Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sunnyside Apartments

Last minute
Kod oferty: WAK652470
teren hotelu
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

25.04.2021 Niedziela

Wykwaterowanie

02.05.2021 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK652470Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: Europe Mountains

Region

Petrčane

Opis

Apartamenty Sunnyside oferuje znakomite apartamenty w miejscowości Petrčane. Położony 1km od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Dalmacja.

Studio dla 4 z balkonem b

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 salon, 1 sofa dla 2 osób, 2 oddzielne sypialnie, aneks kuchenny, balkon, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ekspres do kawy, klimatyzacja, kuchnia, lodówka, papier toaletowy, piekarnik, płyta grzewcza gaz / elektryczna, pościel, powierzchnia 45m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - apartament, wifi

Studio dla 5 z balkonem d

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 salon, 1 sofa dla 2 osób, 2 oddzielne sypialnie, aneks kuchenny, balkon, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ekspres do kawy, klimatyzacja, lodówka, papier toaletowy, piekarnik, płyta grzewcza gaz / elektryczna, pościel, powierzchnia 65m², ręczniki, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, taras, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - apartament, wanna, wifi

Studio dla 4 z balkonem a

1 łazienka, 1 oddzielna sypialnia, 1 podwójne łóżko, 1 salon, 1 sofa dla 2 osób, aneks kuchenny, balkon, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ekspres do kawy, klimatyzacja, kuchnia, lodówka, papier toaletowy, piekarnik, płyta grzewcza gaz / elektryczna, pościel, powierzchnia 45m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, taras, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - apartament, wifi

Studio dla 4 z balkonem c

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 salon, 1 sofa dla 2 osób, 2 oddzielne sypialnie, aneks kuchenny, balkon, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ekspres do kawy, klimatyzacja, kuchnia, lodówka, papier toaletowy, piekarnik, płyta grzewcza gaz / elektryczna, pościel, powierzchnia 55m², ręczniki, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, taras, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - apartament, wanna, wifi

Studio dla 5 z balkonem e

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 salon, 1 sofa dla 2 osób, 2 oddzielne sypialnie, aneks kuchenny, balkon, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ekspres do kawy, klimatyzacja, kuchnia, lodówka, papier toaletowy, piekarnik, płyta grzewcza gaz / elektryczna, pościel, prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, taras, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - apartament, wifi

W cenie

Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie

Leżaki

Dostęp do internetu

Parking

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Leżaki plażowe

Fitness

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Zwierzęta mile widziane - 15 euro za zwierzę/noc

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 1km.

Wyżywienie

Rodzaj wyżywienia- brak wyżywienia.

Parking

Parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Fitness.

Sport w hotelu

Taras.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, basen dla dzieci.

Usługi hotelowe

Kawiarnia, restauracja, recepcja 24-godzinna, przechowalnia bagaży, pokoje dla niepalących, leżaki, bar, piekarnia, zakaz palenia w hotelu.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, gotówka, diners Club, zakwaterowanie - od 16.00, wymeldowanie - do 10.00, późne wymeldowanie na zapytanie, wcześniejsze zakwaterowanie na zapytanie.

Akcesoria plażowe i basenowe

Leżaki plażowe.

Lokalizacja hotelu

Sklepy - 15km, restauracje/bary - 500m, stacja pkp - 15km, centrum miasta - 1km, lotnisko - 25km, plaża - 200m, najbliższe miasto - 15km, blisko plaży, spokojna okolica, morze - 4km.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
17°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review