wzroście od 0,9-1,30 m zapłacą 17 BGN, a poniżej 0,9 m mają darmowy wstęp.

  Zobacz więcej

  Aquapark w Kuban Hotel

  3 km w linii prostej od hotelu
  Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków (dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku). Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni (w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid), 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

  Zobacz więcej

  Tor kartingowy Sunny Beach

  4 km w linii prostej od hotelu
  Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny. Ceny są bardzo przystępne - od 10-25 BGN za 3 minuty.

  Zobacz więcej

  Nesebyr

  6 km w linii prostej od hotelu
  Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.9
  Arek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Ogólnie fajny hotel w pokojach czysto, co jest zaletą jak i wadą...mam tu na myśli codzienne budzenie przez pokojówkę w granicach 9/11. Leżaki przy hotelowym basenie bezpłatne. Owy basen dodaje uroku hotelowi szczególnie nocą gdy jest podświetlany. W godzinach wieczornych na recepcji możemy spotkać ochroniarza zamiast recepcjonistki.
  ZaletyW miarę blisko do plaży. Obsługa rozmawia w j.angielskim Ogólny wygląd hotelu.
  WadyZimna woda w basenie...(opinie innych nie kłamią) Sprzątaczki (nie wiem czy wszystkie) nie mówią po angielsku.

  8.1
  Marta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Grupa przyjaciół
  Hotel w super lokalizacji. Do sklepu spożywczego 2 min. Na plaże 7 min. Na rynek 15 min. Hotel zdecydowanie bardziej nadaje się dla seniorów lub rodzin z dziećmi. Dla młodzieży polecam słoneczny brzeg.
  Zalety+ codzienne sprzątnie pokoju + bezproblemowe panie z recepcji + czysty, duży basen z leżakami + fajne wyposażenie pokoju: tv, mikrofala, piekarnik , lodówka + darmowe wi-fi
  Wady- darmowe ale bardzo słabe wi-fi

  10
  Stefan Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  [Opcja bez jedzenia] Główna uwaga: Jak ktoś liczy ,że będzie pływał w morzu na luzie to nie dla niego - bardzo dużo meduz [ przynajmniej w połowie września ] Mniej ich jest blisko kamieni. Chlapanie się , leżakowanie jak najbardziej # Do dobrych restauracji - 30 minut pieszo # Dobra komunikacja z Sunny Beach Center [ autobus -1,5 Lewa - 10 minut ] Podsumowanie: Czy tam wrócę w najbliższym czasie - NIE. Ale to tylko przez meduzy. Byłem nastawiony na pływanie w dalekie morze - nie było szans. Jak ktoś jest nastawiony na zabawę to musi się liczyć ,ze trzeba tam dojść - może to i lepiej bo noce spokojne. Polecam wszystkim nastawionym na -dobry cichy sen -taplanie się i opalanie zamiast aktywnego pływania cały dzień -zabawę [ ale z daleka od miejsca noclegu ]
  Zalety# Blisko plaży - 2 min [ tej fajniejszej = mniej zatłoczona + mniej meduz ] # Czysto # Codziennie sprzątanie + wymiana ręczników # Cisza - klimat emerycki -- Okna można mieć otwarte w nocy i cisza jak w lesie # Miłą obsługa # Blisko do bardzo dobrego supermarketu i kantoru
  Wady# Jak jedna z Pań na recepcji ma zły humor - to jej się włącza tryb KOMUNA - cięższy kontakt [ zdarzyło mi się tylko 1 raz ] jak za dobrego PRLu

  9.0
  Piotr Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Apartament czysty dobrze wyposażony, klimatyzacja indywidualna, Obsługa miła i sympatyczna , Hotel dla ceniących ciszę i spokój. Posiłki dałem 9 bo mieliśmy we własnym zakresie :)
  ZaletyAparthotel, położenie, blisko plaży, cisza i spokój, czystość
  Wadybrak

  7.4
  Mirek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Super miejsce spokój i cisz. do Morza 10 min spacerkiem, basen na miejscu. Obsługa stara się nie rzucać w oczy. Porozumiewanie tylko w bułgarskim lub rosyjskim. Rezydent na telefon uprzejmy miły młody człowiek wytłumaczy wszystkie sprawy, ostrzeże o różnych sprawach. Osobiście odwiódł mnie od wynajmu samochodu, po prostu same kłopoty niestety żerują na turystach ale taki zapis posiadają w prawie nic człowiek nie poradzi.
  ZaletyCisza i spokój. Polecam dla rodzin.
  Wady Posiłki 1 ponieważ nie posiadają restauracji. Świadomy wybór wyżywienie w własnym zakresie.