Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
13
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
basen
obiekt, teren hotelu

Opis oferty

Region: Złote PiaskiBiuro podróży (przedsiębiorca): Euro Pol TourKod oferty: WAK763144
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych50+
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - Listopad
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Rafał
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 19.08.2022
6.0
Hotel ma niski standard. Wystrój można przyrównać do późnego PRL, pokoje bardzo często wymagają tylko drobnej konserwacji, jak np. wymiana silikonu. Obsługa jest bardzo dobra. Jeżeli coś w pokoju nie pasuje, lub uważamy za zepsute to starają się temu zaradzić w kilka minut - zmiana pokoju lub wadliwego sprzętu. Stołówka jest zdecydowanie za mała jak na ilość pokojów, przez co trzeba stać w kolejce po jedzenie kilka, kilkanaście minut. Razi też zachowanie gości z krajów takich jak Rumunia - zupełnie nie stosują się do zaleceń i zasad panujących w hotelu - chodzą po jedzenie bez ubrań wierzchnich, biorą porcję znacznie większe niż potrafią skonsumować, czyli marnują spore ilości jedzenia tylko po to by mieć suto zastawiony stół, oprócz tego rezerwują sobie leżaki przy basenie rzucając na cały dzień ręczniki. Oczywiście nie ma takich opcji jak rezerwacja leżaków, więc to nielegalne i często prowadzi do konfliktów. Goście, głownie z Rumunii mają tez problemy z komunikacją, często obsługa nie wytrzymuje i zwraca im uwagę, ale oni zupełnie nie rozumieją co się do nich mówi, nie mówią przepraszam, dziękuję, proszę, często się przepychają, nie przepuszczają kobiet w windzie. Na basenie zdarzało im się wylać drinka do wody, lub pozostawić śmieci - kubeczek w samym basenie. To nie problem tylko tego hotelu, ogólnie Bułgaria jest w tej chwili zdominowana przez turystów z Rumunii. Nie chcę być tu posądzony o jakiś szowinizm narodowy, ale dla ewentualnych głosów sprzeciwu polecam doświadczyć na własną rękę zetknięcia z niskim poziomem cywilizacyjno-kulturalno-obyczajowym Rumunów, a później dyskutować.
ZaletyDobra i pomocna obsługa Bliskość do plaży Dobre i różnorodne jedzenie Mocne drinki
WadyPrzestarzały wystrój pokojów Wadliwy sprzęt W łazience silikon do wymiany Mała stołówka
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
1

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


CompetitionDesktopBanner
Barbara
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2022 ·

Para

Dodano: 26.07.2022
1.0
Hotel zasługuje na 2gwiazdki, czynny tylko jeden bar, tu wiecznie kolejki po wszystko, bardzo małe menu w jedzeniu, wszyscy się biją o jedzenie.Jestem bardzo rozczarowana, nie polecam bo szkoda pieniędzy .
ZaletyBasen .
WadyKolejki do jedzenia, brak jedzenia, brak leżaków, wiecznie zajęte leżaki przez ręczniki .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
1

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Barbara
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 26.07.2022
1.0
Bardzo zły hotel , nie polecam, tragedia , tragedia .
ZaletyBrak zalet .
WadyHotel tragedia, brak wszystkiego, brak jedzenia, brak leżaków, pracują ludzie jak za kare .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Barbara
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 22.01.2023
1.9
Hotel oceniam na 2 gwiazdki, taki PRL, przydałby się tam remont
ZaletyZaletą hotelu jest basen zewnętrzny i wewnętrzny
WadyWada hotelu to jedzenie, zawzięta walki o jedzenie i ubogie menu, nie ma nic wspólnego z all ...., Za kawę trzeba było płacić, personel przepracowany.czynny tylko jeden bar na cały hotel
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

wolf102
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
7.8
Hotel zasługuje na swoje gwiazdki. Pokoje o numerach parzystych głośne ze względu na muzykę dochodzącą z basenu sąsiedniego hotelu. Zmiana pokoju bez problemu. Obsługa uprzejma. Śniadanie szwedzki stół w/g standardu. Jedyny zastrzeżenie, że zamiast soków owocowych serwuje się wodniste napoje. Obiado-kolacja to jeden z trzech zestawów do wyboru. Zestawy codziennie inne. Kawa i herbata przy obiado-kolacji niestety płatne w wysokości 2,5 Lewa (5 zł). To powinno być zmienione. Hotel położony na wzgórzu stoi blisko innych hoteli. Całe Złote Piaski są gęsto zabudowane, ale między hotelami jest trochę zieleni. Do plaży ok. 500 m drogą asfaltową w dół wzgórza przedzierając się przez tłumy wczasowiczów. Sama plaża z brzydszym piaskiem niż w Polsce, choć szeroka, to zajęta przez płatne leżaki z parasolami. W pozostałych jeszcze wolnych miejscach duży tłok. Za to w hotelu dwa bezpłatne baseny, jeden wewnętrzny i jeden na zewnątrz hotelu.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Port Marina Dinevi 67 km w linii prostej od hotelu
Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

Zobacz więcej

Port Marina Dinevi
Action Aquapark 70 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark
Aquapark w Kuban Hotel 70 km w linii prostej od hotelu
Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków, dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku. Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni - w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid - 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Tor kartingowy Sunny Beach 70 km w linii prostej od hotelu
Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny.

Zobacz więcej

Nesebyr 73 km w linii prostej od hotelu
Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

Zobacz więcej

Nesebyr

Pogoda

23°C
17°C
21°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.