Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Adria (Biograd na Moru)

Kod oferty: WAK647459
Kod oferty: WAK647459
1/17
budynek główny, teren hotelu, basen
budynek główny
budynek główny
basen
basen

Opis oferty

Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: Prima HolidayKod oferty: WAK647459
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

5.1
Renata
Pobyt - Sierpień 2019Para
Pokoje fajne z balkonem, ręczniki zmieniane co 2 dzień, klimatyzacja (w pokojach i w hotelu), blisko do morza, czysto, miła obsługa, 2 super baseny i to tyle plusów. Jeśli chodzi o minusy to zdecydowanie jedzenie: mało jedzenia, mały wybór jedzenia, brak lub mylna informacja co to za jedzenie (nie polecam alergikom - np. kurczak podpisany był "fish"), z posiłków korzystają jacyś ludzie nie wiadomo skąd, bez opasek hotelu, dobra kawa dostępna tylko do śniadania, między godz. 15-16 można było napić się kawy z jakiegoś podejrzanego automatu, ale to były straszne pomyje, brak lodówki w pokojach, suszarka do włosów nie suszy, trzeba zabrać swoją, piwo rozwodnione, napoje przesłodzone, leżaki przy basenach zawsze zajęte. Mało rozrywek, wieczorami często nam się nudziło :(
ZaletyFajne pokoje z balkonami, baseny, blisko do plaży
WadyJedzenie, brak kawy

9.4
Marek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2019Para
Jedynym minusem była nie do końca wykwalifikowana Pani rezydentka Oleksandra, która bardzo mało opowiadała w trakcie wycieczek.
ZaletyCzystość w pokojach, miła obsługa, dwa baseny, blisko do plaży.
WadyKawa i herbata tylko w określonych godzinach tj na śniadaniu i o godz 15 - 16

8.4
Marzena Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Para
Jak na hotel 3 gwiazdkowy wszystko super poza tym, że kawa i herbata dostępna w wersji all inclysive tylko rano do 10 i później w godz.15-17. Pierwszy raz coś takiego spotkałam. Reszta super. Polecam.
ZaletyDwa baseny, leżaki, dobre posiłki, ładne pokoje, klimatyzacja,ręczniki, suszarka
WadyWersja all inclusive jakaś uboga. Nie było kawy i herbaty. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam żeby kawa dostępna była tylko w godz.15-17. To jest największy minus.

8.1
M. Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2017Rodzina z dziećmi
Hotel polozony jest w pieknej okolicy. Dzieki taxi wodnej mozna bylo poplynac do Vela Luki na pyszne lody i drobne zakupy.
ZaletyPiekna lokalizacja. Pokoje sprzatane codziennie.
WadySlabo dzialajaca klimatyzacja. Lezaki zajete na basenie od rana przez gosci zostawiajacych na nich reczniki a wiec zostala nam plaza.

9.8
Ola Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2016Singiel
Całkiem przyjemny pobyt. Hotel oferuje też masaże, kuracje w komorze solnej, ma też siłownię. Naprawdę blisko plaży. Dobre położenie w lesie - cisza i spokój. Mój pokój miał małą lodówkę, sejf (bardzo przydatne!), własną łazienkę i regulowaną klimatyzację. Z drugiej strony powinni stale podgrzewać posiłki podawane w szwedzkim bufecie, bo szybko stygną. Mogliby je również nieco bardziej urozmaicić. Przydałyby się też animacje po polsku oprócz tych francuskich.
Zaletyblisko plaży - własna ścieżka do niej ustronne położenie w lesie ok pokój z sejfem, lodówką, regulowaną klimatyzacją i własną łazienką 2 baseny na zewnątrz i 1 wewnątrz miła obsługa znająca angielski i francuski, zwłaszcza panie w recepcji
Wadypowinni stale podgrzewać posiłki przydałoby się większe urozmaicenie tychże przydałyby się też polskie animacje, ponieważ w hotelu dominowały te dla Francuzów.

Mapa

Pogoda

12°C
5°C
15°C
3

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie