Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Quercus (Drvenik)

Kod oferty: WAK642202
Kod oferty: WAK642202
obiekt, basenobiekt, plażaplażarestauracjapokój
obiekt, basen
obiekt, plaża
plaża
restauracja
pokój
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Kompas PolandKod oferty: WAK642202
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

9.6
Karolina Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2020Para
Bardzo miły hotel, czysto, przesyt inne pokoje, przesympatyczna obsługa, mega dbająca o komfort ale też nienarzucająca się. Jedzenie świerze, codziennie ryba, mięsne danie, świerze warzywa, owoce. Piwo bardzo dobre, alkohole regionalne jak na każdym all inclusive trzeba lubić probowac. Basen czysty, nieduży ale nie brak leżakow. Bardzo blisko do plaży 150m, plaża czysta, kamoenista- trzeba mieć butki. 300m od hotelu wypływa prom na okoliczne wyspy. Blisko na górę widokowa, do Makarskiej, Dubrowniku jeśli ktos lubi zwiedzać. Ogólnie pobyt bardzo udany. Polecam
ZaletyBardzo miły hotel, czysto, przesyt inne pokoje, przesympatyczna obsługa, mega dbająca o komfort ale też nie na rzucającą się, dyrekcja dopilnuje wszystkiego. Jedzenie świerze, codziennie ryba, mięsne danie, świerze warzywa, owoce. Piwo bardzo dobre, alkohole regionalne. Basen czysty, nieduży ale nie brak leżakow. Bardzo blisko do plaży 150m, plaża czysta, kamoenista- trzeba mieć butki. 300m od hotelu wypływa prom na okoliczne wyspy. Ogólnie pobyt bardzo udany. Polecam
WadyBrak

9.5
Sylwia Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2017Para
Bardzo dobry hotel, 4* adekwatne, jedzenie bardzo dobre, duży wybór, z 1,5 minutki spacerem do plaży, wąskiej małej ale dość przyjemnej. Dla mnie na minus jest miejscowość właściwie wioseczka bez atrakcji, bez życia nocnego ( w lipcu więc środek sezonu) ani jednego miejsca do potańczenia wieczorem, więc dla par/ młodych osób odradzam, ale miejscowość mogliśmy sprawdzić było to nasze niedopatrzenie więc absolutnie za to nie obniżam oceny, myślę, że dla rodzin albo dla starszych par, albo dla osób lubiących spędzać dużo czasu w hotelu jak najbardziej. Dobra baza wypadowa do wycieczek, minus za daleką odległość od lotniska.
Zaletyobsługa, czystość, jedzenie
Wadybrak

9.6
Marek
Pobyt - Lipiec 2017Para
Dość długi transfer z lotniska ok. 3 godzin. Hotel położony blisko plaży (2minuty spacerkiem), czysty, z miłą obsługą. Pokoje z balkonami są czyste o wystarczającej powierzchni (sejf w pokoju). Większość gości hotelowych to francuzi, mniejszą grupą byli polacy. Jedzenie smaczne i urozmaicone choć przychodząc później na śniadanie był już mniejszy wybór. Mały basen przy hotelu, ale my nie korzystaliśmy bo szkoda siedzieć przy basenie jak takie piękne morze. :). Plaża kamienista, raczej tłoczno w sezonie. Możliwość wynajęcia leżaka na plaży. Miejsce na plaży można sobie zająć blisko morza lub kilka metrów od morza w cieniu. Piękne widoki, bardzo dobra baza wypadowa. Wieczorami jest dość cicho i spokojnie. Wzdłuż deptaka bary, sklepiki, kantor i inne. Jest też sklep Studenac, w którym ceny sa zbliżone do Polskich. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Miejsce godne polecenia! Miły, udany, bezpieczny wypoczynek.
9.2
Ewa Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2017Rodzina z dziećmi
Bardzo polecam hotel. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, jedzenia dobre, bardzo dużo owoców morza. Miła atmosfera. Do plaży spacerkiem 2 minuty, plaża kamienista, woda czysta ale dość chłodna. Na plaży o każdej porze można znaleźć miejsce. Przy hotelu bardzo małe baseny, ale baseny są w Polsce, a w Chorwacji polecam korzystać z morza.
ZaletyCzysto, dobre posiłki, miła obsługa, blisko plaży
WadyWykładziny na holu i w pokojach

7.6
Renata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2017Grupa przyjaciół
Dlugi transfer z lotniska w Dubrowniku (3 godz.) w wyniku czego bylismy w hotelu w piatek ok 2 w nocy (wylot z Gdanska),maly basen,w poblizu hotelu niewielka,bardzo zatloczona (lezak obok lezaka) kamienista plaza. Posilki w hotelu smaczne,duze ilosci,bardzo dobre obiady i kolacje.Ogolnie hotel nie najgorszy..ale cena 2600/6 dni mocno wygorowana. Alkohole w hotelu w opcji all inclusive(niewielki wybor)Hotel zasluguje na 4 gwiazdki.Ogolne wrazenie- dobre..
Zaletypolozenie,odleglosc od plazy,bliskosc knajpek,bliskosc promu na Hvar,blisko do Bosni i Hercegowiny(Medjugorje),hotel kameralny,blisko poczta,kantor,promenada,w hotelu bardzo czysto,dobre posilki
WadyMala ,zatloczona plaza,Polacy dostaja gorsze pokoje(mielismy pokoj z widokiem na smietnik),animacje tylko dla Francuzow

Mapa

Pogoda

25°C
15°C
21°C
8

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie