Epidaurus

Kod oferty: WAK606304
Kod oferty: WAK606304

Opis oferty

Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK606304
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

3.2
zygmunt
Pobyt - Lipiec 2017Rodzina z dziećmi
Kompletna KATASTROFA . Hotel z epoki lat 70-tych. Wszędzie wykładzina wydzielająca dziwny zapach. Klimatyzacja nigdy nie konserwowana. Do jedzenia Codziennie to samo, tylko frytki. Do remontu!
Zaletypiękne okolice
Wadyjedzenie , wystrój , obsługa

6.9
KZ Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2016Para
Około 1000zł za drogo. Ogólnie OK
ZaletyPOŁOŻENIE
WadyDO REMONTU

7.4
asia Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2013Rodzina z dziećmi
Położenie bardzo fajne, praktycznie przy plaży, tylko, że plaża wąziutka i kamienista. Hotel bardzo duży, dużo pokoi, ale pokoje lata świetności maja za sobą. Musieliśmy zmienić pokoj, bo klimatyzator był stary i nigdy nie cczyszczony (przy uruchomieniu mozna było sie rozchorowac od smrodu). Na zmianę pokoju czekaliśmy prawie 3 dni :(. Wersja all inclusiv ok. Jedzenia dużo, ale wiekszość potraw nam nie smakowała (żle przyrzadzona, surowy ryż, stare ryby, itp.) Jedzenie raczej na minus. Za to świetne baseny, fajnie rpzplanpwany ogród przy hotelu, mnótstwo imtymnych zakątków. Rewelacja jeśli chodzi o animacje. Naprawe najlepsze animacje z jakich mogłam korzystać, zarowno dla dzieci i dla dorosłych. Animatorzy - fantastyczni młodzi ludzie (szczególnie świetna osoba - Andrija - trener fitness, warto się z nim "zakolegować:) Nie wiem jak z animacjami poza sezonem, ale w lipcu po prpstu super, 3 razy w tygodniu wieczorem muzyka na żywo, zabawy, pokazy taneczne, codziennie mini disco dla dzieci. Jesli wasze dzieci znają angielski to mają przez cały dzień zapewniona zabawę w mini lub w maxi clubie. Polecam wyprawe do Dubrovnika, ale tylko stateczkiem!! nie autobusem jak pisza w przewodnikach. Przystanie skąd odpływają stateczki są położone parę minut od hotelu. Jesli chodzi o same miasto - Cavtat, to raczej nuda. Polecam hotel na wakacje z dziećmi
9.4
Gosia
Pobyt - Lipiec 2011Rodzina z dziećmi
Hotel położony w ładnej spokojnej okolicy, ale dość daleko do centrum Cavtat. Posiada własne zaplecze sportowe: skutery, nurkowanie itp. Basen mały, ale kto korzysta z basenu, gdy jest cieplutkie morze? Leżaki rozłożone po całym terenie hotelu, zatem można wypoczywać na słońcu na małej plaży lub w cieniu pod drzewem. Hotel składa się z kilku budynków o różnej architekturze połączonych ze sobą w dziwny sposób np.: na jednym piętrze jest korytarz łączący dwa pawilony na innych nie ma. Dużym utrudnieniem jest, że windy nie dochodzi na wszystkie piętra. Pokoje są bardzo! różne w zależności, w którą część hotelu się trafi. My w czwórkę mieliśmy bardzo duży na parterze, z dużą łazienką, trochę już zniszczony, ale czysty. Znajomi również w czwórkę mieli dwa odnowione, małe pokoje i dwie łazienki połączone drzwiami z cudnym widokiem na Dubrownik. Obsługa miła, animacje ciekawe, ale nie ma w soboty i w niedziele. Polecam hotel i okolice.
6.5
CZAK99
Pobyt - Czerwiec 2012Para
Pobyt 2 tygodnie ? czerwiec 2012 [---] Przy hotelu rozłożyła się knajpa z dyskoteką ? trzy razy w tygodniu hałasy do 2-3 nad ranem. W hotelu animacje do 23:00 ? nie da odpocząć i spać w pokojach od strony parku i morza !!!!!!!!! Rano od 6:00 ? osoby sprzątające hałasują w parku, głośne rozmowy pod oknami. 90% to goście z Francji - głośni, aroganccy, nie szanują spokoju innych, zawłaszczają przestrzeń hotelową. [-] Mała kamienista plaża, leżaków po 8:00 już nie ma, rozwodnione napoje w dystrybutorach All-inklusiv, jedzenie monotonne, jakość potraw barowa, pozbawione smaku i zapachu. [+] Hotel położony malowniczo. Bliskość lotniska ? krótki transfer [5 min] oraz Dubrovnika [komunikacja autobusowa ? 25 min]. Czysto i schludnie. Obsługa [prócz porannych hałasów]- miła, niekonfliktowa, dba o wszystko.

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
21°C
14°C
21°C
7

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie