Quercus (Drvenik)

Kod oferty: WAK611135
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK611135
1/14
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
pokój
restauracja
restauracja

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: MarcoKod oferty: WAK611135

Region

Riwiera Makarska/ Drvenik

Drvenik

To niewielka, urokliwa i spokojniejsza miejscowość turystyczna Riwiery Makarskiej, położona u stóp masywu Biokovo, pomiędzy miastami Makarska i Ploče. Drvenik podzielony jest na 2 osady Gornja Chorwacja Vala i Donja Vala. W Donje Vale znajduje się przystań promowa, z której kilka razy dziennie odpływają promy na wyspę Korčula oraz do Sućuraju na Hvarze. Główne walory Drvenika przyciągające turystów to malownicza żwirkowa plaża z łagodnym zejściem do morza, niepowtarzalna przyroda oraz przytulne tawerny i restauracje serwujące lokalne przysmaki. Dla osób chcących aktywnie spędzić czas do dyspozycji jest boisko do piłki nożnej oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. Z Drvenika można wyruszyć na wycieczki do Dubrownika, Mostaru oraz na wyspy Hvar i Korčula.

Położenie

Blisko centrum miejscowości, około 30km od miejscowości Makarska i około 120km od Dubrownika, 100m od żwirkowej plaży (leżaki i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Hotel

Elegancki i komfortowy, składa się z 5 pięter. Recepcja, restauracja, aperitif bar, windy, dostęp do Wi-Fi w lobby hotelowym, kantor wymiany walut, parking niestrzeżony (ilość miejsc ograniczona).

Pokoje

2-osobowe, z możliwością 1 lub 2 dostawek (rozkładana sofa tylko dla dzieci), nowocześnie i estetycznie urządzone, łazienka (prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV, mini-bar (płatny wg konsumpcji), balkon.

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny ze słodką wodą (leżaki na basenie bezpłatne), brodzik dla dzieci, mini-club dla dzieci (4-12 lat).

Wyżywienie

All inclusive obejmuje 3 posiłki w formie bufetu serwowane w restauracji głównej - śniadania (7.30-10.30), obiady (12.00-14.00), obiadokolacje (19.00-21.00), popołudniowa przekąska (16.00-17.00), wieczorna przekąska (22.00-23.00), napoje do posiłków, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w barze AII inclusive (11.00-23.00).

Cena obejmuje

• 9 noclegów (turnusy 22.06 - 13.09.2022)

• 9 śniadań (turnusy 22.06 - 13.09.2022)

• 9 obiadów (turnusy 22.06 - 13.09.2022)

• 9 obiadokolacji (turnusy 22.06 - 13.09.2022)

• ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)

• opieka rezydenta

• obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy (naliczane przy zakładaniu rezerwacji)

• 7 noclegów (turnus 15.06 - 24.06.2022)

• 7 śniadań (turnus 15.06 - 24.06.2022)

• 7 obiadów (turnusy 15.06 - 24.09.2022)

• 7 obiadokolacji (turnus 15.06 - 24.06.2022)

Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem w ostatnim dniu pobytu - All inclusive.

Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.

Cena nie uwzględnia

Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 13 EUR za pobyt (turnusy 22.06 - 13.09.2022), 10 EUR za pobyt (turnus 15.06 - 24.06.2022). Osoby w wieku 12-18 lat płacą połowę taksy. Dzieci do lat 12 taksa klimatyczna gratis.

Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.

UWAGA!

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl

Naszym zdaniem

Nowoczesny i zadbany hotel 4, profesjonalnie zarządzany, położony w przyjemnej okolicy, blisko plaży z łagodnym zejściem do morza oraz niedaleko centrum spokojnej miejscowości jaką jest Drvenik, w pobliżu niewielkiego portu, skąd rozpoczynają się rejsy na urokliwe wyspy Hvar oraz Korčula. "Quercus" to lubiany przez gości komfortowy hotel z sympatyczną atmosferą, fachową obsługą oraz dobrze rozwiniętym zapleczem sportowo-rekreacyjnym, który spodoba się zarówno osobom ceniącym spokój oraz klientom którzy planują rodzinny wypoczynek z dala od zgiełku zatłoczonych kurortów.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Czwartek
16.06.2022

Wykwaterowanie

Czwartek
23.06.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Mapa

Pogoda

26°C
16°C
20°C
9

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.