Dobry87% poleceń
7,7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Solaris Villas Kornati

Last minute
Kod oferty: WAK652719
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu, plaża
teren hotelu
obiekt, teren hoteluobiekt, teren hoteluteren hoteluteren hotelu, plażateren hoteluteren hoteluteren hotelu, plażabasenbasenbasen, aquapark, zjeżdżalnia, dla dziecipokój, apartamentpokójpokójapartament, kuchnia / aneks kuchennypokój, rodzinny, apartamentkuchnia / aneks kuchennyłazienkałazienkarestauracjarestauracjarestauracjateren hoteluteren hotelu, plażateren hotelu, plażateren hotelu, plażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

20.04.2021 Wtorek

Wykwaterowanie

27.04.2021 Wtorek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK652719Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: Nekera

Kraj

Chorwacja

Położenie

W kompleksie Solaris, około 6km od centrum Šibenika.

Plaża

5 plaż tematycznych o łącznej długości 4km; sztucznie wysypywana plaża piaszczysta (w centralnej części ośrodka), żwirowo-kamienista, miejscami betonowa. Leżaki i parasole (odpłatnie / ograniczona liczba).

Basen

Odkryty z wodą morską.

Basen kryty w Wellness & Spa obok hotelu (odpłatnie). Aquapark czynny w sezonie (odpłatnie).

Apartament do 4 osób (a2+2 / 10734)

Ok. 30m2, klimatyzacja, aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym (miejsce do spania dla 2 osób), sypialnia z łóżkiem piętrowym dla 2 dzieci do 11 lat, SAT-TV, telefon (odpłatnie), łazienka/WC, balkon / przeznaczony dla maksymalnie 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 11 lat.

Wyżywienie

Brak.

W związku z epidemią COVID-19 nie wszystkie proponowanie udogodnienia oraz serwisy przedstawione w opisach obiektów będą dostępne na miejscu.

Spowodowane jest to obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd Chorwacji w celu ochrony zdrowia turystów.

Ośrodek dysponuje odpłatnie

Restauracje, bary, wioska dalmatyńska "Dalmatian Ethno Village", klub przy plaży z basenem "En Vogue", łódź "Galija", cukiernia "SweatDreams", bary i sklepy "Mediterranean Square", Centrum Wellness SPA, sklep z pamiątkami.

Ośrodek dysponuje w cenie

Animacje dla dzieci i dorosłych na terenie ośrodka (w sezonie): mini-klub dla dzieci od 3 do 11 lat (w godz. 10:00-12:00 i 17:00-19:00, 6 x w tygodniu / godziny mogą ulec zmianie), zabawy rekreacyjne, warsztaty, mini-dyskoteka "Solarko", filmy, śpiewy i tańce, turnieje sportowe, pilates, joga, kino pod gołym niebem, show (fajerwerki, występy taneczne, itp.).

• oferta ośrodka może ulec zmianie w trakcie sezonu

Sport

Odpłatnie: mini-golf, korty tenisowe, tenis stołowy, siatkówka plażowa, boisko do gier zespołowych, wypożyczalnia rowerów.

Zwierzęta

Niedozwolone.

Godzina zakwaterowania / wykwaterowania

15:00 / 10:00

Ocena

Tłumaczenie kodów pokoi

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
17°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

8.3
Kathrin
Pobyt - Lipiec 2013
Zasadniczo bardzo ładny hotel i bardzo dobry punkt na wycieczki wszelkiego rodzaju albo do barów i restauracji. Zarezerwowaliśmy niepełne wyżywienie,Piękny hotel.
4.7
Bartek
Pobyt - Wrzesień 2013
Właśnie wróciłem z hotelu Kornati -Biograd 14.09.2Opis hotelu Kornati oraz Biura Delta Travel
7.7
Elena
Pobyt - Maj 2013
Byliśmy przed rozpoczęciem sezonu, przez to nie ocenimy plaży, basenu itd. Hotel odpowiadał naszym oczekiwaniom, w lazience i pokoju brakowało jednaPiękny kraj i przyjemny hotel

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
87%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oSolaris Villas Kornati