Dobry23 opinie90% poleceń
7,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Bonita Beach

Kod oferty: WAK640170
obiekt, teren hotelu, plaża
obiekt, teren hotelu, plaża
obiekt, teren hotelu
obiekt, plaża
basen
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Hotel w ścisłym, rozrywkowym centrum.
 • Tuż przy publicznej, piaszczystej plaży.
 • Położony blisko promenady, a jednocześnie w zacisznym miejscu.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  22.05.2021 Sobota

  Wykwaterowanie

  29.05.2021 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK640170Region: Złote PiaskiOrganizator: Exim Tours

  3

  Bułgaria/Złote Piaski

  (, , ):

  Pokoje wyposażone są w łóżeczko dziecięce/niemowląt (bezpłatnie), Internet (bezpłatnie) i telewizję kablową. Łazienka z prysznicem.

  Położenie

  • Złote Piaski

  • w pobliżu sklepy, bary, restauracje

  • około 200metrów do centrum miejscowości

  • w pobliżu przystanek autobusowy około 200m

  Plaża

  • obiekt usytuowany około 20m od plaży

  • serwis plażowy płatny dodatkowo

  Pokoje

  • boczny widok na morze

  • balkon

  • TV

  • telefon

  • klimatyzacja

  • łazienka (wanna/prysznic, WC)

  • minibar za opłatą

  Sport, relaks, rozrywka

  • basen z wydzieloną częścią dla dzieci

  Dodatkowo płatne

  • masaże

  • bilard

  Dla dzieci

  • wydzielona częsć basenu

  • łóżeczka dla dzieci na zapytanie

  Wyżywienie

  BB: śniadanie w formie bufetu

  HB: śniadanie i kolacja w formie bufetu

  All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe 07:30-11:00, 14:00-21:00

  Restauracje i bary

  • restuaracja główna

  • lobby bar

  Dodatkowe informacje

  • hotel nie posiada własnego parkingu

  Uwaga

  W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

  Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/bezpieczne_wakacje

  W przypadku wyjazdu do krajow, w których obowiązkowe są testy na COVID19, EximTours przygotował specjalne zniżki na wykonanie testów. Więcej informacji znajdą Państwo na https://eximtours.pl/lp/bezpieczne_wakacje

  Bagaż

  • w przypadku przelotów samolotami czarterowymi cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż główny 20 kg

  Berlin Brandenburg (EasyJet)

  Cena zawiera bagaż podręczny (45x36x20)

  Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;

  • 15 kg - 365 PLN

  • 23 kg - 415 PLN

  Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

  W rezerwacjach dokonanych do 30.11.2020 klientom przysługuje jeden bezpłatny bagaż podręczny o wadze 10 kg (56x45x25)

  Berlin Brandenburg (WizzAir);

  Cena zawiera bagaż podręczny (40x30x20);

  Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż o wadze 10 kg (55x40x23)

  • Usługa EXBAG - 105 zł/osobę

  Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;

  • 20 kg - 340 PLN ( wyloty do 05.05 i od 01.06 - 30.09)/ 210 PLN ( wyloty od 06.05 - 31.05 i od 01.10-31.10)

  • 32 kg - 440 PLN ( wyloty do 05.05 i od 01.06 - 30.09)/ 300 PLN ( wyloty od 06.05 - 31.05 i od 01.10-31.10)

  Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa

  Warszawa (LOT - samolot rejsowy)

  Cena zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12),

  Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;

  • 23 kg - 250 PLN

  Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Port Marina Dinevi

  68 km w linii prostej od hotelu
  Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

  Zobacz więcej

  Action Aquapark

  70 km w linii prostej od hotelu
  Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września. Bilet wstępu na cały dzień dla os. dorosłej i dziecka powyżej 1,3 m wzrostu to ok. 34 BGN. Dzieci o wzroście od 0,9-1,30 m zapłacą 17 BGN, a poniżej 0,9 m mają darmowy wstęp.

  Zobacz więcej

  Aquapark w Kuban Hotel

  70 km w linii prostej od hotelu
  Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków (dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku). Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni (w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid), 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

  Zobacz więcej

  Tor kartingowy Sunny Beach

  71 km w linii prostej od hotelu
  Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny. Ceny są bardzo przystępne - od 10-25 BGN za 3 minuty.

  Zobacz więcej

  Nesebyr

  73 km w linii prostej od hotelu
  Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  19°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.7
  Arczi
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Jak w zaletach i wadach. Przy dobrej promocji można pojechac nie ma tragedii ale ciężko jeść ciągle to samo przez cały wyjazd..
  ZaletyPołożenie blisko plaży, centrum, sklepów. Codziennie sprzątane pokoje. Znajomość języka angielskiego przez personel
  WadyMonotonne jedzenie które było średnie. Basen 2/10, All inclusive do 21.

  9.3
  Adrian&Asia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  Bylismy na poczatku lipca pobyt udany pokoje czyste obfite posilki opcja all inclusive dosyc szeroka jak na 3* chociaz byla troche za krotko do godziny 21 wokol hotelu jest dosyc glosno ale zlokalizowany jest bardzo blisko morza co jest jego duzym atutem.Polecamy ten hotel
  ZaletyBardzo blisko morza obfite posilki
  WadyGlosna okolica, zbyt krotko all inclusive do godziny 21

  7.7
  Santa Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Byliśmy z chłopakiem można powiedzieć na początku sezonu, od 1.06-8.06. Pokój ze śniadaniem. Na śniadaniu ogólnie można było się najeść bo trochę wyboru było i codziennie coś starali się zmieniać, ale czasami było tak że brakło jedzienia a obsługa przynosiła następną porcje z małym opóznieniem. Obsługa miła. Cena hotelu do jakości myślę jak najbardziej odpowiada. Fajne było to że przy basenie sobie mogliśmy korzystać z leżaka za darmo, a kiedy mieliśmy ochotę przechodziliśmy przez drogę i już byliśmy na plaży, więc nie trzeba było wykupować leżaków na plaży. Jeżeli chodzi o ceny w sklepikach i restauracjach to jest różnie, nie które rzeczy są tanie, nie które tak jak w polsce, a jeszcze inne uważam drogo typu przejażdzka skuterem wodnym za 15min - 150 zł w przeliczeniu. I bardzo trzeba uważać na to ile reszty się dostaję od sprzedawcy itp., bo miałam wrażenie że na każdym kroku chcieli nas oszukać, od lodziarni, po restauracje do kantoru. Tu ci złotówki nie wydadzą, tu kilka groszy, a czasami nawet kilka złotych. Polecam pojechać na wycieczkę do NESEBARU, mała wyspa jest przypiękna. Za wyczieczke zapłaciliśmy 80 zł od osoby, w tym przejazd busem, zwiedzanie z przewodnikiem, degustacja wina. Ogólnie było fajnie, ale tak mi się wydaje że hotel nie dla rodzin z dziećmi, bo dla dzieci tam nie ma atrakcji.
  ZaletyBardzo blisko plaży, piękne widoki, klimatyzacja, blisko różne restauracje oraz sklepiki, basen z leżakami. Miło obsługa
  WadyW korytażach ciemno wieczorem, sprzątanie pokoju polegało raczej na wyniesieniu śmieci i zmianie papieru toaletowego. Podłoga zamiatana była raczej raz na kilka dni, a piasku przecież na butach pełno się na nosi z plaży, o kurzu już nie wspomne. W łazience nam kapała woda z sufitu z piętra wyżej. Czasami trafiała się na śniadaniu nie domyta sałata. Gorąca woda do herbaty z automatu była ledwo ciepła.

  10
  Ewelina
  Pobyt - Czerwiec 2017Para
  nie mam się do czego przyczepić. polecam gorąco
  8.2
  Karolina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2017Grupa przyjaciół
  Byliśmy w 4 osoby. Generalnie jesteśmy zadowoleni z pobytu, widzieliśmy ,że wybieramy hotel 3*, więc nie spodziewaliśmy się kryształów i czerwonego dywanu. Najważniejsze to, że pokoje były czyste, sprzątane codziennie. Mimo słabej jakości niektórych produktów na śniadaniach, zawsze można było znaleźć coś dla siebie i wyjść najedzonym. Ze względu na to, że najbardziej interesowały nas wyjścia wieczorami, byliśmy naprawdę zadowoleni z lokalizacji. Przy otwartych drzwiach od balkonu ciężko było spać, ale włączaliśmy klimę i zamykaliśmy je na noc. Widok z balkonu cudowny. Na plażę blisko, co również było dużym plusem. Polecam ludziom młodym, nastawionym na rozrywkę.
  Zaletylokalizacja - zaraz przy plaży i promenadzie (przez co w hotelu jest głośno wieczorami) czyste pokoje miła obsługa (recepcja, pokojowe, kelnerzy) ładne widoki z balkonu
  Wadyłazienki trochę stare i odpływ czasem długo spuszcza wodę śniadanie - jakość napojów i niektórych wędlin słaba