Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sunnyside Apartments

Last minute
Kod oferty: WAK652578
teren hotelu
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu
teren hotelubasenteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelupokójpokój, kuchnia / aneks kuchennypokójkuchnia / aneks kuchennypokójpokójpokój, kuchnia / aneks kuchennypokójłazienkałazienkabalkon / tarasbalkon / tarasteren hotelubasen, plaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

92
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

24.04.2021 Sobota

Wykwaterowanie

27.04.2021 Wtorek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK652578Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: Nekera

Kraj

Chorwacja

Położenie

Przy plaży, do centrum miejscowości ok. 1km

Plaża

Skalisto - żwirowa, ok. 200m, leżaki i parasole za opłatą.

Wyposażenie

Recepcja, restauracja, bar, kawiarnia, taras, pieczywo.

Internet

WiFi na terenie ośrodka w cenie.

Sport

Siłownia. Za opłatą: sporty wodne na plaży.

Wellness

Basen zewnętrzny (ok. 270m2), leżaki i parasole w cenie.

Wyżywienie

Bez wyżywienia.

Zakwaterowanie

Apartamenty typ A (ok. 45m2): prysznic, WC, suszarka, klimatyzacja, telefon, TV Sat, WiFi, sejf, balkon lub taras, pomieszczenie mieszkalne, sypialnia, wnęka kuchenna (kuchenka gazowa lub elektryczna, lodówka, czajnik). Apartamenty typ B (ok. 45m2): wyposażone jak apartamenty typ A, dodatkowa sypialnia, balkon. Apartamenty typ C (ok. 55m2): wyposażone jak apartamenty typ A, dodatkowa sypialnia, wanna. Apartamenty typ D (ok. 65m2): wyposażone jak apartamenty typ A, dodatkowa sypialnia, wanna. Apartamenty typ E (ok. 70m2): wyposażone jak apartamenty typ A, dodatkowa sypialnia.

Dzieci

Brodzik, łóżeczko dla dziecka na zapytanie, w cenie.

Parkowanie

W cenie.

Zwierzęta

Na zapytanie, ok. 15 EUR/dzień.

Opłata klimatyczna

Ok. 1,35 EUR/dzień (dzieci 12-17 lat 0,68 EUR/dzień).

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Przyjazd od

16:00 godziny, Wyjazd do: 10:00 godziny.

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Mocne strony

• ok. 200m do plaży

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
17°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review