Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Bellevue (Orebic)

Kod oferty: WAK610396
brodzik, hotel
apartament
apartament
basen, hotel
pokój
brodzik, hotelapartamentapartamentbasen, hotelpokój

Nasi klienci docenili

 • Pogoda
 • Urokliwe wyspy
 • Żwirkowe plaże
 • Piękne miasto Dubrovnik
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK610396Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Nekera
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  22°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.7
  Pobyt - Sierpień 2020Para
  Za niewielka cenę hotelu można przyjechać i odpocząć. Jednak trzeba zabrać własne zapasy napojów.
  ZaletyPięknie położony Czyste pokoje
  WadyNie miła obsługa w recepcji Brak pokoju który został zamówiony - zamówiony pokój w głównym budynku w którym nie ma miejsca. Pokój z widokiem w stronę morza, nie z widokiem na morze (przed budynkiem inny hotel - morza nie widać) Udawany all in - napoje tylko przy posiłkach (jak chcesz się napić wody w innych godzinach niż posiłek musisz iść do sklepu) Napoje alkoholowe - ceny w barze wzięte z kosmosu - musisz iść do sklepu Hotel niby 4 gwiazdkowy - mimo ze znajduje się na terenie Chorwacji (powinien podlegać przepisom unii europejskiej) nie posiada Spa, siłowni, etc. Co powoduje ze nie powinien mieć 4 gwiazdek Roomcleaning - trzeba zamawiać aby pokój został posprzątany a ręczniki wymienione.

  7.4
  Krzysztof
  Pobyt - Wrzesień 2012Para
  Dla ludzi chcących wypocząć w spokoju i jeszcze coś zwiedzić gorąco polecam. Pokoje z widokiem na morze są względnie czyste, jedzenie jest ponadstandardowe, choć śniadania typowo europejskie i wciąż takie same.
  8.3
  Maja Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2012Para

  7.6
  ewa
  Budynek główny hotelu bardzo ładny i nowoczesny niestety moja rezerwacja dotyczyła budynku bocznego hotelu i tu zaczął się nasz zawód. mieliśmy mieć pokoje z widokiem na morze w rzeczywistości mieszkaliśmy w obskurnych blokowiskach przy hotelu z widokiem na krzaki i zarośla. Jednym słowem nie polecam
  6.8
  Monika Klient Wakacje.pl

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

  Wizy

  W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

  Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
  Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

  Dodatkowe opłaty

  W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00