Wspaniały4 opinie100% poleceń
9.2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Adriatiq Zora (Primosten)

Kod oferty: WAK642269
Last minute
Kod oferty: WAK642269
obiekt, plażabudynek głównybasenbasenbasendla dzieci, kids clubrecepcja / lobbyteren hotelupokójpokójpokójbalkon / tarasbalkon / tarasrestauracjarestauracjadrink barkawiarniadrink barsiłowniakorty tenisowepole golfoweSPAteren hotelu, plażaplażaplażaplażateren hotelu, plaża
obiekt, plaża
budynek główny
basen
basen
basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK642269

Naszym zdaniem

Duży hotel składający się z kilku budynków, malowniczo usytuowany na półwyspie z widokiem na urocze miasteczko Primosten. Piękne krajobrazy, bryza morska, lasy sosnowe, doskonałe wino i wspaniała atmosfera sprawiają, że to jedno z najbardziej ulubionych miejsc w Dalmacji Północnej.

Położenie

Na pięknym cyplu, 50m od żwirkowej plaży (leżaki i parasole odpłatnie), 500m od centrum Primorska (stare budowle, kościoły, winnice, kawiarnie, sklepy itp.), 30km na południe od kurortu Sibernik, 31km od lotniska w Splicie.

Wyposażenie

Lobby, recepcja, odpłatne sejfy, terminal internetowy, Wi-Fi w miejscach publicznych, restauracja główna, piano bar, aperitif bar, punkt wymiany walut, sklep z pamiątkami, pralnia, parking - 3,5 euro/dzień/ (01/10-28/10/2021), 5 euro/dzień (01/06-30/09/2020).

Pokoje

Twin room sea side DZS - łazienka (wanna lub prysznic, suszarka), wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, telefon, balkon lub taras (częściowy widok na morze), sejf w recepcji odpłatnie 4 euro/dzień, minilodówka - na zapytanie, odpłatnie 5 euro/dzień.

Twin room low cost DZT - skromniejszy standard (np. może nie być balkonu lub balkon francuski, widok na ląd), sejf w recepcji odpłatnie 4 euro/dzień, minilodówka odpłatnie 5 euro/dzień. Brak możliwości dostawki.

Twin superior sea side DSS - sejf i Wi-Fi w pokoju bezpłatnie, szlafroki i kapcie w łazience, balkon lub balkon francuski lub taras (częściowy widok na morze). Wyższy standard.

Family room sea side FZS - 2 pokoje, łazienka, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf w recepcji odpłatnie 4 euro/dzień, minilodówka odpłatnie 5 euro/dzień, balkon lub taras z częściowym widokiem na morze. Możliwość zakwaterowania 2 dorosłych i 2 dzieci.

Family superior FS - sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz łóżkiem piętrowym dla dzieci, łazienka, szlafroki, kapcie, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf w recepcji odpłatnie 4 euro/dzień, minilodówka odpłatnie 5 euro/dzień, balkon francuski. Możliwość zakwaterowania 2 dorosłych i 2 dzieci.

Zakwaterowanie od 15:00, wykwaterowanie do 11:00.

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetu

HB - śniadania i kolacje (bufety), napoje do kolacji płatne.

FB - śniadania, obiady, kolacje (bufety), napoje do obiadu i kolacji płatne

Sport i rozrywka

Basen z otwieraną kopułą, sauna, siłownia, siatkówka plażowa, koszykówka, animacje, wieczorna rozrywka, odpłatnie: masaże, zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, sporty wodne, parasailing, nurkowanie, minigolf, tenis ziemny, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów.

Dla dzieci

Plac zabaw, letni miniklub czynny do końca września (4-12 lat), łóżeczko dla niemowlaka - opłatnie 6 euro/dzień, w ramach dostępności, brak możliwości wstawienia, jeśli jest maksymalne obłożenie pokoju.

Uwagi

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wjedzie do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego przyjazd i pobyt.

Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Dojazd własny: zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny).

Oferta z przelotem: Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny).

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego (około 1,35 Euro/osoba, dzieci do 12 lat bezpłatnie (hotel zastrzega sobie prawo do zmian stawek w przypadku zmian przepisów).

Informacje o lotach liniami lot, wizz air

Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).

Bagaż rejestrowany za dopłatą

• bagaż rejestrowany 23kg; cena 250PLN/sztuka

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Lecąc z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany za dopłatą z podziałem na porty wylotowe (podane ceny za bagaż w dwie strony)

Gdańsk

• 10 kg w cenie 360 PLN/sztuka

• 20 kg w cenie 540 PLN/sztuka

• 32 kg w cenie 700 PLN/sztuka

Katowice

• 10 kg w cenie 330 PLN/sztuka

• 20 kg w cenie 450 PLN/sztuka

• 32 kg w cenie 620 PLN/sztuka

Warszawa

• 10 kg w cenie 350 PLN/sztuka

• 20 kg w cenie 500 PLN/sztuka

• 32 kg w cenie 650 PLN/sztuka

Wrocław

• 10 kg w cenie 360 PLN/sztuka

• 20 kg w cenie 540 PLN/sztuka

• 32 kg w cenie 700 PLN/sztuka

WIZZ Priority w cenie 150 PLN/osoba w dwie strony

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji może wiązać się z wyższą cenami.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja z dnia 01.07.2021

Zgodnie z rozporządzeniem opublikowanym przez władze RCh 30.06.2021 w późnych godzinach popołudniowych warunkiem wjazdu do Chorwacji z państw członkowskich UE lub państw strefy Schengen lub państw stowarzyszonych Strefy Schengen jest posiadanie unijnego certyfikatu COVID.

Osoby, które nie posiadają unijnego certyfikatu COVID będą mogły wjechać pod warunkiem, że na granicy okażą:

Nie starszy niż 72 godziny negatywny wynik testu PCR na SARS-CoV-2 lub nie starszy niż 48 godzin szybki test antygenowy (ważność obu testów liczy się od momentu pobrania materiału do badania). Honorowane są wyłącznie testy antygenowe uznawane w krajach UE i wykonywane w laboratoriach;

Albo

Nie starsze niż 210 dni zaświadczenie o przyjęciu dwóch dawek szczepionki uznawanej w UE (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sputnik V, Sinopharm) lub jednej dawki szczepionki Janssen lub Johnson&Johnson - pod warunkiem, że od przyjęcia tej dawki upłynęło 14 dni

Albo

Zaświadczenie o przechorowaniu Covid-19 i przyjęciu jednej dawki szczepionki w ciągu 6miesięcy od daty zachorowania na Covid 19, a szczepienie zostało wykonane w ciągu ostatnich 210 dni

Albo

Potwierdzenie, że od przyjęcia pierwszej dawki szczepionki Pfizer, Moderna lub Gamaleya (Sputnik V) upłynęło od 22 do 42 dni lub 22 do 84 dni jeśli przyjęły pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca,

Albo

Zaświadczenie lekarskie potwierdzające, że przebyły COVID-19 zawierające daty przechodzenia choroby lub pozytywny wynik testu PCR/testu antygenowego, wykonanym w ciągu ostatnich 180 dni, ale nie później niż 11 dni, przed planowaną datą przekroczenia granicy RCh. UWAGA! Nie ma wzoru takiego zaświadczenia.

Granicę, bez dodatkowych wymogów, mogą przekroczyć dzieci do momentu ukończenia dwunastu lat, przekraczające granicę z rodzicami/opiekunami posiadającymi unijny certyfikat COVID lub negatywny wynik testu, lub będącymi ozdrowieńcami, lub posiadającymi zaświadczenie o szczepieniu.

Osoby, które nie będą spełniały jednego z wyżej wymienionych warunków, przy wjeździe na terytorium Republiki Chorwacji zostaną automatycznie skierowane Policję Graniczną na dziesięciodniową kwarantannę, która może zostać skrócona po otrzymaniu negatywnego wyniku testu PCR/antygenowego, wykonanego już na terenie Chorwacji.

Osoby, które w drodze do RCh przejeżdżały przez kraje spoza UE/strefy Schengen mają obowiązek wykazania, że ich podróż do Chorwacji odbywała się bez zbędnego zatrzymywania się.

Z powyższego nie dotyczy m.in.

• osób przejeżdżających przez RCh tranzytem (i dalej obowiązuję 12-godzinny limit czasowy)

• osób przyjeżdżających z ważnych przyczyn biznesowych

• osób przyjeżdżających z ważnych przyczyn rodzinnych.

Źródło

https://civilna-zastita.gov.hr/UserDocsImages/CIVILNA%20ZA%C5%A0TITA/PDF_ZA%20WEB/Odluka%20granica%20-%20nova%2030.06.2021..pdf

Więcej informacji: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211

Nowe zasady wjazdu do Chorwacji obowiązujące od 2.06.2021 r.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją chorwackich władz od dnia 02.06.2021 r. granicę państwową RCh przekroczyć mogą osoby, które:

• okażą nie starszy niż 72 godziny negatywny wynik testu PCR na SARS-CoV-2 lub nie starszy niż 48 godzin szybki test antygenowy (ważność obu testów liczy się od momentu pobrania materiału do badania). Honorowane są wyłącznie testy antygenowe uznawane w krajach UE;

• posiadają zaświadczenie o odbyciu pełnego cyklu szczepień, o ile od przyjęcia ostatniej dawki szczepionki upłynęło min. 14 dni;

• przeszły COVID-19 i przyjęły pierwszą dawkę szczepionki w ciągu 6miesięcy od daty zachorowania na Covid 19, a szczepienie zostało wykonane w ciągu ostatnich 180 dni - w takim przypadku należy okazać zaświadczenie o przebyciu choroby oraz zaświadczenie o przyjęciu pierwszej dawki szczepionki;

• przyjęły pierwszą dawkę szczepionki Pfizer, Moderna lub Gamaleya (Sputnik V), a od jej przyjęcia upłynęło od 22 do 42 dni;

• przyjęły pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca, a od jej przyjęcia upłynęło od 22 do 84 dni;

• przebyły COVID-19 i mogą to potwierdzić zaświadczeniem lekarskim, zawierającym daty przechodzenia choroby lub pozytywnym wynikiem testu PCR/testu antygenowego, wykonanym w ciągu ostatnich 6miesięcy, ale nie później niż 11 dni, przed planowaną datą przekroczenia granicy RCh. UWAGA! Nie ma wzoru takiego zaświadczenia.

• posiadają unijny cyfrowy zielony certyfikat Covid-19;

• dzieci do momentu ukończenia dwunastu lat, przekraczające granicę z rodzicami/opiekunami posiadającymi negatywny wynik testu, będącymi ozdrowieńcami lub posiadającymi zaświadczenie o szczepieniu.

Osoby, które nie spełniają żadnego z ww. wymogów zostaną zobowiązane do odbycia kwarantanny (10 dni). Kwarantanna może zostać skrócona po okazaniu negatywnego wyniku testu wykonanego w Chorwacji, tj. przesłaniu go na adres mailowy przejścia granicznego, przez które dana osoba wjeżdżała na terytorium RCh i otrzymaniu stosownego sms-owego potwierdzenia od chorwackich służb.

Z obowiązku okazania na granicy negatywnego wyniku testu zwolnione są m.in:

• osoby przybywające do Chorwacji z ważnych przyczyn osobistych lub biznesowych. Osoby należące do tej kategorii muszą mieć przy sobie dokumenty potwierdzające konieczność ich przyjazdu np. zaproszenie z firmy podpisane przez dyrektora generalnego, prezesa zarządu, dyrektora firmy itp. To samo dotyczy osób przyjeżdżających do Chorwacji w celu wykonywania obowiązków służbowych na rzecz firm chorwackich lub zarejestrowanych w Chorwacji UWAGA! Nie ma wzoru takich zaproszeń lub potwierdzeń.

• osoby przejeżdżające przez Chorwację tranzytem (pod warunkiem, że w RCh nie będą przebywały dłużej niż 12 godzin).

Więcej informacji na stronach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Chorwacji:

https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211

https://mup.gov.hr/uzg-covid/english/286212

Dokumenty wystawione w języku polskim powinny zostać przetłumaczone na język chorwacki lub angielski. Zgodnie z uzyskaną drogą oficjalną informacją, powinno to być tłumaczenie przysięgłe. Sugerujemy wybór języka angielskiego - wówczas dokument może być wykorzystany do okazania również w innych krajach, przez które Państwo podróżujecie.

UWAGA!

