Wakacje.plWczasyChorwacjaDalmacja PołudniowaOrebićAminess Grand Azur (ex Grand Hotel Orebic)

Aminess Grand Azur (ex Grand Hotel Orebic)

Kod oferty: WAK532316
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK532316
1/10
teren hotelu, basen
obiekt, basen
obiekt, basen
pokój
pokój

Opis oferty

Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Vitkovice ToursKod oferty: WAK532316

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Południowa

Dlaczego tutaj

Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji "Safe stay in Croatia“ czyli "Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, https://www.vitkovicetours.pl/aktualnosci/chorwacja-bezpiecznie

Położenie

W sosnowym lasku, około 1km od centrum Orebić.

Wyposażenie i usługi

Restauracja, restauracja plażowa, aperitif bar, kantor, sejf, taras, Wi-Fi BEZPŁATNE, winda, parking BEZPŁATNY.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 1,2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, minibar, telefon, sejf, suszarka do włosów, niektóre z możliwością dostawki. Pokoje oznaczone SU mają okno francuskie. Pokój 2(+2) SUITE - bardziej przestronny pokój 2-osobowy z rozkładaną sofą odpowiednią dla 2 dzieci. Pokój 3(+0) - pokój 1 i 2-osobowy.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Zewnętrzny basen ze słodką wodą, basen dla dzieci, korty tenisowe, tenis stołowy, siatkówka plażowa, plac zabaw, boisko do gier zespołowych, program sportowy i animacyjny, sporty wodne.

Wyżywienie

Śniadania, 2 posiłki - w formie bufetu. Usługi ALL INCLUSIVE Light - 3 posiłki w formie bufetu, konsumpcja lokalnych lanych napoi alkoholowych i bezalkoholowych podczas posiłków (piwo, wino, woda, sok).

Plaża

Żwirowa, kamienista, około 20m, odpowiednia dla dzieci, prysznice na plaży.

Informacje dopełniające

Zwierzęta domowe nie są akceptowane, zakwaterowanie od 15:00, wykwaterowanie do 10:00.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE

POKÓJ 2(+0): dziecko do 7 lat z 1 dorosłym - zniżka 50%. Dziecko od 7 do 14 lat z 1 dorosłym - zniżka 30%.

POKÓJ 2(+1) : dziecko do 7 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko od 7 do 14 lat z 2 dorosłymi - zniżka 50%. Osoba od 14 lat z 2 dorosłymi - zniżka 20%.

POKÓJ 2(+2): pierwsze dziecko do 7 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE, pierwsze dziecko od 7 do 14 lat - zniżka 50%. Drugie dziecko do 14 lat z 2 dorosłymi - zniżka 50%.

POKÓJ 3(+0): dziecko do 14 lat z 2 dorosłymi - zniżka 30%.

Korzyści

Przy zakupie pobytu w terminie 2.5.-26.5., 6.6.-16.6. i 17.9.-1.10. oferujemy zniżkę 10%. Osobom od 65 lat przy zakupie pobytu w terminie do 16.6. i od 10.9. oferujemy zniżkę 10%. Zniżki te nie łączą się ze sobą, ze zniżką za wczesny zakup ani z żadna inną zniżką.

W przypadku zmiany danych uczestnika na rezerwacji lub terminu czy pokoju zniżka za wczesny zakup zostaje anulowana.

W przypadku pokoi na zapytanie hotelarz może potwierdzić dostępność pokoi w wyższej cenie. Potwierdzenie rezerwacji następuje po akceptacji ceny przez klienta.

Uwaga

Zniżka za wczesny zakup nie dotyczy pokoju BEST PRICE.

Cena zawiera

Nocleg, śniadania/2 posiłki/usługi ALL INCLUSIVE Light, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce - BEZPŁATNIE.

Aktualizacja: 29.09.2021

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
16.04.2022

Wykwaterowanie

Sobota
23.04.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

17°C
11°C
14°C
6

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.