Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Excelsior (Golden Sands)

Kod oferty: WAK640320
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, sport i rekreacja
basen, sport i rekreacja
basen, sport i rekreacja
dla dzieci, plac zabaw
obiekt, budynek główny, teren hotelubasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjadla dzieci, plac zabawpokójpokójbalkon / taras, pokój z widokiem na morzepokójrestauracjarestauracjarestauracja, kawiarnia
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Sport i rekreacja: tenis stołowy, rzutki, fitness, animacje, centrum SPA.
 • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, animacje.
 • Tylko 450 m do prywatnej, piaszczystej plaży.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK640320Region: Złote PiaskiOrganizator: TOP Touristik
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  6°C
  Temperatura w nocy
  -1°C
  Temperatura wody
  3°C
  Liczba godzin słonecznych
  3

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.7
  Paweł
  Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
  Hotel dysponuje odnowionymi, przestronnymi i dobrze urządzonymi pokojami. Części ogólnodostępne wyglądają dość nowocześnie i utrzymane są w dobrym stanie. Dla dzieci oraz dorosłych obsługa codziennie organizuje animacje. Centrum Złotych Piasków, pełne sklepów i restauracji, zlokalizowane około 10 minut spacerem od hotelu.
  Zaletydobra lokalizacja ? blisko centrum, hotel akceptuje zwierzęta, codzienne animacje dla dzieci i dorosłych, ładna restauracja.
  WadyWi-Fi wyłącznie w lobby, powrót z plaży pod górkę, zapach mocnych środków chemicznych w pokojach.

  1.0
  BARDZO NIEZADOWOLONA
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Złote Piaski -ok ale hotel beznadziejny, nic się nie dzieje, prowizoryczna scena ustawiona przy małym basenie wśród leżaków, z których leżąc widzisz ulicę. jedzenie bardzo słabe (oszczędne), bardzo mały wybór, owoce (jabłka i winogron III gatunek) przewalane z obiadu na kolację, 3 rodzaje ciast. obsługa niezadowolona, jakby pracowała za karę, pokoje - bardzo ekonomiczne, łazienki - śmierdząca zagrzybiona tragedia na portalach wakacyjnych np. zoover - hotel ma 3*, a TUI sprzedaje go jako 4* ręczniki na których są 3* potwierdzają fakt restauracji nie można tak nazwać - to zwyczajna stołówka jak w czasach PRL nad polskim morzem w tanich jadłodajniach zamiast lamp poobracane kosze na ziemniaki, papierowe tacki, odradzam, nie polecam. przez ten pobyt daleko nam by jeszcze raz popatrzyć na oferty w Bułgarii No i rezydentka TUI Magdalena D. - katastrofa !!! - to nie jest tylko moje odczucie - potwierdzają to także inne portale
  Zaletyładny w ofertowych zdjęciach
  Wadybeznadziejny, nic się nie dzieje, jedzenie bardzo słabe (oszczędne) owoce (jabłka i winogron III gatunek) przewalane z obiadu na kolację, obsługa niezadowolona, jakby pracowała za karę, pokoje - bardzo ekonomiczne, łazienki - śmierdząca tragedia

  1.0
  Wiola
  Pobyt - Maj 2018Para
  Hotel smutny, obsługa niezadowolona, meneger znerwicowany biedne posiłki, wszystko co można podane w sosie (żeby sprawiało wrażenie sporej ilości), nie ma wyboru warzyw a owoce dwa rodzaje przekładane z obiadu na kolację poobijane jabłka. Na śniadanie zimne jajka sadzone, trzy rodzaje pieczywa, dwa rodzaje sera, słowem - bardzo oszczędna kuchnia. biedne animacje a właściwie ich brak, basen malutki, ciasno poustawiane leżaki bo jest bardzo mało miejsca. Kąpanie z liśćmi spadającymi z drzew nad basenem. Ratownik ma koło 80-tki i właściwie też go nie ma. no i pokój - tragedia - na silikonach w łazience grzyb i pleśń więc w pokoju zapach zgnilizny zaduch smród i kanalizy daleko od plaży, na plaży hotel (pomimo opcji all inclusive) nie zapewnia ani wody (nie marząc o innych napojach) ani leżaków czy ręczników. Krótsza droga na plażę (odległość podawana na portalach) to droga ekstremalna - ruszające się płytki chodnikowe, kamienne nierówne schody i dziura w ziemi przykryta ruchomą dyktą. Obsługa bardzo niemiła, obojętna na problemy no i jeśli pojedziecie z TUI to uwaga na rezydentkę - p. Magdę D. sporo osób na nią narzeka - można poczytać na innych portalach . jeśli inni piszą że hotel jest super to albo nigdzie więcej nie byli, albo wystarczą im wakacje pod namiotem, żeby móc o nich powiedzieć \"super\" Podsumowując: Hotel bardzo daleko odbiega od standardu 3* a firmuje się jako 4*. Odradzam. Bułgaria jest skromna ale ten hotel to wyjątkowy grymas turystyki pod wieloma względami.
  Zaletybrak
  Wadycałe mnóstwo - opis poniżej

  1.7
  Barbara
  Pobyt - Wrzesień 2017Para
  szkoda kasy, Bułgaria jest ogólnie słaba w porównaniu z Turcją, Grecją ale ten hotel kusi ładnymi zdjęciami a rzeczywistośc okazuje się już kompletnie odmienna
  Zaletynie ma zalet
  Wadycałe mnóstwo, grzyb w łazienkach, smród kanalizacji, ubogie mało urozmaicone jedzenie, zero rozrywki - jeden słaby animator, malutki zasypany liśćmi z drzew base, ratownik emeryt, nuda zero rozrywki, brak plaży hotelowej, brak baru na plaży, w ofercie siłownia jacuzzi - nie ma , jedyna rozrywka to TV na ścinie w lobby.

  1.0
  Dariusz
  Pobyt - Wrzesień 2017Para
  wszystko biedne i ekonomiczne, brudne zapleśniałe łazienki, fetor kanalizacji, sprane ręczniki w pokojach, brak ręczników na basen czy plażę, za leżaki na plaży musisz zapłacić, albo jak nie przewidziałeś to leżysz plackiem na piachu bo hotel nie zadbał o ręczniki dla gości. praktycznie poza idiotycznym krótkim czasem wieczornych animacji nie ma nic . Po południu przy basenie oszczędzano też na muzyce. w lobby od rana do wieczora leci TV w języku niemieckim i to jedyna rozrywka jaką ten hotel zapewnia. no i rezydentka TUI - KATASTROFA
  Zaletybrak
  Wadytrzecia lub czwarta linia brzegowa, brak własnej plaży leżaków, baru na plaży, do hotelu daleko żeby się czegoś napić czy zjeść, krótsza droga tragiczna (nierówne kamienne schody pod górę), beznadziejna obsługa nie stara się niczym gości zaskoczyć. Hotel poza maleńkim basenem nie ma zupełnie nic do zaoferowania. Wieczorem nuda.