Przypominamy, że placówka nie weryfikuje dokumentów, które mają być okazywane podczas przekraczania granicy państwowej: prawidłowość takich dokumentów może potwierdzić wyłączne straż graniczna. Tylko straż graniczna może interpretować zarządzenia odnoszące się do zasad przekraczania granicy. Wszelkie pytania z tego obszaru należy kierować (w j. angielskim lub chorwackim) bezpośrednio na adres: uzg.covid@mup.hr lub za pośrednictwem formularza na stronie: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211

Wypełnienie formularza na platformie EnterCroatia jest zalecane, ale nie jest obowiązkowe. Ponieważ jest to narzędzie chorwackiej straży granicznej problemy/zapytania dotyczące wypełniania formularza należy kierować na adres uzg.covid@mup.hr (nie do ambasady) - korespondencja w j. angielskim lub chorwackim.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronach:

https://www.gov.pl/web/chorwacja/wjazd-do-chorwacji-w-warunkach-pandemii-najczesciej-zadawane-pytania

https://www.gov.pl/web/chorwacja/wjazd-do-chorwacji-najczesciej-zadawane-pytanie

Aktualizacja z 22.04.2021

Do Republiki Chorwacji zostaną wpuszczone osoby posiadające negatywny test PCR lub szybki test antygenowy na SARS-CoV-2 nie starszy niż 48 godzin (ważność obu testów liczy się od momentu pobrania materiału do badania)

Osoby, które wjechały na podstawie szybkiego testu antygenowego, a będą przebywać w Chorwacji dłużej niż 10 dni, mają obowiązek powtórzenia testu przed upływem dziesiątego dnia (dotyczy wyłącznie testów antygenowych), licząc od dnia wykonania testu okazanego na granicy. Rezultat powtórzonego testu należy wysłać na adres e-mail przejścia granicznego, w którym podróżujący przekroczył granicę państwową RCh.

Honorowane są wyłącznie testy antygenowe uznawane w krajach UE. Lista: https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/preparedness_response/docs/covid-19_rat_common-list_en.pdf

Jeśli osoba wjeżdżająca do Chorwacji nie okaże na granicy negatywnego wyniku testu, zostanie zobowiązana do odbycia kwarantanny (10 dni). Kwarantanna może zostać skrócona po okazaniu negatywnego wyniku testu wykonanego w Chorwacji.

Osoby zwolnione z okazania negatywnego testu:

• osoby posiadające zaświadczenie o odbyciu pełnego cyklu szczepień (bez względu na rodzaj szczepionki), o ile od przyjęcia ostatniej dawki szczepionki upłynęło min. 14 dni

• osoby, które przebyły COVID-19 i mogą to potwierdzić zaświadczeniem lekarskim, zawierającym daty przechodzenia choroby lub pozytywnym wynikiem testu PCR/testu antygenowego, wykonanym w ciągu ostatnich 6miesięcy, ale nie później niż 11 dni, przed planowaną datą przekroczenia granicy RCh. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Chorwacji: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211; UWAGA! Dokumenty wystawione w języku polskim powinny zostać przetłumaczone na język chorwacki lub angielski. Zgodnie z uzyskaną drogą oficjalną informacją, powinno to być tłumaczenie przysięgłe. Sugerujemy wybór języka angielskiego - wówczas dokument może być wykorzystany do okazania również w innych krajach, przez które Państwo podróżujecie.

• dzieci do lat siedmiu (nieukończonych!) - przekraczające granicę z rodzicami/opiekunami posiadającymi negatywny wynik testu, będącymi ozdrowieńcami lub posiadającymi zaświadczenie o szczepieniu;

• osoby przybywające do Chorwacji z ważnych przyczyn osobistych lub biznesowych. Osoby należące do tej kategorii muszą mieć przy sobie dokumenty potwierdzające konieczność ich przyjazdu np. zaproszenie z firmy podpisane przez dyrektora generalnego, prezesa zarządu, dyrektora firmy itp. To samo dotyczy osób przyjeżdżających do Chorwacji w celu wykonywania obowiązków służbowych na rzecz firm chorwackich lub zarejestrowanych w Chorwacji; nie istnieje ogólnie przyjęty wzór czy schemat zaproszenia;

• osoby przejeżdżające przez Chorwację tranzytem (pod warunkiem, że w RCh nie będą przebywały dłużej niż 12 godzin).

