Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Glarus

Kod oferty: WAK631354
Kod oferty: WAK631354
1/6
obiekt, budynek główny, plaża
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny, basen
obiekt, recepcja / lobby
obiekt, pokój

Opis oferty

Region: Złote PiaskiOrganizator: RainbowKod oferty: WAK631354
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Przemysław
Wrzesień 2018 ·

Para

Dodano: 13.09.2018
9.2
Hotel super - idealnie położony, ładny, czysty. Bardzo dobre posiłki, które niestety były bardzo monotonne (cały tydzień to samo).
ZaletyNa samej plaży Czystość Smak posiłków Animacje Darmowe leżaki i parasole na plaży
WadyRóżnorodność posiłków (cały tydzień to samo) Smrodki pochodzące z niedalekiej oczyszczalni ścieków

Katarzyna
Sierpień 2018 ·

Para

Dodano: 18.09.2018
6.8
Wszystko bardzo dobrze - położenie, sam hotel, czysto, schludnie, windy, widoki, rewelacje. MASAKRA - JEDZENIE i TALERZE/SZTUĆCE (brudne i z innej epoki)
ZaletyPołożenie Zadbany Elegancki Czysto Schludnie
WadyPOSIŁKI/JEDZENIE/NAPOJE/PRZEKĄSKI

Marta
Lipiec 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 27.07.2018
4.2
Byłam w tym hotelu w lipcu 2018 r. Pobyt uważam za względnie udany. Jedzenie okropne, dzieci przez cały czas jadły tylko naleśniki i frytki, my niewiele więcej. Serwowano nam mrożone jeszcze oszronione mięso już wcześniej grillowane i ponownie odgrzewane na grillu. Menager restauracji z dziką furią krzyczał na nas przy próbie zwrócenia uwagi. Pokoje przez cały pobyt nie były sprzątane, nie wymieniane ręczniki ani pościel. Basen ok, czysty. Animatorki miłe, program animacji bardzo ubogi. Blisko plaży co jest bardzo dużym atutem. Ogólnie nie polecam i nigdy więcej tu nie wrócę.
ZaletyBlisko morza, dalego od centrum co jest dużą zaletą przy pobycie z dziećmi
WadyPokoje nie sprzątane przez cały pobyt, okropne jedzenie

GRZEGORZ
Lipiec 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 30.08.2018
8.6
Hotel czysty, położony przy samej plaży. Wyżywienie prócz śniadań dość urozmaicone i smaczne. Do wad można zaliczyć brak animacji w języku polskim,choć wielu gości tego hotelu to Polacy.Windy oddane do dyspozycji gości nie wyrabiają i naprawdę nie wiadomo czy staną na naszym piętrze.W pokojach od strony Mariny słaby zapach z pobliskiej oczyszczalni.
ZaletyPołożenie blisko morza, darmowe leżaki
WadyWindy ,zapach z oczyszczalni ścieków

Sebek
Lipiec 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 17.09.2018
5.2
+2
Jedzenie mrożone i ponownie grilowane na świeże. Pokoje prawie nie sprzątane, o wszystko trzeba się było prosić. Papier, mydło czy szampon nie mówiąc już o sprzątaniu. Animacje chwilowe 2-3 razy dziennie prowadzone przez nastolatki i chyba nie w ogóle z innego Państwa.
ZaletyBlisko morza.
WadySprzątanie.

Mapa

Port Marina Dinevi 70 km w linii prostej od hotelu
Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

Zobacz więcej

Port Marina Dinevi
Action Aquapark 72 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark
Aquapark w Kuban Hotel 73 km w linii prostej od hotelu
Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków, dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku. Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni - w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid - 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Tor kartingowy Sunny Beach 73 km w linii prostej od hotelu
Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny.

Zobacz więcej

Nesebyr 76 km w linii prostej od hotelu
Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

Zobacz więcej

Nesebyr

Pogoda

23°C
14°C
20°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.