Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Bluesun Bonaca

Kod oferty: WAK611123
basen
basen
plaża
plaża
basen
basenbasenplażaplażabasenbasenkids clubdla dziecirestauracjarestauracjarestauracjapokójpokój
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK611123Region: BracOrganizator: Best Reisen
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
14°C
Temperatura wody
21°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Opinie dodane przez

9.6
Ilona Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2018Para
Odwiedziłam to miejsce już 5 razy i na pewno wrócę,ale zdecydowanie poza ścisłym sezonem. Doskonałe jedzenie,siłownia ,klimatyzowane,przestronne pokoje,łatwy dojazd,możliwość korzystania z rowerów(ciekawe trasy o różnym stopniu trudności),a nawet dla zainteresowanych plaża naturystów czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym dla turystów,dla których luksus nie jest synonimem dobrego wypoczynku.
Zaletypięknie położony,z bogatą infrastrukturą,doskonałym i bardzo urozmaiconym jedzeniem,miłą obsługą,czyste pokoje o średnim standardzie,ale z indywidualną klimatyzacją bez dopłaty,bogaty program animacyjny
Wadyw sezonie gwarny ze względu na dużą ilość dzieci,animatorzy francuskojęzyczni,ubogi barek alkoholowy

8.8
ILona Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2015Para
Cudowny tydzień: piękna pogoda, uroczy obiekt, przytulny pokój, miła obsługa, wyjątkowe wyżywienie,
Zaletywyżywienie, położenie wśród zieleni, brak dużego budynku głównego
WadyW sezonie gwarno, bardzo dużo dzieci, nie polecam tym, którzy cenią spokój

9.0
l.Mak Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2015Para
byłem na wakacjach w tym hotelu we wrześniu 06-16 polozenie dobre obsługa ok tylko pare mankamentów jak woda w basenie powinna byc troszeczke cieplejsza każdy kto chciał pływać nie chetnie zanurzał sie bo po prostu woda była o co najmniej 3 stopnie za zimna dużo ludzi leżakowało bez kąpania, warzywa na ciepło do obiadu były słabo ugotowane TV dla wszystkich tylko brak kanału nawet jednego dla polskich obywateli dziwne ,że tylu nas tam bywa a nie jesteśmy tam zauważani prawda
Zaletyobsługa miła jak na stołówce czy na terenie hotelu bardzo dobre urozmaicenie na śniadanie i kolację to duży plus
Wadybrak kanałów tv dla polaków niezbyt ciepła woda w basenie

9.4
olamordka Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2013Para
naleze do osob wymagajacych,a moge z czystym sumieniem powiedziec ze podczas pobytu w hotelu bluesun bonaca podobalo mi sie prawie wszytsko i wrocilam z wyjazdu zadowolona i wypoczeta. najwieszym plusem jest przepyszne jedzenie i duza roznorodnosc pokoje ok, czyste,schludne. pieknie pachnie lasem, bo hotel znajduje sie z w smamym srodku lasu jedynym minusem byly robaczki ktore wlatywaly w momencie kiedy sie mialo otwarty balkon
7.2
kew
Pobyt - Sierpień 2012Para
Nie rozmawiają po polsku ,mimo iż POLACY czasami stanowią 30-50% gości hotelowych, nie ma polskojęzycznego kanału ."Animacje" we wszystkich językach, tylko nie po polsku.(mn oczywiście np po rosyjsku) ,,Drinki '' dla Polaków lane z innych butelek, niż dla Niemców czyli "nur für Deutsche"(różnią się zawartością %).Korty dla Polaków były bez mączki (albo trzeba było się wykłócać).

Przed podróżą

Paszporty

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

Wizy

W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

Dodatkowe opłaty

W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00