Wszelkie zapytania dotyczące np. rodzajów zaświadczeń o przebytej chorobie, dopuszczalnej treści zaświadczeń o przyjeździe w celach służbowych, możliwości wjazdu bez testu tj. zakwalifikowania do kategorii zwolnionych z tego obowiązku należy kierować do Chorwackiej Policji Granicznej, gdyż tylko w jej w gestii leży interpretacja zarządzeń dotyczących przekraczania chorwackiej granicy państwowej. Korespondencję, w j. chorwackim lub angielskim, należy kierować na adres: uzg.covid@mup.hr lub za pośrednictwem formularza na stronie: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211;

Lista laboratoriów, w których można zrobić test PCR: https://www.koronavirus.hr/svi-testni-centri-u-republici-hrvatskoj/763

Aby ułatwić procedury zachęcamy do korzystania ze specjalnej aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ która umożliwia załatwienie online - jeszcze przed wjazdem na terytorium Chorwacji - formalności związanych z przekroczeniem granicy.

• Aplikacja dostępna jest w języku polskim.

• Po przesłaniu danych przez aplikację, turyści otrzymają drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia od Policji Granicznej oraz wszystkie rekomendacje chorwackiego Państwowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

• Aplikacja jest prosta w obsłudze, a skorzystanie niej pomoże uniknąć kolejek na granicach i maksymalnie skrócić kontrolę graniczną.

Goście, którzy nie skorzystają z aplikacji, będą mogli dopełnić formalności na przejściach granicznych.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania znajdują się na stronach internetowych:

https://www.gov.pl/web/chorwacja

https://mup.gov.hr/uzg-covid/english/286212

https://www.koronavirus.hr/en

https://civilna-zastita.gov.hr/

Powyższe informacje ważne są do odwołania lub do publikacji nowych przepisów. Prosimy śledzić komunikaty na stronie rządowej www.gov.pl

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
29.09.2021

Wykwaterowanie

Środa
06.10.2021

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

superior, od strony morza, twin dss
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

9.7
Katarzyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2021Para
Hotel zajmuje cały półwysep, ma dookoła przepiękne plaże, z których korzystają również mieszkańcy i inni turyści. Pod hotelem jest duży parking, bardzo blisko jest miasteczko, które jest urocze, a okolica jest przepiękna (Bilo, Rogoźnica). Troszkę prl-owy klimat tańszych pokojów, ale są bardzo czyste i schludne. Nie przeszkadzało nam to jednak, okolica i otoczenie hotelu są tak piękne, że nie chce się siedzieć w pokoju :) Obsługa hotelu jest bardzo miła, od sprzątających do recepcji, Pan w recepcji mówił nawet troszkę po Polsku co było bardzo miłe :) Cena pobytu również atrakcyjna. Jedzenie przepyszne, posiłki bardzo urozmaicone od pieczonej kaczki po rekina. Byliśmy już w Chorwacji, jednak Primosten to zdecydowanie najpiękniejsza miejscowość. wszystkie formalności przez wakacje.pl również poszły sprawnie, mimo lekkich obaw po przeczytaniu komentarzy w sieci. podsumowując był to super wyjazd, na pewno tam wrócimy :)
Zaletypiękne otoczenie duże plaże pod hotelem basen kryty duży parking czyste pokoje miła obsługa przepyszne jedzenie wi fi atrakcyjna cena
Wadystarsze, wysłużone wyposażenie pokoju

9.0
Kasia .S
Pobyt - Maj 2009Para
iejscowość urocza ,hotel na dobrym poziomie. Byłam tak dwukrotnie i zapewne jeszcze wróce :)
9.2
Jacek vv
Morze jakiego my możemy tylko pozazdrościć. Czyste w każdym miejscu widać dno. Animatorzy dawali radę. Nawet zgorzkniali i leniwi jak ja sam przyłączali się do ich zabaw i gier. Do centrum miasta 10 minut. Na przystanku, autobusy zatrzymują się co 5 minut. Restauracja posiada taras na którym można zjeść każdy z posiłków. Nam się ta opcja spodobała, ponieważ milej i przyjemniej jest zjeść nie w tłoku a przy zachodzącym słońcu.
8.8
KARINA vv
Hotel zewsząd otoczony zielenią. Plaża jest zaraz przy hotelu. Wyżywienie w formie HB w pełni wystarczające. Ceny za minibarek nie najgorsze i do przyjęcia. Komfortowe pokoje. naprawdę jest wszystko. Ktoś się skarżył że nie ma uzupełnianego mydła i szamponu... My mieliśmy zawsze uzupełnione kiedy tylko poprosiliśmy. Bardzo ciepła woda pod prysznicem zawsze :-). Dobry hotel we wspaniałym miejscu. Nic tylko jechać ;)

Mapa

Pogoda

25°C
15°C
21°C
8

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie