Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Baska - Apartamenty prywatne

Lato 2021
Kod oferty: WAK586506
plaża
plaża
plaża
plaża
sport i rekreacja
plażaplażaplażaplażasport i rekreacja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Pogoda
 • Urokliwe wyspy
 • Żwirkowe plaże
 • Piękne miasto Dubrovnik
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  01.05.2021 Sobota

  Wykwaterowanie

  08.05.2021 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK586506Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Vitkovice Tours

  Region

  Chorwacja

  Country

  Wyspa Krk

  Położenie

  W miasteczku Baśka.

  Wyposażenie i usługi

  W pobliżu: restauracja, kantor, sklep, salon fryzjerski.

  Zakwaterowanie

  Apartamenty i studia: Studio 2(+1) - pokój 2-osobowy, z możliwością dostawki (rozkładany fotel). Apt. 2(+1) - sypialnia 2-osobowa. Apt. 4(+1) - dwie sypianie 2-osobowe. Apt. 6(+1) - trzy sypialnie 2-osobowe. W każdym apartamencie znajduje się pokój dzienny z możliwością dostawki (rozkładany fotel), aneks kuchenny, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, balkon lub taras.

  Sport i rozrywka

  W pobliżu: korty tenisowe, tenis stołowy, minigolf, boisko sportowe, sporty wodne, możliwość wypożyczenia rowerów, bilard.

  Wyżywienie

  Własne.

  Plaża

  2km długa, żwirowo-piaszczysta, około 300-600m.

  Informacje dopełniające

  Opłata rejestracyjna około 3 EUR/os/pobyt, opłata ekologiczna około 0,3 EUR/os/dzień - płatne na miejscu. Przejazd mostem na Wyspę Krk płatny w jedną stronę (przy wjeździe) około 40 HRK/auto.

  Zniżki dla dzieci

  O zniżki pytajcie w BPTF.

  Korzyści

  Przy zakupie pobytu w terminie do 27.6. i od 4.9 oferujemy zniżkę 15%.

  Cena zawiera

  Nocleg, zużycie wody i energii, korzystanie z wyposażenia kuchni, pościel 1x tydzień, sprzątanie końcowe, opłate klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

  Opcjonalne dodatki

  Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Możliwy pobyt z psem za dodatkową opłatą około 6 EUR/dzień (max.1 pies w apartamencie) - płatne na miejscu.

  Aktualizacja 21.10.2020.

  Indywidualne warunki rezygnacii

  Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  21°C
  Temperatura w nocy
  14°C
  Temperatura wody
  17°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
  Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
  Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
  W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review